bumble

Bumble – pierwszy krok należy do kobiet! Sprawdź, czy warto zarejestrować się na aplikacji randkowej

Bumble jest aplikacją randkową, która oferuje możliwość nawiązania kontaktu z wieloma nowymi osobami, a nawet znalezienie swojej drugiej połówki. Sprawdź, jak działa Bumble i czy rzeczywiście warto założyć na nim swoje konto.

Niemal każda dostępna obecnie aplikacja randkowa niesie za sobą ryzyko poznania niezbyt przyjemnych osób. Obawiają się tego w szczególności kobiety, które przyznają, że niewybredne komentarze dopiero poznanych mężczyzn, to wystarczający pretekst, aby zrezygnować z korzystania z randek online. Była pracowniczka Tindera, Whitney Wolfe Herd wyszła paniom naprzeciw i specjalnie dla nich stworzyła Bumble – aplikację, która pozwala kobietom wykonać pierwszy krok. Dowiedz się więcej o Bumble z poniższego tekstu!

Czym jest aplikacja Bumble?

Bumble to aplikacja społecznościowa, która oferuje możliwość nawiązania wielu interesujących znajomości. Apkę założyła Whitney Wolfe Herd, zaraz po odejściu z Tindera w 2014 roku. Postanowiła ona stworzyć coś, co przypominałoby najpopularniejszy serwis randkowy, przewyższając go jednak pod względem skuteczności i bezpieczeństwa w nawiązywaniu kontaktów.

Tak narodziło się Bumble – aplikacja umożliwiająca wykonanie pierwszego ruchu kobietom.

Jak działa Bumble?

Rejestracja na Bumble w jego początkach była możliwa wyłącznie za pośrednictwem konta na Facebooku. Jednak po wielu skargach w tej kwestii wprowadzono także możliwość założenia konta przez podanie numeru telefonu. Mimo wszystko pierwsza opcja jest dużo prostsza, bo nie trzeba uzupełniać podstawowych danych – Bumble pobiera wszystkie informacje z twojego facebookowego konta.

To, co jest koniecznie przy rejestracji na Bumble, jest włączenie lokalizacji w telefonie. Apka może w ten sposób wyszukać osoby w twojej najbliższej okolicy, które mogłyby być zainteresowanie zawarciem znajomości. Potem wystarczy jeszcze tylko wkleić zdjęcie i gotowe – pierwszy krok za tobą.

Sprawdź!
Tinder czy Badoo – która aplikacja randkowa wypada lepiej? Przy pomocy którejś z nich można znaleźć miłość? Sprawdź!

Osoby, które chcą zwiększyć swoje szanse na znalezienie kogoś wyjątkowego, powinny pamiętać o uzupełnieniu swojego profilu. Można dodać takie informacje jak posiadane wykształcenie, zainteresowanie, cechy szczególne itp.

Zalogowani użytkownicy przesuwają proponowane osoby w lewo lub w prawo. Dopiero kiedy dwie osoby przesuną w prawo, możliwe jest nawiązanie kontaktu. W odróżnieniu od innych, podobnych aplikacji, Bumble oferuje wykonanie pierwszego ruchu kobietom – panie mają 24 h na podjęcie decyzji, czy chcą się z kimś skontaktować. Po upływie tego czasu połączenie zostaje zerwane.

Platformy Bumble

Możliwość randek to nie jedyne, co przyciąga ludzi do aplikacji. Oprócz platformy Bumble Randki, masz do dyspozycji także Bumble BFF (dla poszukujących przyjaciół) i Bumble Bizz (oferuje kontakty biznesowe). Opcja poszukiwania drugiej połówki jest oczywiście najbardziej popularna, jednak możliwość nawiązania kontaktów przyjacielskich, czy ściśle biznesowych także budzi spore zainteresowanie. Niestety, dostęp do obydwu platform możliwy jest dopiero po wykupieniu wersji premium. Podstawowe Bumble oferuje tylko opcję randkową.

Zalety oraz wady apki Bumble

Koncept aplikacji Bumble to coś, co przyciągnęło bardzo wiele osób, w szczególności kobiet. Nie jest to jednak apka całkowicie bez wad. Na jakie plusy i minusy Bumble warto zwrócić uwagę?

Zalety aplikacji Bumble

  • Aplikacja jest wykonana porządnie, w przyjemnej dla oka kolorystyce.
  • Interfejs jest prosty w obsłudze.
  • Korzystanie z platformy Bumble Randki jest całkowicie bezpłatne.
  • Bezpieczeństwo – Bumble to jedna z aplikacji, które szczycą się swoim podejściem do bezpieczeństwa swoich użytkowników. Witryna posiada programy, które chronią ją przed zakłóceniami ze strony osób trzecich.
  • Profesjonalna obsługa klienta.

Na plus bez wątpienia zasługuje także próba stworzenia środowiska, w którym kobiety mogą czuć się bardziej pewnie, niż ma to miejsce przy innych apkach randkowych. Jak jest jednak po wprowadzeniu tego konceptu w życie?

Sprawdź!
Zaadoptuj faceta – jeden z najpopularniejszych portali randkowych. Czy warto założyć tam konto?

Wady aplikacji Bumble

  • Zbyt mała ilość danych na profilu – założenia stojące za zapewnieniem większego bezpieczeństwa kobietom były doskonałe. W rzeczywistości jednak, ze względu na bardzo skąpe informacje w profilu, nie da się sprawdzić, czy dany mężczyzna jest miłą i kulturalną osobą, czy… wręcz przeciwnie.
  • Brak wersji Bumble na komputer.
  • Bumble BFF i Bizz dostępne wyłącznie w płatnej wersji.

Bumble – podsumowanie

Bumble umożliwia stworzenie grona znajomych, z których niektórzy mogą, potencjalnie, stać się kimś więcej. Chociaż aplikacja nie jest tak popularna jak konkurencyjny Tinder, warto dać jej szansę.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
dysforia płciowa

Dysforia płciowa – jak niezgodność płciowa wpływa na psychikę. Dowiedz się wszystkiego o dysforii i jakie działania pozwalają ją zahamować

Next Article

Anonse towarzyskie: Poradnik do spotkań o charakterze erotycznym