happn

Happn – czy warto korzystać z tej aplikacji randkowej? Sprawdź, co oferuje posiadanie konta Happn

Happn jest stosunkowo mało popularną aplikacją randkową. Oferuje ona jednak wiele ciekawych opcji, które odróżniają ją od reszty, podobnych jej serwisów. Sprawdź, czy Happn warte jest rejestracji.

Zdarzyło ci się kiedyś przejść obok osoby, która wzbudziła twoje natychmiastowe zainteresowanie? Jednak zanim zdążyłeś zebrać się na odwagę, aby do niej zagadać, było już za późno? Takie sytuacje zdarzają się częściej, niż mogłoby się wydawać – twórcy Happn dobrze o tym wiedzą, dlatego stworzyli aplikację randkową, umożliwiającą uporanie się z tym problemem. Przekonaj się, czy Happn warte jest polubienia!

Czym jest Happn?

Happn to aplikacja randkowa stworzona przez Diddiera Rappaporta w 2014 roku. Happn jest wzorowany na Tinderze, jednak osoby współtworzące Happn sprawiły, że sposób wyszukiwania potencjalnych znajomych jest zupełnie inny.

Happn umożliwia kontakt za pośrednictwem geolokalizacji

Oznacza to, że poznajesz najczęściej ludzi, których spotykasz w drodze do sklepu, w okolicznej kawiarni itp. Jeżeli ktoś napotkany przypadkiem wyjątkowo wpadnie ci w oko, możesz sprawdzić, czy ma on konto na Happn. Jeżeli tak, możesz polubić profil tej osoby. W przypadku, kiedy zainteresowanie zostanie odwzajemnione i ty także otrzymasz lajka, możecie rozpocząć rozmowę. Warto pamiętać, że aplikacja nie udostępnia twoich danych osobom, którymi nie jesteś zainteresowany.

Do kogo kierowane jest Happn?

Happn jest kierowane głównie do osób, które mieszkają w dużych miastach, sporo podróżują lub są zbyt nieśmiałe, aby zagadać do kogoś nowego bezpośrednio. Dzięki Happn dużo łatwiej jest przełamać pierwsze lody. Aplikację można pobrać z Google Play i App Store, działa bowiem zarówno na Androidzie, jak i iOSie.

Sprawdź!
Hermafrodyta – kim jest osoba interseksualna?

Aplikacja Happn – jak się zarejestrować?

Jednym ze sposobów na rejestrację na Happn jest ręczne wpisanie podstawowych danych, jak imię, wiek, płeć i adres e-mail, Drugi jest nieco łatwiejszy, bowiem umożliwia rejestrację poprzez połączenie się z kontem Facebook. Apka Happn automatycznie pobiera wszystkie dane i wkleja zdjęcie z portalu społecznościowego. Dodatkowym atutem tego sposobu jest automatyczna weryfikacja twojego profilu.

Jakie informacje podaje się podczas rejestracji?

Oprócz najbardziej podstawowych informacji na Happn warto wprowadzić takie dane jak zawód, czy wykształcenie. Ponadto można napisać kilka słów o swoich zainteresowaniach. Happn oferuje możliwość udostępnienia aż do 9 zdjęć i z tej opcji także warto skorzystać. Im więcej informacji o sobie zawrzesz, tym większe prawdopodobieństwo poznania kogoś wartego uwagi. Ciekawą funkcją w aplikacji Happn jest „skrzyżowanie twojej ścieżki”, czyli powiadomienie o ludziach, których minęło się w ciągu dnia i którymi możesz być potencjalnie zainteresowany.

Aplikacja Happn jest dostępna także w wersji premium

Płatna wersja pozwala na ukrycie niektórych informacji na swoim profilu. Uzyskanie dostępu do listy osób, które cię polubiły, a nawet „zniknięcie” na chwilę z radaru – oznacza to, że przez określony czas nie będziesz widoczny dla innych użytkowników.

Zalety i wady aplikacji Happn

Czy aplikacja Happn ma szanse na konkurowanie o zainteresowanie z takimi gigantami jak Tinder, czy Badoo? Poznaj zalety i wady Happn i przekonaj się, czy warto zacząć z niego korzystać.

Zalety aplikacji Happn

  1. Proces weryfikacji konta pozwala na łatwe odróżnienie fałszywych profili od prawdziwych.
  2. Rejestracja w Happn jest bezpłatna.
  3. Osoby z dużych miast mają spore szanse na zawarcie wielu nowych, ciekawych znajomości.
  4. Wysoka jakość obsługi klienta – w razie wystąpienia problemów, czy to natury technicznej, czy związanych z prywatnością, pomoc zostanie szybko udzielona.

Wady aplikacji Happn

  • Za niektóre przydatne funkcje aplikacji należy zapłacić.
  • Aplikacja pobiera bardzo dużo energii.
  • Osobom z mniejszych miast lub tym, którzy rzadko wychodzą z domu, ciężko jest znaleźć osoby skłonne do spotkania – baza lokalnych użytkowników jest dużo mniejsza.
  • Niewiele osób inicjuje rozmowę – założeniem Happn jest, że po polubieniu się, dwie osoby powinny zacząć ze sobą rozmowę. W rzeczywistości niewiele osób rzeczywiście inicjuje konwersację. W takim wypadku ciężko o randkę.
  • Dopasowanie oparte o lokalizację, nie charakter – dla osób, które szukają bratniej duszy, to zdecydowanie wada.
  • Częste błędy – osoby korzystające z apki zgłaszają, że niektóre z funkcji (np. skrzyżowanie ścieżki) nie działają tak, jak powinny, często się zacinają itp.
Sprawdź!
Transseksualizm – definicja, pochodzenie terminu oraz etiologia. Poznaj wszystko, co warto wiedzieć o transseksualności.

Aplikacja mobilna Happn może być interesującym sposobem poszukiwania nowych znajomych. Należy jednak brać pod uwagę jej wady, które znacząco mogą utrudniać znalezienie kogoś wartościowego.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
erekcja

Kiedy erekcja jest prawidłowa? Wzwód i podniecenie seksualne. Jak wygląda mechanizm erekcji?

Next Article
seks w plenerze

Seks w plenerze – dlaczego tak bardzo nas pociąga? Poznaj kilka ciekawych inspiracji!