Znasz polskich autorów literatury erotycznej?

Od czasu, kiedy niejaki Grey ze swoimi pięćdziesięcioma twarzami podbił rynki literackie na całym świecie minęło już sporo czasu. Jednak książki erotyczne cieszą się nadal niesłabnącą popularnością, również w naszym kraju. Poznaj najciekawszych autorów ostatnich lat i wejdź do świata ich erotycznych fantazji. Zapraszamy do lektury.

365 z Blanką Lipińską

Mało kto nie słyszał o filmowej adaptacji książki Blanki Lipińskiej pod tytułem „365 dni”. Pojawiła się ona na popularnej platformie streamingowej w 2020 roku i szybko stała się tam hitem. W ciągu trzech tygodni od daty premiery film został obejrzany przez ponad 1,5 miliona osób, stając się tym samym najchętniej oglądaną polską produkcją w roku 2020 r. Książka Lipińskiej, na podstawie której powstał scenariusz do filmu, została wydana dwa lata wcześniej nakładem Wydawnictwa Edipresse Polska. Opowiada ona historię relacji Laury Biel – dyrektorki sprzedaży w luksusowym hotelu z przystojnym członkiem sycylijskiej mafii – Massimo Toricellim. Również w 2018 r. ukazała się kolejna powieść Lipińskiej pod tytułem „Ten dzień”, a rok później Wydawnictwo Agora wydało „Kolejne 365”. Książki Blanki Lipińskiej zostały przetłumaczone na ponad 20 języków i ukazały się w ponad 30 krajach.

Marcin Michał Wysocki i portugalskie słońce

Jedną z ciekawszych propozycji na rynku rodzimych książek erotycznych jest „Namaluj mi to” autorstwa Marcina Michała Wysockiego. Książka ta została wydana na początku 2021 r. nakładem QES Agency. Jak trafnie wskazuje wydawca, pozycja ta zdecydowanie nie jest kolejnym, tanim erotykiem. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że więcej w tej książce romansu niż erotyki. Fabuła toczy się wokół związku na odległość Polki oraz Portugalczyka. Odważne sceny erotyczne przeplatają się w niej z interesującymi wątkami romantycznymi, a wszystko to pod błękitnym niebem Portugalii. W rezultacie otrzymujemy ciekawie opowiedzianą historię, która rozpali wyobraźnię i pozwoli miło spędzić czas. Sam autor powieści to niesamowicie barwna postać. Wysocki jest doktorem nauk humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego. Pracował między innymi jako nauczyciel muzyki oraz języka angielskiego, był asystentem oraz tłumaczem Jeffa Goffa i Jacka Wrighta w musicalu „Narzeczona rozbójnika” czy też pisał muzykę do programów telewizyjnych.

Sprawdź!
Współżycie po cc (cesarskim cięciu) – po jakim czasie?

Dzikie Bieszczady pełne skrywanej namiętności

Wśród autorów powieści erotycznych warto zatrzymać się na chwilę przy nazwisku Emilii Szelest. Ta pisarka młodego pokolenia zaprosi Cię wraz z bohaterami swoich książek w pełną uniesień podróż. Autorka „Układu idealnego”, „Ryzykownego wyboru” czy cyklu „Bieszczadzkie demony” z pogranicza thrillera oraz książki erotycznej związana jest z Sanokiem i „Tygodnikiem Sanockim”. Pierwsza powieść wydana drukiem – „Niebezpieczna gra” – ukazała się pod nazwiskiem Emilia Wituszyńska. W księgarni internetowej matfel.pl dostępne są książki erotyczne tej autorki również w formie audiobooka oraz e-booka. Wejdź do świata pełnego namiętności oraz sekretów i zanurz się w lekturze książek Emili Szelest.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
infantylizm parafiliczny

Odgrywanie ról niemowlęcych w łóżku, czyli infantylizm parafiliczny

Next Article
ortodonta we wrocławiu

Czy zdrowe zęby mają wpływ na udane życie seksualne?