push and pull

Push and pull – kontrowersyjna metoda uwodzenia dziewczyny. Jak zdobyć kobietę za pomocą push-pull?

Push and pull to dosyć kontrowersyjna metoda uwodzenia kobiet i mężczyzn. Ma ona swoich zwolenników i przeciwników. Na czym polega i czy faktycznie działa? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

Push and pull to pewnego rodzaju sposób, który ma za zadanie podnieść atrakcyjność stosującej jej osoby w oczach drugiej. Odnosi się zarówno do stosowania kobiet wobec mężczyzn, jak i na odwrót, jednak to mężczyźni częściej się nią interesują i chętniej wykorzystują w podrywaniu. W naszym artykule przybliżamy, na czym polega stosowanie tej metody. Dowiedz się więcej i wyrób sobie własną opinię na jej temat.

Sztuka uwodzenia płci pięknej

Uwodzenie kobiet nie jest prostą sprawą i chyba istnieje tyle sposobów co ludzi na świecie, jednak są pewne kanony podrywania, które zawsze znajdują zastosowanie, np. zapraszanie na randki, wręczanie kobietom kwiatów czy prawienie komplementów. To ostatnie jest szczególnie ważne i chyba sprawia mężczyznom najwięcej trudności, do tego stopnia, że często korzystają z kursów uwodzenia, które mają to ułatwić.

Push and pull – na czym polega?

Tak zwani eksperci od sztuki podrywania kobiet twierdzą, że to najbardziej efektywna metoda wzbudzenia zainteresowania i pożądania ze strony kobiety. Mniej więcej tłumaczą to w taki sposób, że w pierwszej kolejności należy kobietę do siebie przyciągnąć (ang. push), a następnie odepchnąć (ang. pull), ale co to właściwie znaczy? Zwolennicy tej metody uważają, że dzięki dawaniu partnerce lub kandydatce na partnerkę sprzecznych sygnałów wywołuje u niej duże zaciekawienie danym mężczyzną. Podobno zachodzi wtedy w głowę, o co mu tak naprawdę chodzi, czy on mnie lubi, dlaczego tak robi itp. To wszystko ma powodować, że dana dziewczyna nie przestaje myśleć o chłopaku, który stosuje na niej tę metodę.

Sprawdź!
Tinder – aplikacja randkowa dla każdego. Sprawdź, jakie funkcje posiada i czy warto założyć profil

Push and pull – przykłady

Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko brzmi dosyć enigmatycznie, nic dziwnego, bo jest to mało logiczne zachowanie. Dlatego przedstawiamy kilka przykładów stosowania metody push and pull zaczerpniętych z forów internetowych i stron poświęconych tematyce zawracania w głowie płci pięknej. Oto one:

  • zaproś dziewczynę na randkę, wręcz jej bukiet róż, patrz głęboko w oczy, odprowadź do domu, a potem nie dzwoń do niej przez tydzień, żeby wiedziała, że nie jesteś na każde jej zawołanie;
  • praw komplementy, ale zaraz potem je dyskredytuj, np. „Jesteś bardzo seksowna, prawie tak jak moja była”;
  • pisz z nią codziennie przez tydzień, a ósmego dnia napisz do niej, że to dla ciebie zbyt intensywne tempo i poproś o rzadszy kontakt.

Ciekawe, że to właśnie mężczyźni najczęściej posądzają kobiety o podstępne techniki manipulacji, a sami tworzą i rozpowszechniają tego typu teorie, jak na przykład push i pull, która ma na celu namieszanie w głowie drugiej osobie, tak aby sama nie wiedziała, co się faktycznie w danej relacji dzieje. Czy „poderwanie” dziewczyny w ten sposób może stanowić fundament trwałej, szczerej i opartej na zaufaniu relacji? Oceń sam!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
pozycja na byka

Pozycja na byka – seks dla prawdziwych torreadorek! Zobacz, jak wygląda pozycja i poznaj jej wady oraz zalety

Next Article
wytrysk

Wytrysk nasienia, czyli ejakulacja – jak przebiega?