pozycja na taczkę

Pozycja na taczkę – seksualne wyzwanie dla odważnych kobiet i mężczyzn

Pozycja na taczkę może być ciekawym urozmaiceniem twojego życia erotycznego. To zabawa przede wszystkim dla odważnych i wytrzymałych osób, którym nieobcy jest intensywny wysiłek fizyczny. Sprawdź, czy przypadnie ci ona do gustu.

Wiele osób, chcąc przerwać rutynę w swoim seksualnym pożyciu, poszukuje inspiracji w nowych pozycjach łóżkowych. Dla tych, którym zależy na ekscytującym i nieszablonowym doświadczeniu, polecamy pozycję na taczkę. Pozwoli ona odkryć niepoznane dotąd wrażenia i przetestować swoją kondycję fizyczną. Jeżeli interesuje cię temat pozycji na taczkę, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Wyjaśniamy, na czym ona polega, jakie są jej wady i zalety oraz jak się do niej odpowiednio przygotować, aby niosła przyjemność każdej ze stron.

Pozycja seksualna taczka – skąd pochodzi nazwa?

Zacznijmy od krótkiego rozjaśnienia, skąd nazwa danej pozycji seksualnej? Jest to dość oczywiste: konfiguracja, w jakiej znajdują się ciała partnerów, przypominają klasyczną taczkę ogrodową.

Na czym polega pozycja?

Pozycja na taczkę jest wybierana najczęściej przez pary w damsko-męskich związkach. Na początku kobieta układa się na brzuchu lub klęka, opierając się na dłoniach – jak w przypadku pozycji na pieska. Mężczyzna staje za partnerką, chwyta ją za nogi i powoli podnosi do góry. Kobieta, dla lepszej równowagi, może oprzeć je na udach swojego partnera.

Wady i zalety pozycji seksualnej

Jeżeli powyższy opis sprawił, że zabawa wydaje ci się prosta… cóż, musimy cię rozczarować. Chociaż pozycja na taczkę jest wyjątkowo pomysłowa i na pierwszy rzut oka nieskomplikowana, należy do bardzo wymagających i wyczerpujących igraszek, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Sprawdź, jakie są jej zalety, a jakie niesie za sobą niedogodności.

Sprawdź!
Pozycja na jeźdźca – rozkosz dla prawdziwych kowbojek! Poznaj pozycję seksualną, w której dominuje kobieta

Zalety

  • Sposób na przełamanie rutyny – pozycja na taczkę należy do dość oryginalnych zabaw łóżkowych. Jeżeli do twojego życia erotycznego wkradła się niechciana rutyna, taczka będzie dobrym sposobem na jej przełamanie;
  • wyjątkowy widok dla partnera – dla mężczyzny, który podczas pozycji na taczkę, trzyma w objęciach swoją partnerkę, jej widok może być niezwykle podniecający;
  • test siły i wytrzymałości – ciekawym aspektem pozycji jest możliwość sprawdzenia swoich fizycznych możliwości; być może okaże się, że polubicie ten test na siłę.

Wady

Chociaż pozycja ma swoje niebywałe zalety, na dłuższą metę może być dość męcząca. Pewne niedogodności, które się z nią wiążą, mogą odstraszyć niektóre pary.

  • Pozycji zdecydowanie nie polubią osoby, które stronią od jakiejkolwiek aktywności fizycznej; dotyczy to zarówno panów, jak i pań, każda ze stron ma bowiem do wykonania pracę, wymagającą znacznej siły;
  • zbyt długie opieranie się na rękach oraz podtrzymywanie drugiej osoby może powodować spory dyskomfort, co nie pozwala cieszyć się samym stosunkiem;
  • nie jest to pozycja dla długodystansowców – najlepiej sprawdza się jako krótkotrwały eksperyment, po którym można przejść do innej pozycji.

Wygoda podczas pozycji

Jeżeli pomimo wad danej pozycji, nadal chcesz wypróbować ją ze swoją drugą połówką, przetestuj kilka sposobów na zwiększenie swojej wygody.

  • Zaopatrz się w wygodną poduszkę, o którą będziesz mogła oprzeć dłonie.
  • Postaraj się przenieść ciężar ciała z rąk na ramiona; dzięki temu wytrzymasz w pozycji nieco dłużej.
  • Przenieś zabawę do łóżka – a raczej na jego skraj. Pozwoli ci to na oparcie swojego ciężar ciała na łokciach, co z pewnością będzie łatwiejsze, niż stanie na rękach na podłodze. Warto dodać, że taka opcja polecana jest w szczególności parom, które charakteryzuje duża różnica wzrostu.
Sprawdź!
Dlaczego warto wypróbować różne pozycje seksualne?

Pozycja na taczkę — podsumowanie

Ze względu na pewne niedogodności, opisana powyżej zabawa zdecydowanie nie należy do często wybieranych przez większość par. Mimo wszystko uważamy, że warto ją wypróbować – być może przyniesie ona pożądany przez ciebie i twojego partnera powiew świeżości. Jeżeli natomiast należycie do silnych fizycznie, wysportowanych par, pozycja może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
problemy z orgazmem u mężczyzn

Problemy z orgazmem u mężczyzn, czyli jak osiągnąć orgazm i prowadzić satysfakcjonujące życie erotyczne?

Next Article
tabletki antykoncepcyjne nazwy

Tabletki antykoncepcyjne. Nazwy, działanie i zastosowanie pigułek hormonalnych