hiszpańska mucha

Dlaczego hiszpańska mucha to nie tylko znakomity afrodyzjak, ale i świetny suplement diety?

W gronie szczególnie popularnych afrodyzjaków wymienić można m.in. owoce morza. Oprócz nich są jednak zupełnie inne specyfiki, wśród których z pewnością wyróżnia się hiszpańska mucha. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto sięgnąć po ten specyfik, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Zadowolenie płynące z doznań seksualnych jest istotne z wielu powodów. Jednym z bez wątpienia jest jakość nie tylko pożycia, ale i całej relacji. Hiszpańska mucha jest rozwiązaniem, które znacząco może wpłynąć na pobudzenie życia seksualnego.

Czym w ogóle jest hiszpańska mucha?

Zacznijmy od wyjaśnienia, że nazwa ta wcale nie pochodzi od muchy. Wbrew pozorom pochodzi ona od nazwy chrząszcza, jakim jest pryszczel lekarski. Ta mało romantyczna nazwa nie zyskała uznania, dlatego też powszechnie stosuje się określenie muchy hiszpańskiej. Wbrew pozorom substancja ta należy do grona szczególnie tajemniczych, co też sprawia, że wiele osób niesłusznie się jej obawia. W gruncie rzeczy jest to bowiem zwykły afrodyzjak, który wyróżnia się bardzo mocnym działaniem.

Jak działa hiszpańska mucha?

Podstawowym zadaniem tej substancji jest pobudzenie seksualne, które ma sprawić, że kontakt płciowy będzie szczególnie przyjemny. Opiera się to na wyjątkowym działaniu muchy hiszpańskiej. Ta bowiem pobudza zakończenia nerwowe w przestrzeni układu moczowo-płciowego. Co za tym idzie, związki chemiczne w produkcie podrażniają błonę śluzową narządów płciowych. To działanie sprawia, że niektórzy obawiają się tej substancji. W praktyce jednak wystarczy dbać o odpowiednie dawkowanie preparatu.

Afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn — jak dawkować “muchę”?

Co do zasady hiszpańska mucha jest stosowana w niewielkich porcjach wynoszących od 1 do 2 g. W tych ilościach jest ona bezpieczna. Należy przy tym pamiętać, że niebezpieczne dla organizmu jest spożywanie jej w ilości od 10 do 30 g. Choć przedział ten jest dość szeroki, nie bez powodu został on tak określony. Dolny próg wywołuje lekką reakcję zapalną występująca w okolicy narządów intymnych. To zaś wpływa na intymny aspekt stosunku, a zatem może już warunkować obniżenie jakości współżycia. Nie bez powodu istotne jest zadbanie o to, aby hiszpańska mucha była stosowana wyłącznie w zalecanych, bezpiecznych dawkach. Przekroczenie wskazań może być niebezpieczne i doprowadzić m.in. do zapalenia dróg moczowych. Na szwank może być również wystawiony układ pokarmowy.

Sprawdź!
Zabawy erotyczne – poznaj zabawy dla par, które urozmaicą seks oraz podkręcą Wasze libido!

Jak sprawdzić opinie na temat sex elixiru?

W dużej mierze opinie związane z substancją są zależne od preparatów dostępnych na rynku, a także tego, jak działają na konkretną osobę. Należy pamiętać o tym, że typowe zwiększenie ochoty na seks jest zależne od tego, czy ktoś na starcie nie ma większej odporności na tego typu substancje. Jeśli tak, może mieć też na samym początku mniejszą ochotę na współżycie, a to sprawia, że produkt nie sprawdzi się w dostatecznym stopniu. Istotne jest również to, że ten preparat nie ma jednolitego składu, więc dostępne produkty znacząco się od siebie różnią. Warto zwracać uwagę na skład przy zakupie.

Skuteczność kantarydyny z chrząszcza na libido — jak zwiększyć?

W skład muchy hiszpańskiej wchodzi przede wszystkim kantarydyna. Zwiększenie jej skuteczności jest zależne od kilku czynników. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że przy połączeniu jej z alkoholem można dostrzec silniejsze działanie substancji. Pożądanie będzie również większe jeśli połączymy ją z innymi afrodyzjakami. Dobrym pomysłem jest również zadbanie o możliwie najlepszą kondycję fizyczną, która to będzie sprzyjać poprawie działania produktu. Najwyższa skuteczność tej substancji jest jednak związana z rozważnym jej stosowaniem. Oznacza to, że rozsądek przy dawkowaniu jest kluczowy, jeśli zależy nam na czerpaniu pełnej przyjemności z tego, co oferuje ten wyjątkowy produkt.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Tu warto wskazać, kiedy nie powinno się stosować muchy hiszpańskiej. Choć jest to preparat w pełni naturalny, nie jest on wolny od działań niepożądanych. Nic więc dziwnego, że wyróżnia się ściśle określone grupy podwyższonego ryzyka. Są to osoby:

 • cierpiące na niedrożność żył — nadmierne ciśnienie wywołane przez substancję może doprowadzić do uszkodzenia żył;
 • cierpiące na schorzenia serca oraz układu krwionośnego — pobudzające działanie substancji zwiększa ciśnienie krwi oraz intensyfikuje pracę serca;
 • nadwrażliwe na składnik pobudzający — nawet niewielkie ilości substancji mogą doprowadzić do niezwykle silnej reakcji alergicznej;
 • mające dolegliwości układu płciowego oraz moczowego — działanie na zakończenia nerwowe w tych układach może doprowadzić do pogłębienia się stanów chorobowych;
 • cierpiące na nadczynność tarczy, a także nadmierne pobudzenie i nerwicę.
Sprawdź!
Gra wstępna – romantyczne preludium do seksualnych uniesień? Czym dokładnie jest i jak w nią grać?

Właściwości substancji

Z zasady mucha hiszpańska cechuje się tym, że:

 • nie uzależnia;
 • jest bezzapachowa;
 • nie ma smaku.

Jeśli jakiś produkt z tym afrodyzjakiem ma aromat, oznacza to, że jest podróbką lub też dodano do niego aromatyczne dodatki smakowe. Osoby stosujące muchę pochodzenia hiszpańskiego mają:

 • większą otwartość seksualną — w tym na flirt;
 • ograniczone uczucie wstydu, co ułatwia grę wstępną;
 • intensywniejsze doznania w trakcie zbliżenia;
 • większą pewność siebie z jednoczesnym brakiem oszołomienia.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
tranzycja

Tranzycja – sprawdź, na czym polega proces korekty płci u osób transpłciowych

Next Article
dystans działa na faceta

Dystans działa na faceta – tak czy nie? Reakcje mężczyzn na obojętność