jak podniecić kobietę?

Jak podniecić kobietę? Tajniki udanej gry wstępnej

Jak podniecić kobietę? Gra wstępna dla kobiet bywa ważniejsza niż sam seks. To, jak partner potrafi rozbudzić jej zmysły i wyobraźnię może mieć większy wpływ na jej podniecenie i zadowolenie niż sama technika miłosna.

Podczas gry wstępnej, ciało kobiety przygotowuje się na penetrację. Potrzeba do tego czasu i odpowiedniej techniki. Bez osiągnięcia odpowiedniego stopnia podniecenia, nie będzie ona czerpać pełni przyjemności ze zbliżenia. Co więcej, podczas wstępnej stymulacji narządy kobiety produkują śluz, który umożliwia sprawną i przyjemną penetrację oraz zwiększa doznania obojga partnerów. Nigdy nie bagatelizuj tego etapu – jej odpowiednie podniecenie seksualne ogromnie wpływa na jakość waszych wspólnych doznań. Pozostaje więc pytanie – jak podniecić kobietę? Od czego właściwie zacząć?

Co podnieca kobiety – nie tylko dotyk!

Kobiety uwielbiają być stymulowane jak największą ilością różnych bodźców. Musisz pobudzić zarówno jej ciało, jak i umysł. Większość kobiet lubi błądzić wyobraźnią i marzyć, nawet gdy są w pełni zadowolone z otaczającej je rzeczywistości. Wykorzystaj to, aby rozgrzać kobietę jeszcze zanim się do niej zbliżysz. Jak podniecić kobietę? Mów jej, jak bardzo ją pragniesz lub co zamierzasz jej zrobić. Być może pokusisz się o kilka sugestywnych sms-ów w pracy? Możesz też bezwstydnie szeptać jej o tym do ucha. Dodatkowa stymulacja delikatnym oddechem na karku z pewnością rozpali jej zmysły.

Pamiętaj, że kobieta jest też wrażliwa na zapach, ogólne walory estetyczne i intelektualne swojego partnera. W kwestii pierwszego z wymienionych aspektów – nie wystarczy ci droga woda toaletowa. Perfumy często bywają nieprzyjemnie duszące. Dużo ważniejszy dla kobiet jest zwykły zapach czystości.

Sprawdź!
Seks z koleżanką lub kolegą – czy warto spełnić taką fantazję erotyczną? Jak ustalić zasady relacji?

Jak podniecić kobietę? Strefy erogenne

Jeśli masz jasną i wyraźną zgodę od swojej partnerki – dotykaj ją. Oczywiście nie chodzi tu o same narządy intymne. Na ciele kobiety jest wiele miejsc, które są bardzo wrażliwe na dotyk. Należą do nich:

 • kark;
 • szyja;
 • plecy;
 • uszy;
 • ramiona;
 • uda, a w szczególności ich wewnętrzna część;
 • kolana i zgięcia pod kolanami;
 • stopy;
 • piersi, a w szczególności ich brodawki;
 • pępek;
 • pośladki.

Pamiętaj jednak, że to, jak podniecić kobietę, czyli preferencje sposobu i miejsca dotyku, są kwestiami bardzo indywidualnymi. Nie każdy lubi dokładnie to samo. Warto więc rozmawiać ze swoją partnerką, słuchać jej wskazówek, czy nawet subtelnych reakcji na twoją stymulację jej ciała. Nie zapomnij też o całowaniu! Zwykłe, namiętne pocałunki są bardzo skuteczne jako sposób na rozgrzanie atmosfery.

Podniecenie kobiety a intensywny orgazm

Najprostszą drogą do kobiecego orgazmu jest stymulacja łechtaczki. Możesz użyć do tego palców, języka, gadżetów erotycznych lub pozwolić jej samej ocierać się nią o ciebie podczas stosunku. Nie przechodź jednak do tego zbyt szybko ani natarczywie. Przeciągaj jej rozkosz i zniecierpliwienie, każąc jej czekać na tę największą rozkosz. Wzmocni to jej doznania, gdy już pozwolisz jej szczytować.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak podniecić kobietę, a damska seksualność jest dla ciebie wielką tajemnicą – warto zacząć rozmawiać na ten temat z partnerką. Nasze wskazówki są bardzo ogólne; ostatecznie przecież każda kobieta ma własne upodobania. Zależne są one nie tylko od osoby, ale też konkretnego dnia, nastroju, a nawet etapu cyklu menstruacyjnego. Odkrywajcie wspólnie swoje ciała i śmiało wymieniajcie się spostrzeżeniami, aby czerpać jeszcze większą satysfakcję ze wspólnych zbliżeń.


Zobacz także:

Sprawdź!
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Wszystko, co musisz wiedzieć o kobiecym orgazmie

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
wytrysk

Wytrysk nasienia, czyli ejakulacja – jak przebiega?

Next Article
jak się zachowuje podniecony facet

Jak się zachowuje podniecony facet? Praktyczne porady!