jak być bad boyem

Jak być bad boyem? Co kryje się pod tym terminem?

Jak być bad boyem i czy warto dążyć do wpasowania się w wizerunek niegrzecznego chłopca? Wielu mężczyzn uważa, że taki typ osobowości przyciągnie większą ilość partnerek, czy jednak rzeczywiście tak jest? Sprawdź!

Wszyscy słyszeli nie raz określenie „łobuz kocha najmocniej”. Prawdziwy niegrzeczny chłopiec, jakiego można zobaczyć w różnych filmach, to swobodnie ubrany, niepokorny i tajemniczy osobnik. Potrafi być jednocześnie męski i czuły, szczególnie w stosunku do swojej wybranki. Nic dziwnego, że kobiety poszukują takie partnera, a mężczyźni dążą do stania się nim. Przeczytaj, jak być bad boyem i czy rzeczywiście warto pokazać się od „niegrzecznej” strony.

Kim jest bad boy? Charakterystyka

„Bad boy” jest określeniem na typ mężczyzny, który nie dostosowuje się do ogólnie panujących norm społecznych. Samiec alfa to jego częste określenie zamienne, czyli odnoszące się do faceta stereotypowo męskiego, stawiającego na samorozwój i indywidualizm.

W zależności od zasad, które panują w danej kulturze, główne cechy charakteru typowego bad boya mogą się oczywiście nieco różnić. Jednakże można spotkać się z takimi określeniami na niegrzecznych chłopców jak:

 • odważny;
 • niepokorny;
 • podejmujący ryzyko;
 • tajemniczy;
 • indywidualista.

Jak rozpoznać bad boya?

Nie istnieje jeden uniwersalny strój, który można utożsamiać z bad boyem – jedną z najważniejszych cech niegrzecznego chłopca jest indywidualizm. Jednocześnie, niektóre elementy powszechnie kojarzone są z tym typem osobowości. Należą do nich m.in.:

 • czarne ubrania;
 • koszulki z zespołami rockowymi i metalowymi;
 • skórzane kurtki;
 • ubrania nie do końca dostosowane do okazji – ignorowanie zasad to jedna z cech bad boyów!
Sprawdź!
Jak zadbać o zmysłową atmosferę na randce?

Czy kobiety pociąga styl „złego chłopca”?

Jednym z powodów, dla których wielu mężczyzn dąży do zostania złym chłopcem, jest zainteresowanie płci przeciwnej. Chociaż nie dotyczy to wszystkich kobiet, niektóre dziewczyny rzeczywiście uważają ten typ za szczególnie pociągający. Dlaczego tak jest?

 • Wygląd – bad boye na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie nonszalanckich, niepodążających za modą. Jednocześnie poświęcają oni sporo czasu na dobór odpowiednich akcesoriów. Kobiety dostrzegają takie detale i fakt, że dopełniają one pozornie niedbałego ubioru.
 • Tajemniczość – niezdradzanie się ze swoimi uczuciami i intencjami zdecydowanie wzbudza zainteresowanie.
 • Wyzwanie – bad boye są powszechnie uważani za nieposkromionych i nieco niebezpiecznych. Dla niektórych zbliżenie się do takiego osobnika stanowi ciekawe wyzwanie!

Jak zostać bad boyem? Wskazówki

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą swojego wizerunku i przeobrażeniem się w typowego bad boya, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami:

 • Nie bój się ryzyka – prawdziwy bad boy jest odważny i spontaniczny. Nie bój się podejmowania wyzwań i postaraj się być otwartym na nowe doznania!
 • Bądź asertywny – bad boy nie daje się podporządkowywać niczyim zasadom. Nie pozwalaj, aby inni cię wykorzystywali i miej swoje zdanie.
 • Bądź tajemniczy – zwracaj uwagę silną osobowością i stylizacjami, ale jednocześnie nie zdradzaj od razu swoich prawdziwych intencji.
 • Łam konwenanse – niepodążanie za tłumem i wyłamywanie się z ogólnie przyjętych norm społecznych i kulturowych to prawdziwa esencja bad boya!

Czy warto być bad boyem? Podsumowanie

Figura niegrzecznego chłopca wydaje się przyciągać zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Z tego powodu wiele osób pragnie stać się bad boyem, co niekiedy wiąże się z całkowitą zmianą wyglądu i osobowości. Chociaż atencja, jaka wiąże się z tym archetypem, jest pociągająca, nie należy robić nic wbrew sobie – pewność siebie i pogodzenie się z samym sobą to jedyne cechy, które warto w sobie pielęgnować! Jeżeli określiłbyś się jednak jako samiec beta, czyli czuły i ceniący przede wszystkim ciepło rodzinne, nie próbuj tego zmienić wiele kobiet doceni w tobie właśnie te cechy!


Sprawdź!
Portal randkowy Erodate – czy sex randki są właśnie dla Ciebie?

Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
czy w czasie ciąży można kończyć w środku

Czy w czasie ciąży można kończyć w środku? Seks a bezpieczeństwo kobiety

Next Article
opryszczka kiedy się można całować

Opryszczka – kiedy można się całować ?