jak podniecić faceta

Jak podniecić faceta? Poznaj ciekawe sposoby na rozpalenie faceta do czerwoności!

Zastanawiasz się, jak podniecić faceta? Napięcie seksualne można budować na wiele różnych sposobów. Warto pamiętać, że seks zaczyna się w głowie – poznaj fantazje swojego mężczyzny i naucz się je spełniać, aby osiągnąć większą satysfakcję ze związku!

Seks jest jednym z najważniejszych aspektów życia człowieka. Zbliżenie fizyczne potrzebne jest nie tylko z czysto ewolucyjnego punktu widzenia – dla podtrzymania gatunku. Jest też niezbędne dla zdrowia psychicznego, satysfakcjonującego związku, bliskości partnerów i zwykłej przyjemności. Zastanawiasz się, jak podniecić faceta po wielu latach małżeństwa, gdy wasza iskra namiętności już stopniowo wygasa? A może dopiero zaczynasz poznawać ciało swojego nowego chłopaka i nie wiesz, co mu się spodoba? Niezależnie od Twojego przypadku – doradzimy ci, jak skutecznie rozpalić pożądanie swojego faceta.

Mężczyźni są wzrokowcami

Być może nie każdy – lecz jest to ogólna zasada dotycząca większości. Wykorzystaj ten fakt! Jak podniecić faceta oddziałując na jego zmysł wzroku? Warto szczerze ze sobą porozmawiać i po prostu zapytać swojego mężczyzny, w czym chciałby cię zobaczyć. Może ma pewne fantazje co do stroju lub przebieranek, a sam wstydził się tobie powiedzieć, co go podnieca. Jeśli ciężko ci zdobyć się na taką otwartość – poeksperymentuj sama!

Zadbaj o szczegóły: dobierz do siebie ubiór (mogą to być zarówno wyzywające stringi, jak i klasyczna sukienka, w której po prostu dobrze wyglądasz!), makijaż, włosy. Kup nową bieliznę, zapal w sypialni świeczki, włącz zmysłową muzykę… może nawet zdobędziesz się na erotyczny taniec.

Zaufanie jest w związku kluczowe – a takie doświadczenie może was mocno do siebie zbliżyć. Wiele kobiet nie robi takiego przedstawienia dla swoich partnerów, po prostu dlatego, że się wstydzą. Jednak gwarantujemy, że jak przekroczysz tę barierę – obydwoje będziecie zadowoleni! Odkrycie swojej zmysłowości dla kobiet bywa niezwykle wyzwalające i budujące. Daj się ponieść swojej wewnętrznej bogini! Kuś, zbliżaj się, oddalaj i nie pozwalaj się dotknąć. W ten sposób rozbudzisz jego apetyt i z pewnością nie będziesz musiała zadawać już sobie pytania „jak podniecić faceta?”.

Sprawdź!
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Wszystko, co musisz wiedzieć o kobiecym orgazmie

Ciekawą opcją jest też postawienie lustra naprzeciwko łóżka – lub przeniesienie erotycznych igraszek w jego pobliże. Większość mężczyzn z pewnością będzie czerpała ogromną przyjemność z oglądania ciała swojej partnerki podczas seksu. Niektóre pozycje mogą wyglądać w lustrze zaskakująco podniecająco. Być może sama też z tego skorzystasz? Warto w ten sposób poeksperymentować – w razie dyskomfortu możecie zawsze już więcej nie powtarzać tego doświadczenia.

Seks zaczyna się w głowie

Wiele osób niestety o tym zapomina i sprowadza seks do samej cielesności. W ten sposób można niestety pozbawić się sporej dozy przyjemności! Pobudzając swoje umysły, zarówno jak i ciała, działacie na całych siebie. Przekonaj się, jak satysfakcjonujący może być orgazm, który zaczyna się już od myśli. Poznaj nasze porady na to, jak podniecić faceta nie dotykając go:

  • komplementuj go – może wydawać ci się to banalne, ale zapytaj sama siebie, kiedy ostatnio powiedziałaś mu, że świetnie wygląda? Jeśli mężczyzna będzie czuł się seksowny, pożądany i doceniony, z pewnością będzie chciał się tobie odwdzięczyć – w życiu codziennym, jak i w sypialni! Przekonaj się sama, jakie efekty może mieć garstka szczerych komplementów;
  • mów o swoich fantazjach – w ten sposób rozbudzisz wyobraźnię swojego mężczyzny. Pozostanie ci tylko obserwować, jak chętnie będzie je spełniał;
  • wysyłaj mu odważne wiadomości lub zdjęcia, gdy jesteście osobno – niecierpliwe wyczekiwanie z pewnością zaostrzy jego apetyt. Przez cały dzień pracy będzie myślał tylko o tym, by wrócić do domu i się tobą zająć.

Znasz wszystkie jego strefy erogenne?

Na ciele każdego człowieka znajdują się obszary wyjątkowo czułe na dotyk. Seks wcale nie zaczyna się i kończy na penisie! Podczas następnego zbliżenia, wydłuż grę wstępną o odkrywania jego ciała. Możesz też właśnie od tego zacząć. Jak podniecić faceta dotykiem? Do bardziej znanych miejsc erogennych należą oczywiście genitalia, czy też brodawki sutkowe. Lepiej jednak zacząć od mniej oczywistych miejsc, aby skutecznie rozpalić pożądanie swojego mężczyzny. Zacznij delikatnie pieścić, muskać lub masować poniższe obszary:

  • szyję;
  • kark;
  • uszy;
  • wargi i jama ustna – nigdy nie bagatelizuj mocy zmysłowych pocałunków;
  • uda.
Sprawdź!
Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Jaka jest prawidłowa średnia długość penisa? I jak można zwiększyć długość prącia?

Skutecznym sposobem na podniecenie faceta jest poświęcenie mu czasu i uwagi. Wykonaj dla niego odprężający, zmysłowy masaż z olejkiem. Pod wpływem dotyku twoich dłoni na miejscach takich jak plecy, nogi, czy klatka piersiowa, z pewnością zauważysz jego pozytywne reakcje. Komunikacja ważna jest także w tej kwestii. Być może odkryjesz miejsca, o których obydwoje wcześniej nie mieliście pojęcia? Dużo przyjemności mężczyznom może też przynieść pieszczenie pośladków i odbytu – co jest kwestią często zapominaną lub pomijaną.

W związku zawsze warto dbać o siebie nawzajem. Owszem, każda kobieta lubi czuć się doceniona, piękna i pożądana przez swojego partnera. Nie wolno jednak zapominać o tym, że mężczyźni również mają swoje potrzeby. Udana relacja to taka, która pełna jest zaufania, wzajemnego zrozumienia i troski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie „jak podniecić faceta” – pamiętaj, że jego seksualność jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać. Podstawą jest obserwowanie reakcji partnera i szczera rozmowa. Tą drogą z pewnością znajdziecie sposoby do wspólnego osiągania większej satysfakcji seksualnej!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Tabletka dzień po co musisz o niej wiedzieć

Tabletka „dzień po” – co musisz o niej wiedzieć?

Next Article
femboy

Czy znasz określenie femboy? Co to oznacza i kogo dotyczy?