pozycja na byka

Pozycja na byka – seks dla prawdziwych torreadorek! Zobacz, jak wygląda pozycja i poznaj jej wady oraz zalety

Pozycja na byka nie jest powszechnie znaną aktywnością – warto jednak to zmienić. Seks w tym układzie może być doskonałym urozmaiceniem intymnego pożycia i świetną okazją dla pań, które chciałyby przejąć w łóżku inicjatywę. Sprawdź, jak wygląda seks na byka.

Nazwa pozycji na byka dla wielu osób brzmi nieco enigmatycznie. Niektórym może się ona kojarzyć ze słynnym seksem na jeźdźca – jest to dobry trop. W tej konfiguracji, stroną aktywną również jest kobieta i to ona ma władzę nad tempem oraz głębokością penetracji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej seksualnej korridzie, jej wadach oraz zaletach, zapoznaj się z poniższym tekstem.

Jak wygląda pozycja na byka?

Osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z pozycją na byka, może się ona kojarzyć z bardziej popularnym seksem na jeźdźca. Rzeczywiście, istnieją między nimi pewne podobieństwa, jak chociażby fakt, że kobieta ma przy niej sporo do “powiedzenia”. Jak prezentuje się ten układ w praktyce?

pozycja na byka
Pozycja na byka

Podczas pozycji na byka mężczyzna powinien zająć pozycję siedzącą, podczas której jego nogi będą szeroko rozstawione. Bardzo ważne, aby wybór padła na miejsce wygodne i zapewniające podparcie dla pleców – zależy od tego komfort podczas stosunku. Kobieta leży na plecach, pomiędzy udami partnera. Jej pośladki powinny znaleźć się blisko penisa, a nogi na ramionach mężczyzny. Kochanek może pomóc jej zająć właściwą pozycję, podtrzymując za biodra.

Sprawdź!
Po czym poznać, że facet ma wzwód? Na co zwracać uwagę?

W tym układzie partnerka ma pełną kontrolę nad głębokością penetracji oraz tempem ruchów.

Jakie zalety ma pozycja seksualna na byka?

Seks na byka, chociaż niezbyt popularny, jest pozycją bardzo widowiskową i dającą parze dużą dawkę rozkoszy. Sprawdź, co jeszcze charakteryzuje pozycję i co sprawia, że wiele par na stałe wprowadziło ją do swojego repertuaru.

Kontakt wzrokowy

Wiele par, by osiągnąć potrzebną im w seksie bliskość, potrzebuje stałego kontaktu wzrokowego. Pozycja na byka im to umożliwia. W takim układzie łatwiej jest także upewnić się, że partnerowi również się on podoba – jego/jej mina powie ci wszystko!

Widok na partnerkę

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami i do pobudzenia potrzebują wizualnych bodźców. Chociaż niedawne badania udowodniły, że jest to bardziej kwestia psychologiczna niż biologiczna, nie da się ukryć, że panowie lubią obserwować ciało swojej partnerki i jego reakcję na pieszczoty podczas seksu. W pozycji na byka mają ku temu możliwość!

Pieszczoty stref erogennych

Większości kobiet do osiągnięcia orgazmu sama penetracja nie wystarczy. Dodatkowa stymulacja stref erogennych, takich jak piersi czy łechtaczka, znacząco zwiększa szansę na szczytowanie. W pozycji na byka mężczyzna ma wolne ręce, co daje mu możliwość zaspokojenia swojej partnerki – do czego zdecydowanie zachęcamy.

Głęboka penetracja

Dla wielu pań, głęboka, mocna penetracja, należy do bardzo przyjemnych doświadczeń. Jedną z pozycji, która jest ją w stanie zapewnić, jest właśnie podczas seksu na byka. To również powód, dla którego układ polecany jest mężczyznom z niedużym przyrodzeniem – dzięki głębszym pchnięciom, są w stanie zapewnić swojej partnerce mocniejsze doznania.

Stymulacja punktu G

Omawiana pozycja umożliwia stymulację penisem przedniej ścianki pochwy – tam natomiast znajduje się słynny punkt G. Jego pobudzanie, podczas jednoczesnych pieszczot innych stref erogennych kobiecego ciała, sprawia, że orgazmy są znacznie intensywniejsze.

