fetysz majtek

Fetysz majtek – dlaczego używane majtki, stringi damskie są tak popularne? Fetyszyzm majtkowy i popularna bielizna

Na całym świecie szczególnym fetyszem jest uwielbienie kobiecej bielizny. Fetysz majtek jest o tyle specyficzny, że często dotyczy odzieży używanej. Sprawdź, jak dokładnie objawia się tego typu parafilia.

Swego czasu popularne były opowieści o ulicznych automatach w Japonii, które pozwalały na zakup używanych majtek wraz ze zdjęciem właścicielki takiej bielizny. Choć u wielu osób wywołuje to oburzenie, w praktyce coraz częściej jest to często spotykana fantazja, która dotyczy m.in. fig. Fetysz majtek wciąż dominuje właśnie w Japonii, jednak nie dotyczy tylko mężczyzn z tego kraju.

Czym jest fetyszyzm majtkowy?

Jest to fachowe określenie związane ze specyficzną formą uzyskiwania satysfakcji seksualnej związanej z bodźcem wywołanym przez majtki. Nie ma tu znaczenia rodzaj bielizny, ale to, jaki wydziela ona zapach i jak porusza bodźce wzrokowe. Fetyszysta uwielbia wąchać majtki, trzymać je w dłoni lub podniecać się widząc je na kobiecie. Z zasady popularność tego typu parafilii sprawiła, że stały majtki stały się często nabywanym towarem. Można spotkać się z ofertami w Internecie, które opierają się właśnie na sprzedaży tego elementu garderoby.

Fetysz majtek – skąd się wziął i dlaczego właśnie pojawił się w Japonii?

Za rejon, który przede wszystkim upodobał sobie fetysz majtek, uznaje się Japonię. Tu duże znaczenie z pewnością ma patriarchalny model małżeństwa, gdzie to mężczyzna rządzi w domu. W praktyce stworzyło to przestrzeń do uciekania się mężczyzn w różnego rodzaju fantazje, w których nieodmiennie dominują nastolatki. To bezpośrednio doprowadziło do zainteresowania ich elementami garderoby, a zwłaszcza majtami. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in. automaty pozwalające na zakup używanej bielizny. Do tej dołączone było zdjęcie noszącej majtki nastolatki, co miało zaspokoić potrzeby wyobraźni danego mężczyzny.

Sprawdź!
Edging, czyli bycie na krawędzi. Czym jest i jak kontrolować orgazm, by osiągnąć niezwykłe doznania?

Używana damska bielizna – dlaczego jest to tak popularne?

Błędem jest zakładanie, że fetysz majtek jest związany wyłącznie z Japonią. Co do zasady zainteresowanie panów dotyczy damskiej odzieży, a kluczowe tu stały się elementy bieliźniane. Na pierwszy ogień poszły oczywiście majtki i stringi. Te bowiem są najbliższej erogennych sfer kobiet, a zatem nabycie ich w formie używanej stanowi szczególną okazję do fantazyjnego zbliżenia się do kobiet. A co dokładnie sprawia, że pragnie się takich majtek? Dla panów są one wyjątkowe, ponieważ można je wąchać, dotykać i pieścić. Tego typu parafilia dotyczy oczywiście nie tylko elementów bieliźnianych, ale jest to najczęstszy jej objaw.

Podniecenie seksualne dzięki damskiej bieliźnie – jak sobie z tym radzić?

Chorobliwe wręcz zachwycanie się kobiecymi majtkami może prowadzić do szeregu nieprzyjemnych następstw. Przede wszystkim problemem może stać się uzyskanie wzwodu bez uczestnictwa tego elementu odzieży. Oznacza to, że mogą pojawiać się trudności w relacji. W wielu przypadkach może to nawet sprzyjać pojawieniu się trudności w tym, żeby w ogóle doprowadzić do intymnego zbliżenia z kobietą, co jest widoczne zwłaszcza wtedy, gdy do pełnego wzwodu i ejakulacji dochodzi z dowolnymi kobiecymi majtkami. Ten stan wymaga oczywiście odpowiedniego działania. Przede wszystkim warto postawić na pomoc ze strony ekspertów. Pierwsze kroki powinniśmy skierować do seksuologa. Ten pomoże nam wyjść z problemu, a w razie potrzeby stosowania środków farmakologicznych, może również skierować nas do psychiatry, który przepisze nam odpowiednie, dopasowane do naszych badań medykamen


Zobacz także:

Sprawdź!
Dlaczego hiszpańska mucha to nie tylko znakomity afrodyzjak, ale i świetny suplement diety?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
co czuje facet kiedy jest w kobiecie

Co czuje facet, kiedy jest w kobiecie? Sprawdź!

Next Article
prezerwatywy

Prezerwatywy – skuteczność, rodzaje, prawidłowe stosowanie. Czy wiesz, jak używać kondomów?