Squirt – czym jest i jak do niego doprowadzić?

Squirt, czyli kobiecy ejakulat w wielu kręgach wciąż pozostaje tematem tabu. Ta wydzielina wydobywa się z cewki moczowej podczas kobiecego wytrysku i często jest mylona z moczem. Osiągnięcie squirtingu nie jest proste i wymaga otworzenia się na nowe doświadczenia oraz poznania potrzeb swojego ciała. Czym dokładnie jest squirt?

Kobiecy ejakulat składa się z glukozy, fruktozy, białka męskiego ejakulatu, mocznika i kreatyniny. Squrting jest zjawiskiem całkowicie normalnym, jednak wciąż niewiele się o nim mówi, ponieważ u wielu pań ten temat wywołuje zawstydzenie. Aby do niego doprowadzić, należy odpowiednio stymulować punkt G. Sprawdź, na czym polega squirt i jak się go nauczyć!

Jak powstaje kobiecy ejakulat?

Kobiecy ejakulat może być mylony z moczem ze względu na swój specyficzny wygląd. Wydzielina ma mlecznobiały lub bezbarwny kolor, charakterystyczny zapach, odczyn zasadowy i rzadką konsystencję. Ilość płynu może być uzależniona od wielu czynników. Niekiedy podczas wytrysku wypłynie zaledwie kilka kropel, a w innym wypadku objętość wydzieliny może być równa zawartości przeciętnej szklanki.

Squirt powstaje w wyniku stymulacji punktu G, kiedy to dochodzi do pobudzenia gruczołów przedsionkowych mniejszych Skenego, które są położone bezpośrednio przy ujściu cewki moczowej. Wspomniane gruczoły biorą udział w produkcji kobiecego ejakulatu, przez co bezpośrednio przed wytryskiem kobieta może odczuwać silne parcie na pęcherz. 

Wówczas panie często czują się skrępowane i zaciskają mięśnie, ponieważ obawiają się, że może dojść do niekontrolowanego wypływu moczu. Jeśli jednak w porę je rozluźnią, to będą mogły w pełni doświadczyć kobiecego wytrysku.

Jak osiągnąć squirting?

Obecnie wiedza na temat squirtingu nie jest bardzo rozpowszechniona, dlatego kobiety często nie są świadome, że mogą osiągnąć tego rodzaju przyjemność podczas stosunku seksualnego. Tymczasem kobiecego wytrysku można się nauczyć, a samo doznanie jest bardzo intensywne i dostarcza dużej satysfakcji. Pierwsza ejakulacja zwykle jest mimowolna, ale z czasem zyskasz coraz większą kontrolę nad tym procesem i będziesz mogła świadomie wypychać squirt za pomocą mięśni dna miednicy.

Sprawdź!
Lekarz zapomniał wystawić l4 w ciąży. Kto ma prawo wystawić zwolnienie lekarskie dla ciężarnej i ile dni jej przysługuje?

Jeśli chcesz doprowadzić do kobiecego wytrysku, to warto zacząć od delikatnego masażu punktu G. Następnie trzeba przejść do intensywniejszego i bardziej rytmicznego uciskania. Gdy poczujesz uczucie podobne do parcia na mocz, wówczas nie należy przerywać masażu, a ruchy można nieznacznie przyśpieszyć. W tym momencie bardzo ważne jest rozluźnienie całego ciała i wyzbycie się skrępowania. Dodatkowo możesz się wspomóc również lubrykantami lub specjalnymi wibratorami przeznaczonymi do stymulacji punktu G.

Niestety nie każda kobieta może osiągnąć squirting, co jest bezpośrednio związane z wielkością i umiejscowieniem gruczołów Skenego. Ponadto, aby wywołać pierwszy squirt, często potrzebny jest dłuższy czas i odpowiednia technika masażu. Jeśli chcesz nauczyć się, jak uzyskać kobiecy wytrysk, to pomocne mogą się okazać ćwiczenia mięśni Kegla i różnego rodzaju akcesoria erotyczne.Zobacz także:
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
krążki antykoncepcyjne

Krążki antykoncepcyjne – metoda antykoncepcji hormonalnej

Next Article
aroace

Aroace – nie każdy szuka romantycznych relacji. Czym tak naprawdę jest aromantyczność?