ping pong show

Ping Pong Show w Tajlandii. Zobacz, jakie atrakcje czekają w Bangkoku!

Ping Pong Show to atrakcja rodem z Tajlandii, która dla niektórych jest wręcz obowiązkowa! Jeśli jednak nie znasz jej zasad, możesz się bardzo zdziwić. Brzmi intrygująco? Zapraszamy do lektury!

Ping Pong Show jest jedyną w swoim rodzaju atrakcją, która bardzo polaryzuje widownię. Część jest zachwycona, podczas gdy druga połowa wręcz zniesmaczona. Niewątpliwie osoby, które zostaną widzami tego przedstawienia z czystego przypadku, będą zszokowane. Uliczni naganiacze bardzo często zachęcają przechodniów do udziału w wydarzeniu. Nazwa przedstawienia osobie niezaznajomionej z tematem prawdopodobnie niewiele mówi. Chcesz wiedzieć czego się spodziewać? Sprawdź, jaki związek ma pingpongowa zabawa ze sferą seksualności!

Ping Pong Show

Ping Pong Show organizowane są praktycznie w każdym tajskim mieście turystycznym, choć nie oznacza to, że wyłącznie przyjezdni przychodzą na pokazy. Jakąś część widowni stanowią również mieszkańcy. Przeważnie pokazy są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest jednak konieczność zamówienia drinka, a cena jest dość wysoka w stosunku do innych lokali. W ten sposób właściciele klubu monetyzują wydarzenie. Częstą praktyką jest również podwyższanie ceny za pierwszy napój. Może być on nawet dwukrotnie wyższy niż koszt kolejnego drinka. Przejdźmy jednak do rzeczy!

Na czym polega Ping Pong Show?

Ping Pong Show to pokaz składający się przeważnie z kilku krótkich przedstawień. Każde z nich to inna „sztuczka”. Zazwyczaj w pokazie bierze udział kilka kobiet. Każda z nich opanowała inną umiejętność, którą zaprezentuje widowni. O jakiego rodzaju umiejętnościach mowa? Oto przykładowe pokazy:

  • zdmuchiwanie świeczki;
  • wyciąganie długich sznurków lub wstążek;
  • strzelanie rzutkami;
  • pisanie imienia klienta;
  • otwieranie butelki;
  • strzelanie piłeczkami do ping-ponga.
Sprawdź!
BDSM dla początkujących. Sprawdź, czym są relacje BDSM oraz poznaj wskazówki dotyczące akcesoriów i praktyk

Warto dodać, że wszystkie te czynności wykonywane są przy pomocy narządów płciowych.

Ping Pong Show – przebieg spektaklu

Ping Pong Show wzbudza skrajne emocje. Przeważnie turyści zostają zaproszeni na pokaz przez ulicznych naganiaczy. Kupują drinka lub opłacają wstęp. Następnie na scenę wchodzi kobieta. Warto dodać, że często są to starsze kobiety, ponieważ takie umiejętności zdobywane są przez wieloletnie praktyki. Prezentuje publiczności swój talent. Strzela rzutkami lub piłeczkami do ping-ponga przy pomocy narządów płciowych, wyciąga niespodziewane przedmioty z miejsc intymnych itp. Po pokazie obchodzi publikę z pudełkiem na napiwki. Następuje krótka przerwa, po której na scenę wchodzi kolejna kobieta.

Jak uniknąć nieprzyjemności?

Jeżeli chcesz spędzić ten czas bezpiecznie, to powinieneś uważać, na to, do jakiego lokalu wchodzisz. Najlepiej skorzystać z pomocy sprawdzonego przewodnika. Będzie on wiedział, które miejsca są uczciwe. Jeżeli pójdziesz do niewłaściwego miejsca rozpusty, możesz żałować. Kierowcy tuk tuka (popularnego w Tajlandii środka transportu) często specjalnie wskazują turystom kryjące się w ciemnych uliczkach miejscowe bary. To właśnie tam turyści są zmuszani przez naciągaczy do zapłaty.

Ciemna strona Ping-Pong Show!

Słynny Ping-Pong Show to nie tylko taniec, ale również mrożące krew w żyłach pokazy. Jedną z najbardziej radykalnych form pokazu jest wyciąganie żyletek z łona artystki. Wzbudza to uciechę lokalnych tłumów oraz zażenowanie i przerażenie turystów. Dziewczyny, które biorą udział w przedstawieniu, często wydają się również mało zadowolone. Wynika to z tego, że wykonują one taki zawód z przymusu ekonomicznego, a nie własnej woli. Goście mogą również zdziwić się wiekiem „artystek”. Mogą być to zarówno młode kobiety, jak i takie w wieku średnim lub nawet emerytalnym.

Czy warto zobaczyć Ping Pong Show?

Turyści odwiedzający Bangkok (szczególnie dzielnicę Patpong) lub inne popularne miasta i ulice Tajlandii, którzy są żądni mocnych wrażeń, mogą wspominać to doznanie bardzo pozytywnie. Jest to jedyne w swoim rodzaju show i wiele osób próbuje przekonać się o tym na własnej skórze. Jeżeli odpowiednio się przygotujesz do tego wydarzenia, wybierzesz sprawdzone miejsce i pójdziesz tam większą grupą (dla bezpieczeństwa), możesz zderzyć się z zupełnie innym podejściem do seksualności. To niespotykane wykorzystanie piłeczek ping pongowych zdecydowanie zapada w pamięć. Odwiedzając miejsca takie jak Phuket lub Pattaya, możesz skorzystać z okazji.

Sprawdź!
Połykanie spermy – czy spełnianie męskich fantazji może wpływać na zdrowie?

Ping Pong Show to wydarzenie dla ludzi o mocnych nerwach. Dla osób, które mają mocno europejskie podejście do seksualności, może być wręcz żenujące. Nie brakuje jednak osób, które odnajdują w tym pokazie wiele walorów estetycznych. Młode kobiety doskonale władające swoim ciałem mogą budzić podziw. Co ciekawe, powszechne jest również kończenie pokazu „artystycznym seksem” heteroseksualnym lub homoseksualnym, w którym biorą udział uczestniczki spektaklu.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Rzęsistkowica

Rzęsistkowica – objawy, przyczyny, leczenie i profilaktyka

Next Article
genderfluid co to

Genderfluid – co to oznacza? Poznaj najważniejsze informacje o osobach genderfluid