co czuje facet kiedy jest w kobiecie

Co czuje facet, kiedy jest w kobiecie? Sprawdź!

Pytanie, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie, zadają sobie nie tylko panie, które chcą poznać męskie tajemnice. Interesuje to także panów, którzy czas zbliżenia seksualnego z partnerką mają jeszcze przed sobą. Jeśli zastanawiasz się, co czuje mężczyzna w trakcie seksu, zapraszamy do lektury!

Dla wielu osób to, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie, stanowi wielką tajemnicę. Pewne jest to, że orgazm łączy się z wielką przyjemnością, daje także odczucie ulgi, spełnienia i satysfakcji. Jednak co dokładnie odczuwają panowie? Czym różni się połączenie z pochwą partnerką od innych form zaspokajania się, na przykład masturbacji? Mężczyźni zgodnie przyznają, że doznania w trakcie zbliżenia z kobietą są zupełnie inne i przenoszą podniecenie na inny poziom. Być może masz pierwsze pieszczoty ze swoją dziewczyną jeszcze przed sobą i chcesz się przygotować? Albo jako kobieta zastanawiasz się, co czuje twój partner podczas penetracji? Jeśli chcesz wiedzieć, co czuć w trakcie seksu, postaramy się opisać szczegóły!

Męski wzwód – jakie to uczucie?

Zanim dojdzie do intymnego zbliżenia z kobietą, u mężczyzny pojawia się wzwód. Jest to sposób reagowania narządów płciowych na przypływ podniecenia. Penis staje się sztywny i zwiększa swoją grubość w wyniku napływającej do niego krwi. W żyłach zaczyna buzować adrenalina i pojawia się ogromna ochota na intymność, którą trudno porównywać do jakiegokolwiek innego pragnienia. W tym momencie facet zaspokoić się może samodzielnie, podczas masturbacji. Innym sposobem jest rozładowanie napięcia w czasie seksu z partnerką. Dla większości panów to właśnie seks z kobietą wywołuje największą ekscytację. Niezwykły jest zarówno tradycyjny stosunek, jak i seks oralny. To, co czuje facet podczas wzwodu, to przede wszystkim ogromne podniecenie i chęć jego zaspokojenia.

Sprawdź!
Zabawy erotyczne – poznaj zabawy dla par, które urozmaicą seks oraz podkręcą Wasze libido!

Co czuje facet, kiedy jest w kobiecie?

Wiele osób zastanawia się, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie. Przede wszystkim w trakcie zbliżenia odczuwane jest silne podniecenie przez oboje partnerów. Wśród myśli w głowie może pojawić się także chęć dominacji i jak najszybszego osiągnięcia satysfakcji lub skupienia się na doprowadzeniu do orgazmu partnerki. Z kolei panie zastanawiają się, jak podniecić faceta. Zatem co czuje facet, kiedy jest w kobiecie?

  1. Wielu mężczyzn porównuje seks z kobietą do zanurzenia w ciepłej wodzie. Uczucie to nie jest porównywalne z niczym innym. Kobieca wagina jest ciepła, ciasna i wilgotna. Takie warunki są wręcz idealne dla męskiego penisa.
  2. Niektórzy zwracają także uwagę na przypływ energii i chęć dominacji nad partnerką. To właśnie wtedy faceci czują się najbardziej męscy.
  3. Podczas seksu mężczyźni automatycznie koncentrują się na swojej przyjemności i tym, żeby jak najszybciej dojść. Jednak w praktyce starają się jak najdłużej powstrzymać i najpierw doprowadzić do orgazmu swoją kobietę. To właśnie jej satysfakcja dla wielu panów jest wyznacznikiem męskości.
  4. Sama penetracja jest tym, co wiele par najbardziej lubi. Wilgotność i ciepłe środowisko, poczucie skurczów narządów płciowych, a także coraz szybsze ruchy w pochwie sprawiają, że szczytowanie może nastąpić bardzo szybko.
  5. Zanim jednak dojdzie do penetracji, poleca się grę wstępną. Powszechnie uważa się, że bardziej potrzebują jej kobiety, ale to nieprawda. Dla panów przedłużona gra wstępna może stanowić nową formę przyjemności. Pieszczoty oralne i manualne mogą przynieść wiele satysfakcji i wspaniale zbudować męskie podniecenie, przenosząc panów w inny wymiar. Skutkiem tego jest wytrysk.

Jakie odczucia ma facet, kiedy używa prezerwatywy?

Prezerwatywy używane są przez mężczyzn w celu zapobiegania przenoszeniu chorób oraz zapłodnieniu. Co czuje facet, kiedy jest w kobiecie i używa zabezpieczenia? Potocznie mówi się czasami, że tak zwane gumki obniżają seksualne doświadczenie i sprawiają, że jest mniej pełne. To mit – współczesne supercienkie prezerwatywy pozwalają odczuwać całą paletę przyjemności. Dodatkowo sprawiają, że para może czuć się bezpieczniej i pewniej, a dzięki temu w pełni oddać się seksualnemu doświadczeniu. Na rynku dostępne są także prezerwatywy z wypustkami i smakowe, które dodatkowo podkręcają atmosferę w łóżku i sprawiają, że akt seksualny jest jeszcze bardziej ekscytujący. Nie ma żadnych dowodów na to, żeby prezerwatywy obniżały jakość stosunku, a przynoszą wiele korzyści.

Sprawdź!
Połykanie spermy – czy spełnianie męskich fantazji może wpływać na zdrowie?

Czy mężczyzna czuje, że kobieta ma orgazm?

To, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie, trudno opisać słowami. A czy mężczyźni wyczuwają kobiecy orgazm? Niektórzy twierdzą, że tak. Czuć to przede wszystkim dzięki skurczom narządów płciowych kobiety. Dodatkowo kobiecy orgazm zwiastują różne symptomy, które warto obserwować. Wśród nich znajduje się między innymi przyśpieszony oddech, rumieńce, urywane okrzyki, zaciskanie ud, przyśpieszenie tempa stosunku. Kobiety bardzo często przeżywają spełnienie głośniej, niż mężczyźni, chociaż nie jest to reguła. Mogą także doświadczać orgazmów wielokrotnych, a także kobiecego wytrysku. Do osiągnięcia pełni przyjemności często potrzebna jest nie tylko penetracja, ale także pieszczoty łechtaczki.

Na pytanie, co czuje facet, kiedy jest w kobiecie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest jedno – mężczyźni twierdzą, że jest to jedno z najprzyjemniejszych odczuć, jakie dane jest im przeżywać.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
gra wstępna

Gra wstępna – romantyczne preludium do seksualnych uniesień? Czym dokładnie jest i jak w nią grać?

Next Article
fetysz majtek

Fetysz majtek – dlaczego używane majtki, stringi damskie są tak popularne? Fetyszyzm majtkowy i popularna bielizna