jak podniecić impotenta

Jak podniecić impotenta? Sprawdź, co może zrobić kobieta, jeśli jej partner ma problemy z erekcją!

Jak podniecić impotenta? To pytanie zadają partnerki panów, u których występują zaburzenia wzwodu. Należy zaznaczyć, że zwykle problemy z erekcją wynikają z problemów zdrowotnych niezależnych od życia seksualnego. Dowiedz się, czy można współżyć z impotentem!

Kłopoty z erekcją są wstydliwym i intymnym problemem wielu mężczyzn. Przykre schorzenie może pojawić się zarówno u starszych panów, jak i młodych. Taki stan trwającymi latami utrudnia uprawianie seksu i znacznie obniża samoocenę mężczyzny. Przyczyn problemu może być bardzo wiele, a skutki długofalowe. Dlatego tak ważna jest trafna diagnoza i wprowadzenie odpowiedniego leczenia. Czy stosunek płciowy przy zaburzeniach erekcji jest możliwy? Jak podniecić impotenta? Czy suplementy z apteki są skuteczne? Sprawdźmy to!

Jak podniecić impotenta?

W tym tekście przyjrzymy się problemowi, jakim jest impotencja. Czy pacjent zmagający się z zaburzeniami wzwodu może uprawiać seks? Oczywiście brak pełnej erekcji jest dużym utrudnieniem i prowadzi do pewnych ograniczeń. Jeśli jednak partnerzy ufają sobie i akceptują ten stan, wbrew pozorom mogą czerpać satysfakcję ze zbliżeń. W przypadku braku ochoty na seks partnerka nie może niestety zbyt wiele zdziałać – potrzebne jest stosowanie właściwych leków.

Z czego mogą wynikać problemy z erekcją?

Medycyna jest w stanie pomóc w osiągnięciu wzwodu większości przypadków zaburzeń. Impotencja może wynikać z problemów o podłożu psychogennym (np. stres, kompleksy, lęk przed niepowodzeniem stosunku czy traumatyczne zdarzenia) oraz organicznym (np. problemy z krążeniem, stosowanie używek czy choroby serca). Do czynników powodujących kłopoty z erekcją zaliczamy również m.in.:

 • obniżony poziom testosteronu;
 • urazy kręgosłupa;
 • guzy mózgu;
 • cukrzycę;
 • nadciśnienie;
 • miażdżycę;
 • stosowanie antydepresantów.

Leczenie zaburzeń erekcji

Wśród najczęstszych sposobów leczenia wyróżniamy:

 • farmakoterapię;
 • terapię psychoterapeutyczną;
 • zabiegi chirurgiczne;
 • stosowanie specjalnych urządzeń próżniowych.
Sprawdź!
Masaż erotyczny. Poznaj Nuru, tantrę i inne techniki!

Jak podniecić impotenta? Najlepszym sposobem jest rozpoczęcie odpowiedniego leczenia. Jeśli występuje zablokowane przepływ krwi przez penis, lekarz może zalecić stosowanie specjalnie przygotowanego żelu.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
speed dating

Speed dating – na czym polegają szybkie randki? Dla kogo jest speed dating i jak przebiega?

Next Article
rodzaje miłości

Rodzaje miłości – sprawdź, czym jest miłość i jakie jej rodzaje wyróżniamy!