Snowballing

Snowballing jako interesująca praktyka seksualna. Na czym dokładnie polega?

Snowballing to jeden z pomysłów seksualnych pochodzący jeszcze z lat 70. XX wieku. Uczestniczą w nim przynajmniej dwie osoby, które przekazują sobie do ust nasienie jednej z nich. Zdecydowanie jest to wariant dla osób, które szukają bogatszych i odważnych doznań erotycznych. Dowiedz się, jak można zaaranżować taki akt seksualny.

 

W ramach snowballingu przeważnie mężczyzna wtryskuje swoje nasienie w usta partnera lub partnerki, po czym ta druga osoba w ramach pocałunku przekazuje mu je z powrotem do ust. Istnieją jednak różne warianty tej praktyki, z którymi można się wcześniej zapoznać.

 

Na czym dokładnie polega snowballing?

Poza tym, że nasienie może być przekazywane mężczyźnie, od którego pochodzi, równie dobrze płyn mogą przekazywać sobie dwie kobiety uczestniczące w takim stosunku. Snowballing to z języka angielskiego „wymiana wytrysku”. Z każdym kolejnym podaniem ilość nasienia zwiększa się przez dodanie do niego śliny. 

 

Płyn podaje się partnerowi w drodze pocałunku, ale istnieje też wiele innych wariacji tego pomysłu. Mogą w nim uczestniczyć zarówno dwie osoby, jak i większa grupa kobiet i mężczyzn. Wszystko zależy od ich preferencji i chęci, które warto wcześniej ze sobą omówić.

 

Jak rozpocząć?

Na początek dobrze jest porozmawiać o takiej opcji z partnerem (lub partnerami), by sprawdzić, czy ma on ochotę na wypróbowanie pomysłu ze snowballingiem. Następnie możesz pieścić mężczyznę, a gdy osiągnie szczyt i dojdzie do wytrysku, pozwól mu za zakończenie w twoich ustach. Na początek możesz pocałować partnera delikatnie, a następnie przekazać mu nasienie w bardziej namiętnym pocałunku. Co ciekawe, nasienie można uzyskać w wyniku bezpośredniej ejakulacji albo przez zlizanie go z odbytu czy pochwy.

 

Sprawdź!
Zoofilia, czyli pociąg seksualny do zwierząt

O czym pamiętać?

Należy mieć na uwadze fakt, że nasienie jest dla mężczyzny pewnym symbolem seksualnego powodzenia jego siły czy męskości. Zwłaszcza w trakcie takiego zbliżenia warto o tym pamiętać i traktować je z szacunkiem.

Różne warianty snowballingu

Poza tym, że nasienie może być uzyskane w wyniku bezpośredniego wtrysku do ust, istnieje także wariant ze zlizywaniem go z pochwy kobiety lub odbytu. Każda odważniejsza wersja musi jednak wynikać z chęci podjęcia tego wyzwania przez każdą ze stron i odbywać się z zachowaniem poszanowania innych osób.

Jeśli w zbliżeniu z partnerem czy partnerką szukasz nowych doświadczeń, wypróbuj snowballing, ale tylko pod warunkiem, że taka forma aktu seksualnego odpowiada każdemu z was. Termin ten pochodzi z amerykańskiego slangu – po raz pierwszy pojawił się w świadomości kulturowej w 1972 roku. Stał się popularny za sprawą filmu w reżyserii Kevina Smitha pt. Clerks –Sprzedawcy. Obecnie jest jednym z odważniejszych urozmaiceń stosunku seksualnego.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
krwawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Krwawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych – kiedy się pojawiają? W jakich sytuacjach powinny budzić niepokój?

Next Article
pozycja na pieska

Pozycja na pieska – najpopularniejsza pozycja od tyłu. Sprawdź, jakie ma wady i zalety!