co podnieca mężczyzn w kobietach

Co podnieca mężczyzn w kobietach? Dowiedz się, jak zdobyć uwagę faceta

Zastanawiasz się, co podnieca mężczyzn w kobietach? Jeśli wciąż się nad tym głowisz, dobrze trafiłaś. Z tego artykułu dowiesz się, jak przykuć i utrzymać na sobie uwagę swojego faceta – nie tylko podczas zbliżeń seksualnych!

Jeśli liczyłaś na prostą odpowiedź na to pytanie, musimy cię rozczarować. Jest to niestety kwestia bardzo indywidualna i trudno mówić o uniwersalnych, pewnych sposobach na podniecenie mężczyzny. Istnieje jednak kilka czynników, które można nazwać wspólnymi dla większości mężczyzn. Nie chodzi tu o konkretny wygląd ani umiejętności łóżkowe. Raczej o konkretne rodzaje zachowania oraz sposoby na zbudowanie zainteresowania i napięcia. Dowiedz się, co podnieca mężczyzn w kobietach i naucz się używać swojej mocy uwodzenia!

Seks zaczyna się w głowie

Nie wstydź się okazać mężczyźnie zainteresowania. Owszem, kobieca tajemniczość ma swoje uroki, ale przecież każdy lubi czuć się wyróżniony i ważny. Doceniaj na głos jego zalety fizyczne i cechy charakteru. Mów mu, że jest seksowny gdy coś robi lub zachowuje się w pewien sposób. Oczywiście – powinny to być komplementy szczere i niewymuszone. Dzięki temu facet będzie czuł, że ci na nim zależy. Nabierze większej pewności siebie, a ty urośniesz w jego oczach jako ktoś, kto docenia jego starania.

Co podnieca mężczyzn w kobietach? Aspekt wizualny

W wielu źródłach krąży stereotyp, że mężczyźni są wzrokowcami. W rzeczywistości różnie z tym bywa, lecz jedno jest pewne – każdy facet lubi oglądać wdzięki swojej kobiety. Pokuś się o odrobinę spontaniczności i zaskocz go widokiem twojego ciała w wyzywającej bieliźnie. Może to być nawet w środku dnia. Obie płcie kochają być zaskakiwani, jest to po prostu ludzka cecha.

Sprawdź!
Rajstopy czy pończochy? Co wybierze fetyszysta? Czym jest fetysz rajstop?

Nie musisz jednak wcale rozbierać się do bielizny, by rozpalić swojego mężczyznę. Co jeszcze podnieca mężczyzn w kobietach? Wystrój się tylko dla swojego partnera. Podkreśl swoje atuty subtelnym makijażem i załóż elegancką sukienkę. Jeśli zobaczy cię taką po powrocie z pracy, z pewnością skupi na tobie całą swoją uwagę!

Kobiecy dotyk i gra wstępna

Dotyk jest jednym z ważniejszych sposobów na okazywanie miłości i zainteresowania. Nie chodzi tu tylko o intymne pieszczoty podczas seksu. Jeśli wciąż głowisz się, co podnieca mężczyzn w kobietach, pokuś się o nieco bardziej aktywne okazywanie swoich uczuć. Od razu zauważysz efekt!

Nawet subtelny kontakt fizyczny potrafi mieć ogromną moc. Złap go za ramię, gdy opowie żart lub spontanicznie przytul, nawet przy znajomych. Delikatny, niespodziewany dotyk po udzie potrafi zawrócić w głowie każdemu mężczyźnie.

Bądź w tym spontaniczna, odważna i pewna siebie. Pocałunek z zaskoczenia zainicjowany przez ciebie też z pewnością nie zaszkodzi!

Podczas zbliżeń erotycznych, pokuś się o odrobinę spontaniczności i odwagi. To, co podnieca mężczyzn w kobietach może być różne dla każdego, lecz z pewnością każdy facet doceni, gdy ich kobieta raz na jakiś czas przejmie kontrolę.

Co podnieca mężczyzn w kobietach? Cóż, jest to kwestia bardzo indywidualna. Jedni wolą brunetki, inni blondynki, kobiety szczupłe lub o wyrazistych kształtach. Jednak jedno jest pewne – z pewnością przykujesz uwagę faceta okazując mu odrobinę czułości i zainteresowania. Nie bój się eksponować i chwalić swoimi atutami. Pewność siebie na co dzień i w łóżku działa na mężczyzn niezwykle stymulująco!


Zobacz także:

Sprawdź!
Fetysz skarpetek? Czy czyste, białe skarpetki fetysz ten w pełni realizuje? Jaka skarpeta może pobudzać?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
lento

Lento randki i przyjaciele. Czy portal z ogłoszeniami z całej Polski pomoże w znalezieniu związku?

Next Article

Jak zwracać się do osoby niebinarnej, aby nie zostać posądzonym o dyskryminację?