jak podniecić kobietę słowami

Jak podniecić kobietę słowami i dotykiem? Gra wstępna – porady

Jak podniecić kobietę słowami i dotykiem? Dla większości kobiet gra wstępna jest bardziej podniecająca niż sam stosunek. Dzieje się tak dlatego, że kobiece ośrodki przyjemności są inaczej rozlokowane od męskich. Dowiedz się, jak podniecić dziewczynę!

To, co nas podnieca, jest kwestią indywidualnej wrażliwości. Istnieją jednak pewne triki, które zawsze się sprawdzają. Dla wielu kobiet bardzo podniecającym bodźcem jest inteligencja mężczyzny. Ważne jest więc nie tylko to, jak mężczyzna zachowuje się w łóżku, ale również to, w jaki sposób zwraca się do kobiety oraz co mówi. Należy również pamiętać o strefach erogennych znajdujących się na ciele kobiety – sztuka dotykania odpowiednich miejsc zapewni twojej partnerce niebywałą przyjemność! Czym jest sexting? Jak podniecić kobietę słowami? Jakie wyróżniamy strefy erogenne? Sprawdźmy to!

Jak podniecić kobietę słowami jeszcze przed spotkaniem?

Uwodzenie kobiety warto rozpocząć jeszcze przed spotkaniem. Dobrym wstępem do namiętnego wieczoru będą odpowiednie wiadomości sms. Wysyłanie treści erotycznych na czacie w postaci wiadomości, zdjęć czy nagrać wideo nazywamy określeniem sexting. Choć może być to niebezpieczna forma gry wstępnej, przy zachowaniu pewnych środków ostrożności warto z niej skorzystać.

Jakie słowa działają na kobietę?

Jeśli jesteście umówieni na wieczór, grę wstępną możesz rozpocząć już z samego rana. Jak podniecić dziewczynę w sms? Wysyłaj do swojej partnerki fantazyjne opisy przebiegu waszego spotkania, np.: „Najpierw pocałuję każdy centymetr twojego ciała, a następnie oddamy się rozkoszy”. Warto rozważyć używanie trybu rozkazującego (np. poczuj, zobacz, dotknij). Nie zapominaj też o przymiotnikach: zmysłowy, czuły, namiętny, ostry, dziki, wilgotny. Dobrym pomysłem jest również zadawanie pytań typu: „Gdzie mam cię pocałować w pierwszej kolejności?”. Pamiętaj też o zapewnieniach, jak bardzo jej pożądasz.

Sprawdź!
Romantyczny seks, czyli namiętność, która zapiera dech! Przekonaj się, jak nadać zbliżeniu nastrój niczym z filmu romantycznego

Czy warto użyć komplementów, aby podniecić kobietę w łóżku?

Mężczyźni są wzrokowcami, kobiety natomiast uwielbiają myśleć, marzyć i wyobrażać sobie pewne historie. Oprócz szczegółowych opisów przebiegu waszych namiętnych igraszek warto również pamiętać o komplementach w trakcie spotkania. Mądre komplementowanie jest niezbędne w każdej relacji. Mów pewnie i patrz swojej kobiecie prosto w oczy. Zwróć uwagę nie tylko na elementy wyglądu, ale również zachowanie, zainteresowania oraz cechy charakteru.

Jak podniecić partnerkę słowami – ton głosu

Kobiety lubią być traktowane z szacunkiem. Aby podniecić kobietę samymi słowami, musisz zwrócić uwagę na ton swojego głosu. Mów spokojnie, namiętnie i nieco tajemniczo. Staraj się uzyskać niską barwę – to sprawi, że będziesz bardziej męski i pociągający.

Jak podniecić kobietę dotykiem? Strefy erogenne

Bez wątpienia to właśnie dotyk najbardziej podnieca kobiety. Strefy erogenne, czyli miejsca wrażliwe na dotyk związane są z układem nerwowym i hormonalnym. Silnie unerwione miejsca pokryte są stosunkowo cienką skórą. Do miejsc, które wywołują podniecenie seksualne, zaliczamy:

  • kark;
  • szyję;
  • dolną część pleców;
  • wewnętrzną część ud;
  • okolice kolan;
  • stopy;
  • okolice łokci;
  • piersi;
  • pępek;
  • pośladki.

Jak podniecić kobietę słowami? Stosuj namiętne opisy i zapewniaj o swoich uczuciach. Jeśli chcesz podniecić swoją partnerkę dotykiem, nie zapominaj o dotykaniu jej stref erogennych.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
genderfluid co to

Genderfluid – co to oznacza? Poznaj najważniejsze informacje o osobach genderfluid

Next Article
romantyczny seks

Romantyczny seks, czyli namiętność, która zapiera dech! Przekonaj się, jak nadać zbliżeniu nastrój niczym z filmu romantycznego