Nyotaimori

Nyotaimori – prezentacja posiłku na kobiecym ciele. Czy może sprawiać przyjemność?

Ta praktyka związana ze spożywaniem sushi od dawna znana jest w Europie, choć oczywiście swoje korzenie ma na terenie Japonii. To prezentacja typowych azjatyckich potraw na ciele kobiety, która przy okazji widziana jest w pewnym sensie jako obiekt podziwu i szacunku. Na czym dokładnie polega?

Jest to widowiskowe wydarzenie, a właściwie pokaz, w trakcie którego zjada się sushi bezpośrednio z kobiecego ciała. Obecnie tego rodzaju pokazy organizowane są na zamówienie klienta nie tylko w Japonii czy Europie, ale także na terenie Polski, np. w Krakowie. Nie każdy może zostać „modelem” podczas takiego widowiska – zainteresowane panie muszą odznaczać się ściśle określonymi cechami. Jak przebiega Nyotaimori i jakie warunki należy spełnić, by wziąć w nim udział? Dowiedz się z tego artykułu!

Czym jest Nyotaimori? Istota i nazewnictwo

Europejscy restauratorzy nazwali tę japońską praktykę naked sushi albo body sushi. Taki pokaz wymaga specjalnych przygotowań zarówno ze strony organizatora, w tym wypadku właściciela lokalu gastronomicznego, jak i modelki, czyli kobiety, która użyczy swojego ciała. Zaproszeni goście mają okazję zjeść azjatycki specjał, wybierając spośród dostępnych dań serwowanych na różnych częściach kobiecego ciała, również tych bardziej intymnych.

Wymagania w organizacji pokazu Nyotaimori

Każda kobieta, która chciałaby zostać modelką podczas Nyotaimori, musi sprostać szeregowi wymagań. Przede wszystkim powinna to być osoba ładna, zgrabna, o pięknym ciele i zadbanej skórze. Musi także przestrzegać zasad higieny, by również cały posiłek przebiegał w takich warunkach. Co istotne, często sprawdza się, czy zainteresowana potrafi leżeć nieruchomo.

Wady Nyotaimori i jego różne warianty

Niektórzy smakosze sushi ubolewają nad tym, że jeśli potrawa zbyt długo znajduje się na ciele kobiety, przejmuje jego temperaturę, więc jedzenie nie jest już tak smaczne i świeże.

Sprawdź!
Edukacja seksualna w Polsce. Jak wygląda model edukacji seksualnej w szkole dzieci i dorosłych?

Również mężczyźni chętnie poddają się takim pokazom – wtedy taki rytuał określany jest mianem Nantaimori. Co ważne, przygotowanie potraw i całego otoczenia tego spektaklu trwa ok. 3 godziny.

Nyotaimori to oryginalny sposób jedzenia sushi lub sashimi, który prowadzi do uzyskania satysfakcji na tle seksualnym przez kobietę uczestniczącą w pokazie. Na terenie Japonii nie jest to praktyka powszechna, ale kojarzona bardziej z działalnością lokalnych gangów czy prostytucją. Pomimo tego staje się coraz bardziej popularna w Europie, także w Polsce.

Fot. ilustracyjne: Edith Soto via flickr , CC BY-SA 2.0


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
masaż erotyczny

Masaż erotyczny. Poznaj Nuru, tantrę i inne techniki!

Next Article
biorę tabletki antykoncepcyjne i nie dostałam okresu

Biorę tabletki antykoncepcyjne i nie dostałam okresu! Co to może oznaczać? Czy taka sytuacja powinna niepokoić?