badoo

Badoo – portal i aplikacja randkowa dla singli. Sprawdź, czy warto założyć na nim konto

Badoo Polska to serwis społecznościowy, który od lat plasuje się w rankingach najlepszych aplikacji randkowych. Co sprawia, że tak wiele osób korzysta z Badoo? Czy rzeczywiście można znaleźć tam swoją drugą połówkę?

Z usług różnorodnych serwisów i aplikacji randkowych korzysta coraz więcej osób. To bowiem jeden z łatwiejszych sposobów na szybkie poznanie kogoś kompatybilnego i nastawionego na taki sam rodzaj relacji, jak my. Do bardzo popularnego portalu, który od pewnego czasu jest dostępny także w formie apki, należy Badoo Polska. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych tam funkcjach, opłatach oraz prawdopodobieństwie znalezienia swojej sympatii, zapoznaj się z poniższym tekstem!

Czym jest Badoo?

Portal randkowy Badoo powstał w 2006 roku. Jego twórcą jest Andriej Andriejew, rosyjski przedsiębiorca. Obecnie Badoo dostępne jest także w formie aplikacji, możliwej do pobrania zarówno na system Android, jak i iOS. Serwis umożliwia użytkownikom poznanie potencjalnego partnera, w oparciu o podane przez nas kryteria, jak charakter, wygląd czy zainteresowania.

Jak założyć profil Badoo?

Rejestracja się na Badoo Polska nie jest trudna. Podczas pierwszego etapu zostaniesz poproszony o podanie swoich podstawowych danych, jak adres e-mail, imię, data urodzenia, płeć i miasto, w którym obecnie mieszkasz.

Następnie możesz albo znaleźć pierwsze osoby, znajdujące się w pobliżu ciebie, albo dodać swoje zdjęcie. Badoo daje możliwość przesłania fotografii za pośrednictwem portali społecznościowych, jak np. Facebook.

Jak korzystać z serwisu Badoo Polska?

Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem rejestracji oraz zalogowaniem się na swój profil, możesz przejść do opcji “Chybił-Trafił”. Polega to na zaznaczeniu atrakcyjnych dla ciebie ludzi, z którymi potencjalnie chciałbyś umówić się na randkę. Z tymi osobami, które także klikną “serduszko” pod twoim zdjęciem, będziesz mógł porozmawiać. Nie da się ukryć, że ta opcja przypomina w działaniu inną apkę randkową, Tinder.

Sprawdź!
Randki online – jak współcześnie patrzy się na poszukiwanie miłości w internecie?

Inną opcją jest znalezienie użytkowników przy pomocy lokalizacji. Po odnalezieniu interesującej cię osoby, musisz wejść na jej profil i kliknąć ikonkę czatu.

Warto pamiętać, że w wersji podstawowej Badoo istnieje limit osób, z którymi wymieniasz wiadomości. Dziennie możesz pisać max. z 5 osobami. Aby zwiększyć tę liczbę, musisz zweryfikować swoje konto (np. przez Facebook lub numer telefonu) albo zapłacić za wersję premium.

Czy warto korzystać z aplikacji Badoo?

Randkowanie przy pomocy Badoo Polska ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy jest to serwis randkowy dla ciebie, zapoznaj się z poniższymi opiniami i sam zdecyduj!

Zalety portalu randkowego

Spośród zalet Badoo Polska najczęściej wymieniane są takie jego cechy, jak:

  • Duża baza użytkowników – obecnie szacuje się, że z Badoo korzysta na całym świecie ok. 30 milionów użytkowników. Zwiększa to szanse na poznanie kogoś naprawdę wyjątkowego.
  • Wygodny, funkcjonalny czat.
  • Brak konieczności podawania szczegółowych informacji – jeżeli nie czujesz się na siłach, aby z miejsca przekazywać poufne informacje o sobie, Badoo będzie dla ciebie odpowiednie.
  • Wiele opcji dostępnych jest bezpłatnie.

Wady Badoo

Chociaż Badoo ma sporo zalet, nie jest wolny i od wad. Spośród minusów, które są wymieniane przez użytkowników na Badoo, na szczególną uwagę zasługują:

  • Kłopotliwa weryfikacja – jeżeli chcesz, aby twój profil wyświetlał się innym użytkownikom częściej, konieczna jest weryfikacja konta, poprzez zdjęcie testowe. Niestety, według wielu osób ta opcja często ma problem z prawidłowym działaniem. Innym sposobem jest połączenie konta na Badoo z Facebookiem lub… podpięcie do profilu karty płatniczej, co dla niektórych jest tylko pretekstem do zaoferowania kolejnych płatnych opcji.
  • Najbardziej atrakcyjne funkcje tylko w wersji premium – w przypadku, kiedy chcesz mieć możliwość rozmowy z 20 osobami na raz lub masz ochotę sprawdzić, kto wysłał ci serduszko, musisz wykupić konto Badoo premium.
Sprawdź!
Pytania do dziewczyny, czyli co zrobić gdy podczas spotkania rozmowa się nie klei i jak prowadzić rozmowę by być intrygującym?

Badoo – podsumowanie

Badoo jest jednym z największych portali randkowych, do którego dostęp mają ludzie na całym świecie. Jeżeli chcesz poznać nowych znajomych, a nawet prawdziwą miłość – nie wahaj się i wypróbuj Badoo jeszcze dzisiaj!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Asfiksja autoerotyczna

Asfiksja autoerotyczna to dość ekscentryczny sposób na zaspokojenie seksualne. Czy może zagrażać życiu lub zdrowiu?

Next Article
zoofilia

Zoofilia, czyli pociąg seksualny do zwierząt