striptiz

Striptiz – co to jest i jak zrobić go w domu? Czy każdy może się go nauczyć?

Striptease wielu osobom kojarzy się po prostu z pozbyciem się ubrań. Tymczasem pokazy striptizu to zmysłowe doświadczenie, które karmi zmysły. Zastanawiasz się, jak wykonać w domu ten ognisty taniec?

Striptiz wcale nie jest prostą sprawą. Kobiety wykonujące ten występ taneczny w profesjonalnych lokalach muszą odznaczać się dużą sprawnością fizyczną i mieć za sobą miesiące treningów. Striptease, jak nazywa się po angielsku, jest bardzo wymagający. Obecnie jednak striptiz jest wykonywany nie tylko w klubach dla dorosłych. Jeśli jednak nie chodzisz na zajęcia pole dance ani nie masz za sobą kariery striptizerki, wciąż możesz wykorzystać elementy tańca erotycznego i przygotować wieczorny pokaz dla swojego partnera.

Striptiz – co to jest?

Zastanawiasz się, czym właściwie jest striptiz? Jest to pokaz, który łączy w sobie elementy tańca i pokazu erotycznego, a także stopniowego pozbywania się ubrań. Celem nie jest prezentacja nagości samej w sobie, ale raczej budowanie napięcia i pobudzanie zmysłów. Striptiz wykonują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tego typu pokazy to częsta atrakcja na wieczorach kawalerskich i panieńskich, a także na targach motoryzacyjnych, dniach kobiet i innych tego typu okazjach.

Krótka historia striptizu

Jaka jest historia striptizu? Wiele osób może być zaskoczonych, że pierwsze relacje o tym, że kobieta dostaje zapłatę za taniec erotyczny, pojawiają się już w czasach biblijnych. Jednak striptease, znany w takiej formie jak obecnie, ukształtował się dopiero na początku XIX wieku we Francji. Dynamicznie rozwijał się także w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, gdzie popularna do dzisiaj jest burleska. Początków striptizu niektórzy doszukują się także w tradycji tańca brzucha, jednak już od XIX wieku pokazy te były bardziej rozrywkowe niż erotyczne.

Sprawdź!
Wygłuszenie ściany w sypialni - jak zrobić to skutecznie?

Jak zrobić dobry striptiz w domu?

Czy striptiz można wykonać w domu? Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca. Kobiety zazwyczaj decydują się na taki specjalny pokaz na specjalną okazję dla ukochanego. Mogą to być na przykład walentynki lub rocznica związku. A jak się do tego przygotować?

  1. Przede wszystkim niezwykle istotny jest kostium.
  2. Warto zadbać o to, żeby po prostu mieć co zdejmować w trakcie tańca.
  3. Nie wolno zapominać też o przygotowaniu klimatycznego wnętrza i dobraniu odpowiedniej muzyki.
  4. Przed pokazem warto także poćwiczyć ruchy. Pomocne mogą być zajęcia tańca na rurze, ale także szlifowanie umiejętności w domu.

Przede wszystkim jednak pamiętaj, że liczy się dobra zabawa. Nie musi być idealnie, żeby było zmysłowo.

Nauka profesjonalnego striptizu

Jeśli chcesz zacząć uczyć się profesjonalnego striptizu, polecamy dwie opcje. Pierwszą z nich jest pole dance, czyli zajęcia z tańca na rurze. Warto jednak pamiętać, że często mają one charakter sportowy. Nabyte tam umiejętności można dalej szlifować z tancerką, niekoniecznie erotyczną. Podczas lekcji nauczysz się zmysłowo poruszać, a także zyskasz więcej pewności siebie. Drugą opcją jest nauka striptizu w domu, korzystając z dostępnych w internecie instruktaży.

Striptiz wielu osobom kojarzy się z tańcem na rurze, ale warto pamiętać, że pokaz może odbywać się także bez jej użycia. Z powodzeniem można taki taniec wykonać w domu. Warto jednak odpowiednio się do tego przygotować.


Zobacz także:

Sprawdź!
Podwójna penetracja – czy ostry seks, znany głównie z filmów porno, może być przyjemny? Odnalazłabyś się w tej aktywności?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
mąż mnie zdradza

Mąż mnie zdradza – co robić? Jak rozpoznać romans?

Next Article
współżycie po cc

Współżycie po cc (cesarskim cięciu) – po jakim czasie?