Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
al. Piastów 22
71-064 Szczecin
[email protected]

pola-wisniewska

Pola Wiśniewska

Absolwentka psychologii, wybrała specjalizację seksuologii. Jej misją jest poprawna edukacja seksualna, dostępna dla wszystkich. Udziela się w organizacjach pozarządowych, które zajmują się edukowaniem dzieci i młodzieży w szkołach i poza nimi.

 

 

marta majosMarta Majos

Jest psycholożką ze specjalizacją seksuologii. Współpracuje z wydawnictwami branżowymi, a także jest wolontariuszką w pozarządowej organizacji zajmującej się edukacją seksualną.

 

 

 

 

magda złoczewska

Magdalena Złoczewska

Pisarka z zamiłowania i zawodu. Zależy jej na tworzeniu wartościowych treści, które pomogą czytelnikom zdrowo żyć i dokonywać rozsądnych wyborów. Wiedzę o ludzkiej psychologii, zdrowiu i seksualności zdobywa na szkoleniach, konferencjach i z literatury. Wierzy, że rzetelna edukacja seksualna jest podstawą zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka.

 

 

 

 

 

 

joanna okraska

Joanna Okraska

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się antropologią seksualności, w szczególności jej genderowym aspektem. Stale stara się pogłębiać wiedzę dotyczącą szeroko pojętej edukacji seksualnej. Prywatnie wolontariuszka i opiekunka siedmiu kotów.