Agorafilia

Agorafilia, czyli seks w miejscu publicznym. Dlaczego to takie przyjemne?

Niektórzy są w stanie osiągnąć przyjemność wyłącznie z seksu uprawianego w miejscu publicznym, co w polskim prawie jest karalne. Dlaczego stosunek w obecności świadków przynosi tyle satysfakcji?

W przypadku tego fetyszyzmu podniecenie seksualne wywołuje świadomość tego, że współżyje się w miejscu publicznym, w którym w każdej chwili może nas zobaczyć ktoś obcy. To właśnie konkretne, upodobane miejsce pełni tutaj funkcję bezpośredniego bodźca rozkoszy. 

Czym dokładnie jest agorafilia? Czy dotyczy każdego miejsca publicznego?

Niektóre osoby są w stanie osiągnąć orgazm, uprawiając seks jedynie w przestrzeni publicznej. Brak prywatności w tym względzie wzmaga u nich podniecenie i zwiększa wrażenia seksualne. Inni potrzebują tego jedynie w formie urozmaicenia życia seksualnego, ale są w stanie osiągnąć orgazm również w zwykłych okolicznościach.

Jakie konsekwencje może mieć agorafilia?

Współżycie z partnerem w miejscu publicznym może nieść za sobą szereg nieprzyjemnych konsekwencji. Ty będziesz mieć z tego powodu satysfakcję seksualną, jednak być może zgorszysz kogoś, kto będzie świadkiem waszego stosunku. Pamiętaj także, że uprawianie seksu w miejscu ogólnodostępnym może zakończyć się grzywną lub też aresztem.

Agorafilia to zaburzenie na tle seksualnym, w wyniku którego ma się ochotę na współżycie w miejscach, takich jak winda, przymierzalnia sklepowa, ławka w parku czy plaża. Dodatkowe podniecenie wywołuje fakt, że w każdym momencie może zobaczyć was ktoś obcy. Pozornie nie ma w tym nic groźnego, jednak pamiętaj, że nie każdy ma ochotę na oglądanie intymnych uniesień obcych osób.


Zobacz także:

Sprawdź!
Coming out, czyli wyjście z szafy – jak powiedzieć bliskim o swojej orientacji i tożsamości?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
krwawienie po pierwszym razie

Krwawienie po pierwszym razie – co jest jego powodem?

Next Article
afrodyzjak

Afrodyzjak, czyli naturalny sposób na zwiększenie nie tylko twojego libido ale i pożądania oraz ochoty na seks!