Jak umówić się na randkę z MILF-em?

Wbrew powszechnie utartemu schematowi, że mężczyźni wolą młodsze partnerki, okazuje się, że coraz chętniej panowie interesują się seksownymi, starszymi od siebie paniami. MILF, bo o niej mowa, to kobieta, która jest dużo starsza od danego mężczyzny. Na tyle, że można powiedzieć, że wygląda jak jego matka a nie partnerka. Mother I’d like to fuck – właśnie tak brzmi angielskojęzyczne określenie, od którego powstał ten powszechnie już znany skrót MILF (randki z MILFami często nazywane są także randkami z mamuśkami). Dlaczego mężczyźni coraz częściej wolą umawiać się ze starszymi kobietami? Co daje im taka relacja i jak umówić się na randkę z MILF-em? O tym poniżej.

Dlaczego mężczyźni coraz częściej szukają randki z MILF-em?

W niejednej amerykańskiej komedii można zobaczyć scenę, w której młody mężczyzna, nawet nastolatek, jest zafascynowany matką swojego kolegi i na jej widok pocą mu się ręce. Taka seksowna mamuśka budzi w nim pociąg fizyczny. Stąd też często relację młodszego mężczyzny ze starszą kobietą postrzegamy przez pryzmat seksualny. Wiele osób wychodzi z założenia, że MILF ma olbrzymie doświadczenie łóżkowe, olbrzymie potrzeby i fantazję erotyczną, której brak młodszym kobietom ze dłuższych historii związkowych. Mówiąc wprost, facet myśli o tym, jak dziki seks mógłby uprawiać z tym starszym wampem, który dobrze zna swoje ciało, nie boi się (s)eksperymentów i wie, czego chce. Ale to tylko jedna strona medalu, bo o ile część młodszych mężczyzn interesują głównie relacje łóżkowe, o tyle coraz więcej z nich preferuje mamuśkę w roli stałej partnerki. Dlaczego tak jest? Powodów jest wiele. Przede wszystkim związek z MILF-em przynosi liczne korzyści intelektualne. Starsza kobieta często ma ustabilizowane życie: ma swoje źródło dochodu, co daje jej duże poczucie pewności siebie i komfortu życia. Jej dzieci są starsze i nie wymagają opieki, dlatego ona ma czas na realizowanie swoich potrzeb.

Sprawdź!
Co to Datezone? Zanurz się w świat nowych doświadczeń towarzyskich!

Innym powodem tego, że coraz większa grupa mężczyzn chce spotykać się ze starszymi kobietami, jest to, że pań w ich wieku jest po prostu mniej. Ponadto, panowie mogą szukać stabilizacji, podczas gdy młodsze od nich kobiety nie są tym po prostu zainteresowane. Wynika to z pewnych zmian społecznych i światopoglądowych. Młode kobiety nie chcą w wieku 20-30 lat wiązać się na stałe czy zakładać rodzinę. To, co jeszcze do niedawna zdawało się być domeną mężczyzn – czyli imprezowanie i bycie wiecznym chłopcem – coraz częściej dotyczy także kobiet. Wtedy związek z MILF-em staje się świetnym rozwiązaniem. Relacja z dojrzałą kobietą, której nie zależy na imprezach i szybkim życiu, a poczuciu stabilizacji, komfortu, realizacji swoich potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa, które poszukuje przecież każdy z nas.

Taki powodów, które sprawiają, że mężczyźni szukają randki z MILF-em, albo stałego związku, jest jeszcze więcej: dojrzałość emocjonalna, umiejętność wspierania młodszego partnera, pewność siebie i świadomość swojego ja, stabilizacja materialna, nastawienie na spokój i odpoczynek – to nadal tylko część powodów, które decydują o tym, że panowie chcą spotkań z MILF-ami. A relacja seksualna to tylko jeden z aspektów. Ale i to ma również znaczenie, bo w określeniu MILF kryje się przecież bardzo silne zabarwienie seksualne, dominujące wręcz. Może tak być, że młody mężczyzna jest zafascynowany seksowną mamuśką na płaszczyźnie fizycznej, ale okazuje się, że może być ona dla niego świetną partnerką.

Odrębną kwestią jest fakt, że starsze kobiety też po prostu mogą preferować młodych mężczyzn – i nie zawsze może chodzić tu jedynie o stereotyp młodego „ogiera”, który jest witalny, ma większą ochotę na seks i jest w stanie zaspokoić jej potrzeby dłuższego seksu, na który mężczyznom w jej wieku może brakować kondycji. Dla MILF-a młodszy partner może być sposobem na przerwanie rutyny, nadanie życiu większej spontaniczności, energetyczności. Taki partner może stymulować ją do wielu różnych aktywności, na które mogła nie mieć wcześniej ochoty. Taka kobieta, o ile dba o siebie fizycznie, może czuć się młodziej przy młodszym od siebie partnerze. I każdy z tych powodów może być dobry, jeśli przynosi jej korzyści fizyczne i emocjonalne, wpływając na jej dobrostan.

Sprawdź!
Suchość pochwy podczas stosunku – jakie są najczęstsze powody?

Gdzie i jak umówić się na randkę z MILF-em?

Sposobów na poznanie MILF-a jest wiele, jednak z powodu stereotypów wciąż nawiązanie relacji między młodym mężczyzną a starszą kobietą w świecie realnym bywa trudne. Nie jest łatwo przecież po prostu podejść do kobiety, która się nam spodoba, nie mając kompletnie wiedzy o tym, kim jest i czego w życiu oczekuje. Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by zagaić do kobiety np. w sklepie, widząc, że szuka eleganckiej sukienki, zauważyć, że np. dany kolor czy fason będzie odpowiadał jej typowi urody. W kawiarni można zagaić do kobiety na temat książki, którą czyta. Jednak zdecydowanie łatwiej jest nawiązać znajomość z MILF-em online. Jest wiele różnych portali, które łączą osoby w różnym wieku. Wystarczy odnaleźć tag typu „MILF randki”, czy „starsze kobiety”, by odnaleźć setki profili kobiet, które są gotowe i chętne na spotkania z młodymi mężczyznami. Tu nie ryzykujemy porażki i nie musimy się obawiać tego, że kobieta nie będzie zainteresowana spotkaniem. Oczywiście nawet rejestrując się w serwisie musimy liczyć się z tym, że tak jak i my, tak i kobiety mają swoje preferencje, którym możemy po prostu nie odpowiadać. Jednak korzystanie z portali, takich jak na przykład Onlinerandki.com, znacznie ułatwia nawiązanie relacji. Znajdziemy tam mnóstwo anonsów od osób, które są otwarte i chętne na nowe znajomości. I Ty możesz umówić się na randki z MILFem, po prostu spróbuj już dziś.

Tekst promocyjnyZobacz także:
Sprawdź!
Lekarz zapomniał wystawić l4 w ciąży. Kto ma prawo wystawić zwolnienie lekarskie dla ciężarnej i ile dni jej przysługuje?
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
prezerwatywy z wypustkami

Prezerwatywy z wypustkami i prążkami – co warto o nich wiedzieć?

Next Article
fetysz stóp

Kim jest fetyszysta? Czym jest fetysz stóp? Częstotliwość traktowania kobiecych i męskich stóp jako obiektu seksualnego