lento

Lento randki i przyjaciele. Czy portal z ogłoszeniami z całej Polski pomoże w znalezieniu związku?

Lento randki i przyjaciele jest portalem, na którym osoby z całej Polski mogą zamieszczać darmowe ogłoszenia, o tematyce matrymonialnej i seksualnej. Sprawdź, czy Lento.pl sprawdza się jako skuteczny portal randkowy.

Do jednej z najważniejszych potrzeb naszego życia należy uczucie miłości. Osobom, którym doskwiera samotność, a jednocześnie ciężko jest zapoznawać się z nowymi ludźmi twarzą w twarz, często poleca się skorzystanie z anonsów matrymonialnych albo serwisów randkowych. Coraz większą rzeszę zwolenników zyskuje Lento randki i przyjaciele. Przekonaj się, czy portal ogłoszeniowy spełni się w roli serwisu dla singli szukających miłości swojego życia.

Czym jest Lento?

Lento.pl jest serwisem, który umożliwia zamieszczanie bezpłatnych, lokalnych ogłoszeń. Skierowany jest do wszystkich, których przede wszystkim interesuje możliwość szybkiej sprzedaży lub zakupienia czegoś po okazyjnej cenie. Oprócz tego Lento oferuje także możliwość umieszczania ogłoszeń o wynajmie, poszukiwanej lub oferowanej pracy oraz różnorodnych usługach.

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się jedna z kategorii, mianowicie “Randki i przyjaciele”. Dzięki niej można udostępnić ogłoszenia matrymonialne, propozycje randek, a także nierzadko sex anonse.

Lento randki i przyjaciele – dla kogo?

Obecnie Lento oferuje w kategorii Randki i przyjaciele ponad 88 tys. ogłoszeń; warto przy tym dodać, że ich zróżnicowanie jest naprawdę ogromne!

Jak wspominaliśmy, osoby umieszczające tam swoje anonse poszukują zarówno stałych związków, jak i przelotnych znajomości. Nie ma ograniczeń co do płci, wieku, czy orientacji seksualnej. Każdy może spróbować znaleźć szczęście na Lento – oczywiście o ile będzie w stanie przedostać się przez paręnaście tysięcy ogłoszeń towarzyskich.

Opinie o Lento randki przyjaciele

Baza darmowych ogłoszeń drobnych, jaką jest Lento spotyka się zarówno z pozytywnymi opiniami, jak i wieloma skargami i historiami rozczarowanych użytkowników. Czy znalezienie partnera na Lento jest możliwe, a może to zwykła strata czasu? Poznaj plusy oraz minusy kategorii Randki i przyjaciele.

Sprawdź!
Romantyczna wycieczka za granicę - przewodnik dla par

Zalety portalu

Tak obszerny portal jak Lento, musi mieć zalety, które codziennie przyciągają coraz więcej zainteresowanych. Dotyczy to także i kategorii o randkach online – przekonaj się, co najczęściej wymienia się jako plus zamieszczania ogłoszeń o romantycznej tematyce na Lento.

  • Lento jest darmowym portalem – jedną z największych zalet portalu z darmowymi ogłoszeniami Lento.pl jest fakt, że są one darmowe. W ten sposób każdy, niezależnie od zasobności portfela, ma szansę na znalezienie swojej drugiej połówki.
  • Lento posiada dużą bazę użytkowników – Wraz z ilością użytkowników portalu, wzrasta prawdopodobieństwo znalezienia kogoś w sam raz dla siebie. Lento może poszczycić się bardzo szeroką bazą użytkowników, którzy codziennie odwiedzają serwis.
  • Opcje dla każdego – chociaż większość osób, które ogłaszają się na Lento to osoby heteroseksualne, znajdziemy tam także i użytkowników o innych orientacjach i preferencjach co do ilości osób w związku. Prócz opcji “Pan pozna Panią” oraz “Pani pozna Pana”, możemy zatem natknąć się także na “Pan pozna Pana”, “Pani pozna Panią”, a nawet “Para pozna Pana/Panią” – dla każdego, coś miłego!

Wady Lento

Chociaż powyższe plusy zdecydowanie podnoszą wartość kategorii ogłoszeń randkowych Lento, portal posiada także sporo minusów. Czytając komentarze odnośnie obsługi i poznanych osób rzeczywiście można zacząć mieć wątpliwości, czy to najlepsze miejsce na poznanie zadbanych i kulturalnych singli/singielek. Do najczęściej wymienianych wad ogłoszeń na Lento należą:

  • Bardzo dużo fałszywych profili – duża baza użytkowników i ogłoszeń na pewno sprzyja poznawaniu nowych ludzi. Problem w tym, że wprost proporcjonalnie rośnie także ilość profili fałszywych lub nieaktywnych. Lento nie jest tu wyjątkiem; spora liczba ogłaszających się to oszuści, którzy chcą wyłudzić dane. Zdarzają się także osoby, które zamiast od samego początku jasno wyrażać swoje oczekiwania co do związku, zwodzą innych i powodują niepotrzebne zamieszanie.
  • Mała przejrzystość – Lento nie jest portalem stricte randkowym. Dlatego dostępność funkcji charakterystycznych dla większości takich serwisów, jest mocno ograniczona. Przez to po stronie internetowej dość ciężko się poruszać, a poszukiwania zajmują więcej czasu, niż to konieczne.
  • Promowanie ogłoszeń jest płatne – chociaż zamieszczenie ogłoszenia rzeczywiście nic nie kosztuje, wypromowanie go, tak, aby zobaczyło je jak najwięcej osób, jest płatne.
  • Słaba jakość obsługi klienta – do jednej z często powtarzających się skarg, jest niezbyt dobra obsługa kategorii Randki i przyjaciele. W przypadku zgłoszenia czyjegoś profilu np. ze względu na zamieszczanie obscenicznych lub brutalnych zdjęć, próbę oszustwa albo grożenie innym użytkownikom, odpowiedź otrzymuje się dopiero po dłuższym czasie lub, co gorsza, wcale. Brak reakcji na realne zagrożenie to coś, nad czym zdecydowanie warto się pochylić, podczas korzystania z usług Lento.
Sprawdź!
Trans dating – jak znaleźć transseksualną miłość w internecie?

Lento – podsumowanie

Lento oferuje wgląd do tysięcy ogłoszeń z całej Polski oraz bezpłatną możliwość zamieszczenia własnego anonsu. Warto przy tym pamiętać, że nie jest to klasyczny portal randkowy, do którego przyzwyczajona jest większość internautów. Znalezienie wielkiej miłości nie jest takie łatwe, co sprawia, że wiele osób będzie bardzo rozczarowanych.

Z drugiej strony Lento Randki i przyjaciele może przysłużyć się tym, którzy szukają portalu darmowego, o bardzo dużej bazie użytkowników. Jeżeli to oraz nieco archaiczna konwencja Lento, przypominająca niegdysiejsze anonse gazetowe rzeczywiście ci odpowiadają, do dzieła!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
opryszczka kiedy się można całować

Opryszczka – kiedy można się całować ?

Next Article
co podnieca mężczyzn w kobietach

Co podnieca mężczyzn w kobietach? Dowiedz się, jak zdobyć uwagę faceta