czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie

Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie? Plusy oraz minusy

Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie? Wiele kobiet obawia się o to, że będą negatywnie postrzegane przez mężczyzn, jeżeli ilość ich kontaktów seksualnych będzie zbyt wielka. Czy takie obawy są zasadne? Czytaj dalej!

 

Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie? Mężczyźni przeciwnie do kobiet lubią się przechwalać swoją ilością partnerek. Szukają w tym potwierdzenia swojej męskości. Jednak czy to z iloma osobami ktoś sypia, ma znaczenie? W jaki sposób postrzegają to potencjalni partnerzy? Jak w większości przypadków nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Możemy jednak wysnuć pewne przypuszczenia odnośnie tego. Dowiedz się więcej!

Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie?

Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie? Okazuje się, że tak. Ci, którzy lubią chwalić się ilością swoich kochanków lub kochanek, mogą nieświadomie wysyłać dość negatywne przesłanie. Będą oni sygnalizować, że nie są w stanie zbudować trwałej relacji. Osoby, które mają dużo przelotnych kontaktów seksualnych, bardzo często traktują seks jako wartość nadrzędną. Często nie interesuje ich to, czy dana osoba ma potencjał na partnera życiowego. Bardziej interesuje ich strona fizyczna relacji.

W jakich przypadkach duża ilość partnerów jest korzystna?

Nie jest jednak tak, że posiadanie wielu partnerów seksualnych w przeszłości jest wyłącznie negatywny. Czy ilość partnerów seksualnych ma znaczenie? Ma całkiem spore, to w końcu doświadczenie. Osoby, które częściej uprawiają seks, będą w nim prawdopodobnie lepsze. Swoje umiejętności będą mogli przełożyć na swoich partnerów. Tym samym sprawią im więcej przyjemności oraz zapewnią przyjemniejsze wspomnienia. Osoby, które nie miały zbyt wielu kontaktów seksualnych, mogą być nieśmiałe oraz zagubione, może to odstraszać niektóre osoby.

Sprawdź!
Czego pragnie mężczyzna w kobiecie?

Ciemna strona intensywnego życia erotycznego

Osoby, których życie erotyczne jest bardzo bogate, mogą mieć problem przy próbie ustabilizowania się. Niestety przejście z rozrywkowego życia do związku może być trudne. Ciało partnera może szybko się znudzić, będzie to wprowadzało do związku wiele frustracji. Warto wspomnieć również o tym, że wraz z ilością partnerów seksualnych rośnie ryzyko choroby wenerycznej.

 

Ilość kontaktów seksualnych może mieć znaczenie dla przyszłego partnera. Wiele zależy od jego podejścia. Nie każdy jednak będzie chciał się wiązać z osobą, która prowadziła wcześniej bardzo rozwiązłe życie. Niestety, szczególnie często piętnowane są z tego powodu kobiety.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
ciało jamiste

Czym jest ciało jamiste prącia? Od czego zależy erekcja penisa? Czy priapizm jest niebezpieczny?

Next Article
pedofilia

Pedofilia, czyli parafilia, która wywołuje społeczne potępienie