Katolicki portal randkowy

Katolicki portal randkowy – znajdź miłość o chrześcijańskich wartościach

Katolicki portal randkowy to wybór wielu osób, które chcą poznać kogoś o podobnych poglądach, podejściu do zawierania związku oraz posiadania potomstwa. Sprawdź, czym należy kierować się przy wyborze randkowego portalu katolickiego.

Osoby wierzące niekiedy mają problem z poruszaniem się po klasycznych portalach randkowych. Spośród kilku milionów użytkowników Tindera bardzo trudno będzie natrafić na kogoś, kto podzielałby takie same wartości i był w podobnym stopniu zaangażowany w życie Kościoła. Na szczęście w ostatnim czasie powstało sporo portali randkowych dla samotnych katolików, którzy chcą poznać bratnią duszę. Poznaj ich nazwy i przekonaj się, który katolicki portal randkowy najbardziej ci odpowiada.

Popularność katolickich portali randkowych

Chrześcijańskie portale randkowe stają się coraz popularniejszym wyborem dla osób z całego świata. Wielu wyznawców tej religii wierzy, że tylko stawiając na serwis nakierowany na ludzi o konkretnym światopoglądzie, uda im się odnaleźć partnera na całe życie. Panuje przekonanie, że możliwość poznania osoby o wartościach chrześcijańskich na zwykłych portalach randkowych dla singli jest zdecydowanie mniejsza. Z kolei katolickie portale randkowe pozwalają nie tylko w łatwy sposób spotkać osobę tej samej wiary, ale i kogoś, kto w niedalekiej perspektywie będzie gotów na ślub i potomstwo.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze katolickiego portalu randkowego?

Wybór katolickiego portalu randkowego wydaje się być dość prosty: przede wszystkim nie ma ich zbyt dużo, dlatego nie trzeba długo szukać. Warto jednak pamiętać, że chociaż znalezienie katolickich randek online jest na liście priorytetów, nie wolno zapominać też o innych czynnikach:

  • upewnij się, że dany serwis dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, aby twoje prywatne dane nie weszły w posiadanie kogoś postronnego;
  • porównaj dostępne funkcje i sprawdź, które przydadzą ci się najbardziej – przyjemne korzystanie z portalu także jest bardzo ważne, szczególnie jeżeli będziesz spędzać na nim dużo czasu;
  • nie zamykaj się na inne serwisy – jeżeli na typowo katolickich portalach internetowych nie uda ci się poznać nikogo wyjątkowego, spróbuj szczęścia na tych skierowanych do szerszego grona odbiorców. Niektóre z nich posiadają opcję wyboru preferowanego wyznania!
Sprawdź!
Zaadoptuj faceta – jeden z najpopularniejszych portali randkowych. Czy warto założyć tam konto?

Najlepsze chrześcijańskie portale randkowe

Chrześcijańskie randki

Chrześcijańskie randki to portal dla katolików, którzy chcą spróbować randek online, ale wyłącznie z osobami o tych samych poglądach i wartościach. Chociaż można zawrzeć tu bardzo głębokie, trwałe przyjaźnie, oparte o wzajemny szacunek, jest to portal ukierunkowany głównie na znalezienie drugiej połówki i późniejsze zawarcie związku małżeńskiego. Ponadto opinie osób, które zdecydowały się na rejestrację, wskazują, że większość użytkowników jest nastawiona na dokładne poznanie drugiego człowieka. Nie trzeba zatem bać się o naciski na jak najszybszą „konsumpcję” związku.

Zapisani sobie

Zapisanie sobie to katolicki portal randkowy z wyjątkowo długim stażem – działa już bowiem przeszło 13 lat! Z jednej strony świadczy to o stabilnych fundamentach, odpowiadaniu na potrzeby użytkowników i wzbudzanie zainteresowania coraz to kolejnych roczników. Niestety, z drugiej strony czas odbił się nieco na stronie wizualnej serwisu i jego funkcjonalności – zdecydowanie nie przypomina on przejrzystych portali, do których w szczególności przywykli młodsi użytkownicy.

Mimo wszystko jest to bardzo solidny wybór dla osób, które poszukują wielkiej miłości i zawarcia rychłego związku małżeńskiego. Obecnie ten katolicki portal randkowy chwali się posiadaniem 70 tys. aktywnych użytkowników, jest zatem szansa na szczęśliwe zakończenie!

E-Darling

Tak jak wspominaliśmy, nie warto zamykać się wyłącznie na portale katolickie – ludzi o tym samym wyznaniu, podobnym światopoglądzie i podejściu do wielkiej miłości można spotkać także na typowo świeckich serwisach randkowych. E-Darling jest tego najlepszym dowodem. Jest to jeden z najpopularniejszych portali w całej Polsce, którego spora część aktywnych użytkowników to praktykujący katolicy. Ponadto e-Darling bardzo mocno promuje ideę znalezienia kogoś na stałe, dlatego większość osób, które mają tam profil, to osoby poszukujące swojej bratniej duszy, z którą będą mogły w przyszłości zawrzeć związek małżeński.

Sprawdź!
Facebook Randki – jak korzystać z nowej usługi randkowej Facebooka? Sprawdź, czy warto!

Dużą zaletą e-Darling jest również bardzo dokładny tekst osobowości, którego wypełnienie pomoże dopasować osoby o takich samych zainteresowaniach, poglądach oraz praktykowanej religii – nie ma zatem większego ryzyka, że trafi się na kogoś kompletnie nieodpowiedniego.

Portal randkowy dla katolików – podsumowanie

Katolicki portal randkowy to miejsce, które łączy ludzi o bardzo konkretnych oczekiwaniach co do potencjalnego partnera i relacji, jaka ma ich łączyć. Jeżeli wiara jest istotnym elementem twojego życia, spróbuj znaleźć swoją drugą połówkę na którymś z powyższych serwisów. Nawet pozornie świecki e-Darling ma do zaoferowania możliwość kontaktu z wieloma praktykującymi katolikami, zatem warto spróbować!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
lewatywa przed seksem analnym

Lewatywa przed seksem analnym – na czym polega? Wpływ na zdrowie

Next Article
sexworking

Sexworking, czyli praca seksualna. Jakie są jej oblicza i czy jest legalna w Polsce?