pozycja 68

Pozycja 68 – spróbuj jej w sypialni!

Pozycja 68 szturmem podbija sypialnie. Jednak nie każdy o niej słyszał. Jeśli chcesz wypróbować coś nowego i podgrzać trochę atmosferę, zapraszamy do lektury!

Za jedną z najpopularniejszych pozycji seksualnych uznawana jest pozycja 69. Dzięki niej przyjemność czerpią oboje z partnerów. Jak wygląda? Dwie osoby ułożone są względem siebie w sposób umożliwiający łatwy dostęp oralny do narządów intymnych partnera lub partnerki. Układ ciał w tej pozycji przypomina cyfry 6 i 9. Jednak od pewnego czasu rekordy popularności bije nowa pozycja, którą jest 68. Na pierwszy rzut oka trudno wyobrazić sobie, co kryje się za tą nazwą, jednak po bliższym sprawdzeniu wszystko staje się jasne. Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega 68 i czy słusznie zaczyna królować w sypialni, zapraszamy do lektury!

Pozycja 68 – na czym polega?

Wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, ze seks wymaga urozmaiceń. Tak naprawdę ludzi już o starożytności szukają nowych sposobów na zaspokojenie i przyjemność. Jeśli chodzi o boczne siodło, pozycja ta jeszcze niedawno była niezwykle popularna. Dzisiaj z kolei coraz więcej osób szuka rozkoszy w pozycji 68. Na czym dokładnie polega? Poniżej znajdziesz naszą instrukcję, opisaną z perspektywy kobiety. Pozycja 68 zapewnia jednak niezwykłe doznania także panom, chociaż należy podkreślić, że w tej konfiguracji przyjemność można zapewnić tylko jednej stronie, ponieważ jedna osoba kładzie się na drugiej.

  1. Twój partner lub partnerka powinni położyć się na plecach na materacu lub podłodze, ze zgiętymi nogami w kolanach. Stopy płasko położone.
  2. Połóż się na klatce piersiowej partnera lub partnerki, rozchylając uda. Umieść swoją pochwę na poziomie ust partnera, podpierając się na łokciach. Dzięki temu druga osoba będzie miała nieograniczony dostęp do twoich stref erogennych.
Sprawdź!
Pozycja 69 – nietypowy seks oralny. Jak osiągnąć orgazm przy tej pozycji seksualnej?

Dla kogo sprawdzi się pozycja 68?

Pozycja 68 sprawdzi się dla wszystkich osób, które chcą poszerzać swoje erotyczne doświadczenia. Zawsze warto zobaczyć, czy nowe urozmaicenie nie okaże się tym ulubionym. W pozycji 68 całą pracę wykonuje osoba na dole, która ma dostęp do krocza partnera lub partnerki. Druga osoba skupia się po prostu na orgazmie. Tym różni się 68 od 69, w której przyjemność czerpie dwoje kochanków. Pozycja 68 polecana jest zwłaszcza osobom, które już mają swoje pierwsze wspólne doświadczenia seksualne i szukają czegoś nowego. Niektórym może wydawać się, że konieczna jest wyjątkowa kondycja fizyczna, ale nic bardziej mylnego. Wystarczy stabilne podłoże i podparcie na łokciach, żeby odciążyć partnera.

Dlaczego warto eksperymentować?

Zastanawiasz się, czy warto odkrywać kolejne propozycje z Kamasutry? Odpowiedź jest zdecydowania twierdząca. Wspólne odkrywanie z partnerem nowych poziomów przyjemności daje wiele satysfakcji. Podgrzewa atmosferę w związku i nie pozwala na nudę. Dzięki temu rutyna wam nie grozi! Warto dodać, że urozmaicone życie erotyczne może pozytywnie wpłynąć także na inne aspekty relacji. Jest to bowiem idealny sposób na wzmocnienie więzi.

Pozycja 68 jest doskonałym urozmaiceniem życia erotycznego. Decyduje się jej spróbować coraz więcej par. Nic dziwnego – wprowadza powiew nowości i pozwala na stymulację na zupełnie innym poziomie.


Zobacz także:

Sprawdź!
Pozycja na jeźdźca – rozkosz dla prawdziwych kowbojek! Poznaj pozycję seksualną, w której dominuje kobieta

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
seksturystyka

Seksturystyka – czym jest i w jakich krajach szukać niezapomnianych wrażeń?

Next Article
agender

Agender – czym jest ta tożsamość płciowa? Dowiedz się, jak określają się osoby agenderowe