Jak dobrać odpowiedni pierścień erekcyjny i jak go zakładać?

Pierścień na penisa to niewielki gadżet, który sprawi, że nasze doznania podczas stosunku lub masturbacji będą bardziej intensywne, wzwód potrwa dłużej, a penis zyska na objętości. Istnieje wiele modeli pierścieni erekcyjnych, dlatego dobrze jest poszukać odpowiedniego dla siebie, czyli takiego, który dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Jak działa pierścień erekcyjny

Pierścienie występują pod wieloma nazwami. Te najbardziej znane to właśnie pierścień erekcyjny, pierścień na penisa, pierścień przedłużający erekcję, jednakże możemy potkać się też z takimi nazwami jak pierścień miłości oraz cock ring. Omawiany gadżet znany ludzkości od wieków, a wzmianki o jego użyciu pochodzą nawet ze starożytnych Chin.

Chociaż na przestrzeni lat zmienił się materiał, z jakiego wykonuje się pierścienie, to zasada ich działania jest niezmienna. W zależności od modelu pierścień może obejmować tylko podstawę penisa lub zarówno penisa, jak i jądra. Zdarzają się także pierścienie miłości z korkiem analnym lub posiadające wypustki stymulujące łechtaczkę podczas stosunku.

Po nałożeniu gadżet podtrzymuje erekcję, zwiększa wrażliwość penisa, a także jego objętość. Najważniejsze, że jest to zabawka erotyczna, której można używać samodzielnie albo też z partnerem lub partnerką. 

Zakładanie pierścienia erekcyjnego, jak robić to dobrze?

Liquid-Soft Teardrop miękki pierścień na penisa oraz jądra. M.in. takie pierścienie na penisa znaleźć można w sklepie erotycznym Kinky Winky: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/pierscienie-na-penisa/

Pierścienie erekcyjne wykonane są z różnych materiałów, nie zawsze elastycznych, co wpływa na sposób zakładania takiego akcesorium na członka. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z tym gadżetem, powinny sięgnąć raczej po pierścienie o dużej elastyczności, które łatwo można założyć i ściągnąć. Elastyczne są przede wszystkim pierścienie wykonane z silikonu medycznego.

Sprawdź!
Nowoczesny sklep erotyczny: Odkryj pełną gamę produktów dla satysfakcji i intymności

Takie ringi nakładamy na członek w pełnym wzwodzie i nasuwamy go do samej nasady penisa. Jeśli wybierzemy ring na penisa i jądra, to zakładanie go warto zacząć od nasunięcia gadżetu wpierw na mosznę, a dopiero później do nasady członka. Warto pamiętać, że duża ilość lubrykantu może być bardzo pomocna. 

Bardziej doświadczeni użytkownicy pierścieni mogą szukać intensywniejszych doznań, więc lateksowe pierścienie mogą zastąpić stalowymi ringami, a nawet wykonanymi z tworzywa sztucznego lub stalowego, klatkami na penisa. To gadżety bardziej wymagające, a ich zakładanie powinno odbywać się jeszcze przed erekcją, nie mamy tutaj bowiem takiej elastyczności, jak w przypadku silikonowych cock ringów. 


Armour Tug Lock klatka na penisa z korkiem analnym

Warto pamiętać o bezpieczeństwie

Wiemy już, do czego służy pierścień erekcyjny, jednak jego użytkowanie powinno odbywać się bezpieczny sposób, dlatego też nie zaleca się nosić pierścienia dłużej niż 20-30 minut (u zdrowych osób maksymalny czas używania gadżetu to 2 godziny).

Nie powinny z niego korzystać osoby z chorobami serca oraz z cukrzycą, nie można też zasypiać z pierścieniem założonym na członek, bo może to doprowadzić na przykład do uszkodzenia nerwów. Jeśli podczas zabaw zauważymy, że członek stał się siny, pojawił się obrzęk lub ból, to należy niezwłocznie ściągnąć gadżet. 

Trzeba pamiętać też o tym, że pierścienie erekcyjne to akcesoria bezpieczne. Są nawet polecane przez lekarzy osobom, które mają problemy z erekcją. Dobrze więc, aby pojawiły się w naszej sypialni i rozgrzały w niej atmosferę. 


Zobacz także:

Sprawdź!
Dieta na poprawę męskiego libido - co należy jeść?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
pozycja na pagony

Pozycja na pagony – ciekawe urozmaicenie pozycji misjonarskiej. Poznaj jej sekrety!

Next Article
boję się pierwszego razu

Boję się pierwszego razu – w jaki sposób poradzić sobie ze stresem?