Dominacja kobiety

Układ na byka jest ulubioną pozycją wielu pań. Powodem może być fakt, że podczas niej to one kontrolują tempo ruchów, ich moc oraz głębokość penetracji. Krótko mówiąc, to kobiety są tutaj u władzy. Sprawdzi się to zarówno u tych, które uwielbiają sprawować kontrolę nad swoim partnerem, jak i tych, które jeszcze nigdy tego nie próbowały. Dzięki pozycji będą mogły przekonać się, jak to jest całkowicie podporządkować sobie mężczyznę w łóżku.

Sprawdź!
Seks w samochodzie – odrobina pikanterii dla związku. Poznaj garść praktycznych porad, jak uprawiać seks w aucie i czy grozi Ci za to mandat

Warto dodać, że niektórzy panowie także bardzo lubią taki układ i z przyjemnością patrzą, jak ich partnerka przejmuje inicjatywę!

Wady seksu na byka

Pozycja na byka to świetna zabawa zarówno dla łóżkowych torreadorek, jak i ich partnerów. Niestety, nie każdemu dane jest ją wypróbować – jak każda pozycja, ta także ma swoje wady, które mogą przeszkadzać w osiągnięciu przyjemności. Jakie minusy posiada omawiana w tekście konfiguracja?

Różnica we budowie partnerów

Jeżeli związek składa się z bardzo niskiej, szczuplutkiej kobiety i potężnego, wysokiego mężczyzny, pozycja na byka może się nie udać. Zbyt duża różnica we wzroście i budowie ciał sprawi, że nikomu nie będzie w tym układzie komfortowo; szczególnie pani może mieć problem ze zbyt długim trzymaniem nóg na nogach partnera.

Dyskomfort

Niestety “byk” nie należy do najwygodniejszej pozycji. Szczególnie pozostawanie w niej zbyt długo może skutkować znacznym dyskomfortem pary, która zdecydowała się urządzić swoją własną małą korridę.

Radą na ten problem jest wcześniejsze przygotowania miejsca, w których ma dojść do zbliżenia. Mężczyzna powinien pamiętać o podparciu pleców oraz wygodnym podłożu. Jego partnerka także powinna ułożyć swoje miejsce tak, aby było miękkie i jednocześnie zapewniało jej potrzebne wsparcie.

Brak możliwości całowania i przytulania

Dla niektórych par namiętne pocałunki oraz obejmowanie się są jednym z najważniejszych elementów seksualnych zbliżeń. Niestety “byk” nie zapewnia takiej możliwości: twarze kochanków znajdują się po prostu zbyt daleko od siebie.

Ból podczas głębokiej penetracji

Powiedzieliśmy już, że dla wielu pań możliwość doświadczenia głębokich i mocnych pchnięć podczas seksu sprawia, że ich rozkosz jest o wiele większa, a orgazmy – intensywniejsze. Zdarza się jednak, że kobiety nie reagują dobrze na taką formę penetracji, a niektórym sprawia to wręcz dyskomfort i ból. Może być to spowodowane np. tyłozgięciem macicy, czyli nietypowym położeniem organu względem miednicy. Seks w pozycjach, które umożliwiają głęboką penetrację (np. omawiany “byk”) mogą być dla niektórych pań zbyt bolesne.

Sprawdź!
Znasz polskich autorów literatury erotycznej?

Pozycja na byka – podsumowanie

Hinduski traktat o miłości i seksualności “Kamasutra” zawiera wiele pozycji seksualnych, dostosowanych do bardzo różnorodnych preferencji partnerów. Seks na byka, który również znajduje się na kartach księgi, zdecydowanie sprawdzi się w parach, w których kobieta lubi przejmować kontrolę nad przebiegiem zbliżenia. To także doskonała pozycja dla kochanków, którzy szukają sposobu na urozmaicenie życia seksualnego. Gwarantujemy, że “byk” zapewni zupełne nowe doświadczenia i pikanterię, jakiej czasami brakuje w parach z długoletnim stażem.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
demigirl

Demigirl – dowiedz się, kim jest osoba o tej tożsamości płciowej i jak wygląda flaga demigirl

Next Article
push and pull

Push and pull – kontrowersyjna metoda uwodzenia dziewczyny. Jak zdobyć kobietę za pomocą push-pull?