po czym poznać że facet ma wzwód

Po czym poznać, że facet ma wzwód? Na co zwracać uwagę?

Zastanawiasz się, po czym poznać, że facet ma wzwód? Erekcja jest u mężczyzn jedną z oznak podniecenia seksualnego. Jednak nie zawsze jest ona widoczna gołym okiem. Zatem na jakie sygnały zwrócić uwagę? 

 

Wzwód jest fizjologiczną reakcją na podniecenie u mężczyzny. Może do niego dojść w różnych sytuacjach. Bardzo często erekcja związana jest z pożądaniem, ale czasami następuje mimowolnie. Może wiązać się to z pewnym stresem dla mężczyzny. Kobiety z kolei są ciekawe, po czym poznać, że facet ma wzwód? Nie zawsze jest to przecież widoczne gołym okiem. Sprawdź zatem nasz poradnik i dowiedz się jak rozpoznać, że facet ma wzwód! 

Erekcja – jak dokładnie przebiega? 

Erekcja to zdolność do utrzymania przez mężczyznę sztywnego członka. Jest to oznaka do rozpoczęcia stosunku seksualnego, a także doprowadzenia do zapłodnienia kobiety. Erekcja jest zazwyczaj reakcją na erotyczny bodziec, chociaż może też pojawiać się mimowolnie, zwłaszcza w okresie dojrzewania. 

 

Mechanizm erekcji opiera się na działaniu układu nerwowego, hormonalnego i naczyniowego. W wyniku pobudzenia neuronów współczulnych, zlokalizowanych w bocznych segmentach krzyżowych rdzenia kręgowego, dochodzi do doprowadzenia do ciał jamistych członka krwi. Efektem jest usztywnienie i powiększenie prącia. 

Po czym poznać, że facet ma wzwód? 

Jeśli podejrzewasz, że facet ma wzwód, najprostszym sposobem jest sprawdzenie tego. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Dotykanie członka faceta może odbywać się tylko za jego zgodą. Zatem po czym poznać, że facet ma wzwód? Przede wszystkim podczas erekcji pojawia się w spodniach charakterystyczne wybrzuszenie. Poza tym warto obserwować także inne sygnały świadczące o pobudzeniu seksualnym. Jakie? Na przykład rozszerzone źrenice, przyspieszony oddech, rumieniec, szybsze tętno, pobudzenie ruchowe, potrzeba bliskości i dotyku. 

Sprawdź!
Boczne siodło – pozycja warta poznania. Na czym polega?

 

Jak mężczyźni ukrywają erekcję? 

Czasami mężczyźni chcą ukryć, że mają erekcję. Po czym poznać, że facet ma wzwód, jeśli on chce to ukryć? Jakie zachowanie jest podejrzane? 

  1. Mimowolna, niechciana erekcja często spotyka mężczyzn na basenie lub nad wodą. Jest to problematyczne, zwłaszcza, jeśli facet ma spodenki, w których robi się tak zwany “namiot”. Po czym poznać, że facet ma wzwód? Jeśli długo nie wychodzi z wody lub leży na piasku brzuchem do dołu możesz podejrzewać, że coś jest na rzeczy.
  2. Jeśli mężczyzna trzyma bluzę na kolanach lub przykrywa się kocem, pomimo tego, że jest ciepło, może to świadczyć o tym, że próbuje ukryć erekcję. 
  3. Kolejnym sposobem, żeby nie dać poznać, że facet ma wzwód, jest pochylanie się do przodu podczas siedzenia lub stania. Mężczyźni zakrywają się też dłońmi lub siadają za stołem. Niektórzy też zakładają nogę na nogę. 
  4. Jeśli facet chce ukryć swoją erekcję, może nosić luźne ubrania. Jeśli widzisz, że mężczyzna nosi długie bluzy i luźne spodnie, możesz podejrzewać, że być może nie chce, żebyś widziała jego erekcję. 

Jak podniecić faceta? 

Wiesz już, po czym poznać, że facet ma wzwód. A jak go wywołać? Tak naprawdę na każdego działa coś innego. Z pewnością duże znaczenie mają bodźce, głównie zapach, dotyk, obraz. Pożądanie jest wielowymiarowe i nie da się go opisać w kilku zdaniach. Z pewnością jednak, jeśli chcesz podkręcić faceta, warto zainwestować w piękną bieliznę i seksowne sukienki. Idealnym dodatkiem będą pończochy lub kabaretki. Dzięki temu nie będziesz miała problemu z tym, po czym poznać, że facet ma wzwód! 

 

Czasami faceci ukrywają erekcję, dlatego odpowiedź na pytanie, po czym poznać, że facet ma wzwód, nie jest jednoznaczna. Z pewnością jednak nasz poradnik okaże się pomocny!


Sprawdź!
Kulki analne — jak powinna być stosowana kulka analna? Rodzaje kulek i dlaczego warto stosować koraliki analne

Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
zaadoptuj faceta

Zaadoptuj faceta – jeden z najpopularniejszych portali randkowych. Czy warto założyć tam konto?

Next Article
pochwica

Pochwica – wstydliwa przypadłość kobieca. Czym się różni od dyspareunii? Jak leczyć ten problem seksualny?