jak się zachowuje podniecony facet

Jak się zachowuje podniecony facet? Praktyczne porady!

Wiele pań zastanawia się, jak się zachowuje podniecony facet. Oczywistym sygnałem gotowości do współżycia jest erekcja. Ale co jeszcze świadczy o tym, że mężczyzna jest rozpalony? 

 

To, jak się zachowuje podniecony facet zależy od wielu czynników. Przede wszystkim każdy mężczyzna nieco inaczej zachowuje się, kiedy jest erotycznie pobudzony. Ewidentnym dowodem na podniecenie jest erekcja, ale czasami facet może być rozpalony, ale jeszcze nie mieć pełnego wzwodu. Często też po prostu nie ma jak sprawdzić, co się dzieje w spodniach faceta. Wówczas pozostaje analiza innych, bardziej subtelnych sygnałów. Sprawdź, jakie zachowanie faceta świadczy o jego podnieceniu

Jak się zachowuje podniecony facet? 

Zastanawiasz się, jak się zachowuje podniecony facet? Przygotowaliśmy kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że mężczyzna jest pobudzony i ma ochotę na erotyczne zbliżenie. Gotowa? 

 1. Zamglony wzrok.

Wiele kobiet myśli, że stan podniecenia faceta można poznać tylko po jego członku. Nic bardziej mylnego! Oczy naprawdę są zwierciadłem duszy… i nie tylko. Jeśli twój wybranek ma zamglony wzrok, lekko przymrużone oczy, rozszerzone źrenice i dodatkowo “pożera cię wzrokiem” i nie może oderwać od ciebie oczu, to z pewnością znak, że odczuwa pożądanie. 

 1. Przyspieszony oddech 

Wraz ze wzrostem podniecenia, oddech zarówno kobiet, jak i mężczyzn przyspiesza. Za sprawą hormonów, między innymi adrenaliny, a także endorfiny i dopaminy, tempa nabiera także tętno. Jeśli twój facet ma krótki, urywany oddech, może być to sygnał, że cię pożąda. Oczywiście w takiej sytuacji należy najpierw wykluczyć, czy wybranek nie cierpi na przykład na… alergię.

 1. Ochota na bliskość 

Jeśli zastanawiasz się, jak się zachowuje podniecony facet, bardzo możliwe, że będzie on dążył do fizycznego kontaktu. Nie oznacza to od razu seksu. Pobudzony mężczyzna będzie skory do przytulania, pocałunków, ocierania się, ale także zmysłowego tańca. Mile widziane są także wzajemne pieszczoty, w granicach, z którymi obie strony czują się komfortowo. 

 1. Erekcja 
Sprawdź!
Dildo – niekwestionowany król gadżetów erotycznych. Jak wybrać to idealnie dopasowane do swoich potrzeb?

Często myśląc o tym, jak się zachowuje podniecony facet, zakłada się, że na pewno ma erekcję. Wzwód penisa faktycznie jest ewidentną oznaką pobudzenia seksualnego. Jeśli dodatkowo na członku pojawia się wydzielina – prejakulat – jest to sygnałem rosnącego podniecenia. Jednak te kropelki nie pojawiają się u wszystkich mężczyzn, więc nie jest to jedyny wyznacznik. 

Jak podniecić faceta? Praktyczne porady 

Skoro wiesz już, jak się zachowuje podniecony facet, warto poznać też sposoby na to, jak wywołać pobudzenie. Zatem co podnieca facetów? 

 1. Seksowna bielizna, nie tylko stringi, ale także gorsety, koronkowe body, różnego rodzaju kostiumy. 
 2. Zmysłowy taniec. 
 3. Brak makijażu lub przeciwnie – mocny makijaż (w zależności od preferencji i okazji). 
 4. Dopasowane sukienki, zwłaszcza mała czarna, a także kreacje w kolorze czerwonym. Najlepiej, jeśli prezentują nogi albo dekolt. 
 5. Pieszczenie stref erogennych, takich jak dłonie, wnętrze ud, brzuch, uszy. 
 6. Zmysłowe zachowanie, np. zakładanie nogi na nogę. 
 7. Pończochy, rajstopy, zakolanówki, kabaretki. Na wielu mężczyzn działa widok pończoch, które delikatnie widać spod sukienki lub spódniczki. 
 8. Buty na obcasie. 
 9. Piękny zapach. 
 10. Seksowna muzyka. 

Pożądanie a podniecenie 

Jeśli zastanawiasz się, jak się zachowuje podniecony facet, warto też wspomnieć o kwestii pożądania. Wiele osób oddziela to od fizjologicznego stanu podniecenia. Dlaczego? Mężczyzna może mieć erekcję mimowolnie, podczas snu, badania lekarskiego. Może też go podniecić osoba, której nie lubi lub której się obawia. Czy to automatycznie oznacza, że ma ochotę na zbliżenie? Nie, należy odróżnić reakcję fizjologiczną od pożądania, które łączy w sobie także zabarwienie emocjonalne i uczuciowe. Czasami także pomimo odczuwania pożądania, nie pojawia się od razu reakcja fizjologiczna, czyli erekcja. Może to wynikać choćby ze stresu. 

 

Sprawdź!
Romantyczny seks, czyli namiętność, która zapiera dech! Przekonaj się, jak nadać zbliżeniu nastrój niczym z filmu romantycznego

To, jak się zachowuje podniecony facet, zależy od wielu czynników. Nie ma na to jednej recepty. Warto obserwować partnera, bo jego pobudzenie może się różnie objawiać, w zależności od sytuacji. 


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jak podniecić kobietę?

Jak podniecić kobietę? Tajniki udanej gry wstępnej

Next Article
testosteron

Na co wpływa testosteron u kobiet i mężczyzn? Nadmiar i niedobór męskiego hormonu – jak podnieść poziom testosteronu?