prezerwatywy z wypustkami

Prezerwatywy z wypustkami i prążkami – co warto o nich wiedzieć?

Prezerwatywy z wypustkami mogą zwiększyć przyjemność odczuwaną przez obie strony podczas stosunku. Prezerwatywa nie musi tylko zabezpieczać przed ciążą i chorobami wenerycznymi, ale także potęgować doznania. Zobacz, jakie są rodzaje prezerwatyw!

Jest wiele sposobów na urozmaicenie życia w sypialni. Jednym z nich są prezerwatywy z wypustkami, które służą nie tylko do antykoncepcji, ale mogą też sprawić, że głębia doznań podczas stosunku będzie znacznie większa. Ten rodzaj prezerwatyw zbudowany jest często tak, aby wyrównać czas spełnienia seksualnego. Ich użycie w sypialni może być bardzo stymulującym doświadczeniem, które obojgu partnerom na długo zapadnie w pamięć.

Jak zbudowane są prezerwatywy z wypustkami?

Ten rodzaj prezerwatyw jest zwykle wykonany z lateksu naturalnego. Ich ścianki muszą być stosunkowo grube, ponieważ muszą się w nich znaleźć specjalne wypukłości. Te elementy mają prowadzić do lepszej stymulacji, rozłożone są na prawie całej długości kondoma lub tylko w niektórych miejscach, zależne jest to od producenta. Dzięki wypustkom możliwa jest stymulacja ścian pochwy oraz punktu G. Odczucia seksualne różnią się w zależności od osoby, dlatego użycie tych prezerwatyw daje bardzo zróżnicowane efekty.

Czym są prezerwatywy prążkowane z wypustkami?

Część producentów oferuje prążkowane prezerwatywy z wypustkami. Te dodatkowe elementy jeszcze bardziej potęgują erotyczne doznania. Jeżeli prążki znajdują się w przedniej części prezerwatywy, to ich zadaniem jest stymulacja obszarów znajdujących się w głębi pochwy. Prążki w dolnej części kondoma pobudzają rejony ujścia pochwy, a w niektórych modelach nawet łechtaczkę. Prezerwatywy prążkowane i z wypustkami to jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie pełnej satysfakcji z seksu. Do zaprojektowania prezerwatyw z wypustkami i prążkami używa się naturalnego lateksu, co sprawia, że nie uczulają.

Sprawdź!
Jak działa spirala domaciczna? Kto może korzystać z tego rodzaju antykoncepcji?

Prezerwatywy z benzokainą i wypustkami

Prezerwatywy z wypustkami często zawierają benzokainę. Ten związek chemiczny ma zadanie znieczulające, co prowadzi do opóźnienia wytrysku i przedłużenia stosunku. Środek ten pokrywa prezerwatywę jedynie od wewnętrznej strony, co zapewnia kontrolę wytrysku, ale nie wpływa na stymulację partnerki. Mogą one przynieść bardzo dobre efekty w połączeniu z prążkami i wypustkami. Jest to jednak bardzo indywidualne, dlatego każdym mężczyzna powinien sprawdzić, jak na niego działają.

Na co uważać podczas stosunku w prezerwatywie z wypustkami i prążkami?

Należy pamiętać, że głównym zadaniem prezerwatywy jest ochrona przed zapłodnieniem i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy z wypustkami muszą więc spełniać wszystkie podstawowe normy. Odpowiednio założona prezerwatywa daje skuteczność około 98%. W przypadku prezerwatyw z wypustkami i prążkami należy trochę bardziej uważać niż podczas stosunku w klasycznym kondomie. Są one dużo bardziej narażone na zsunięcie się, mogą też niedokładnie przylegać do członka. Dlatego trzeba pamiętać o środkach nawilżających lub żelach stymulujących. Ważne jest także, aby odpowiednio dobrać rozmiar prezerwatywy i podczas stosunku utrzymywać członek w pełnej erekcji. Po zakończeniu stosunku należy postąpić podobnie jak z klasycznym kondomem, czyli zawinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci. Samą prezerwatywę zakłada się dokładnie tak samo jak jej klasyczny odpowiednik.

Czy prezerwatywy z wypustkami rzeczywiście działają?

Opinie są tutaj bardzo podzielone. Wynika to z faktu, że odczucia seksualne są sprawą bardzo indywidualną. Zwolennicy tego rodzaju kondomów wśród zalet wymieniają:
  • lepszą stymulację ścian pochwy;
  • aspekty psychologiczne, czyli większe podniecenie, które wiąże się z używaniem akcesoriów podczas stosunku;
  • wyrównanie tempa orgazmu partnerów;
  • opóźnienie wytrysku.

Ten rodzaj kondomów będzie odpowiedni dla osób, które są świadome swojego ciała, a w sypialni potrzebują odmiany i trochę większej dozy szaleństwa. Dlatego jest to wybór dla doświadczonych kochanków. Produkt nie jest polecany początkującym, którzy dopiero odkrywają seksualne sekrety i własne upodobania. Dla nich lepsze będą klasyczne prezerwatywy, które nie dają dodatkowych bodźców.

Sprawdź!
Antykoncepcja hormonalna – skuteczne metody zapobiegania ciąży

Dla doświadczonych kochanków prezerwatywy z wypustkami mogą być bardzo stymulującym sposobem na przełamanie monotonii w sypialni. Mają one całkiem duży wpływ na seks i potencję, co daje zupełnie nowe możliwości podczas stosunku. Oczywiście nie jest to produkt dla każdego, ale mimo wszystko warto je chociaż wypróbować, bo ich zalety mogą pomóc wznieść seksualne uniesienia na zupełnie nowy poziom.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
pozycja od tyłu

Pozycja od tyłu – nie tylko na pieska! Poznaj pozycje seksualne od tyłu, które pomogą Ci osiągnąć orgazm

Next Article

Jak umówić się na randkę z MILF-em?