mandat za współżycie w samochodzie

Czy za współżycie w samochodzie grozi mandat?

Miłosne uniesienia w samochodzie mogą być bardzo stymulujące dla obojga partnerów. Trzeba jednak z tym uważać, ponieważ są sytuacje, w których za takie zachowanie można zostać ukaranym mandatem. Zobacz, co grozi za seks w samochodzie!

 

Partnerzy oddający się miłości w samochodzie to tak naprawdę nic złego. Problem pojawia się wtedy, gdy zostaną oni przyłapani w miejscu publicznym. Jeżeli przypadkowy przechodzień zgłosi to na policję, to parze może grozić mandat karny. Należy więc albo w ogóle powstrzymać się od seksu w samochodzie, albo robić to w miejscu, w którym nikt pary nie nakryje. Chcesz wiedzieć, co grozi za współżycie w samochodzie? Zapoznaj się z naszym artykułem!

O współżyciu w samochodzie

Samochód nie jest może najbardziej wygodnym miejscem do uprawiania miłości. Dla wielu osób perspektywa uprawiania miłości w samochodzie jest jednak bardzo stymulująca. Chodzi tutaj prawdopodobnie o ten dreszczyk emocji, który towarzyszy temu, że ktoś może nakryć osoby uprawiające seks. Trzeba jednak uważnie dobierać miejsca, w których decydujesz się na współżycie. Wiele osób może poczuć się zgorszonymi, gdy zobaczą parę baraszkującą w samochodzie. Jeżeli osoby te zdecydują się na zgłoszenie tego faktu, to możesz narazić się na mandat.

Co grozi za współżycie w samochodzie?

W przypadku, gdy para zostanie przyłapana na uprawianiu miłości, fakt ten może to zostać zgłoszony na policję. Funkcjonariusze, którzy przyjadą na miejsce, mogą ukarać dwójkę ludzi mandatem. Może on wynieść od 20 do 500 złotych. Jest on zwykle nakładany za zachowanie nieobyczajne w miejscu publicznym. Jeżeli para uprawia seks na terenie prywatnym, to mandat może wynieść nawet 1500 złotych! Za seks w samochodzie czasami słono się płaci!

Sprawdź!
Jak być bad boyem? Co kryje się pod tym terminem?

 

Mandat za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym to jednak nie wszystko. W niektórych sytuacjach można zostać ukaranym za zakłócanie spokoju lub wywoływanie zgorszenia. Tyczy się to sytuacji, w której jeden z partnerów wydaje wyjątkowo głośne dźwięki podczas stosunku.

O współżyciu w miejscu publicznym

Miejsce publiczne to przestrzeń dostępna dla nieograniczonego kręgu podmiotów. Tyle w skrócie mówi prawo. W praktyce miejsce publiczne to na przykład parking miejski, park lub droga publiczna. Za współżycie w miejscu publicznym zawsze grozi mandat do 500 złotych. Jeżeli para uprawia seks na terenie prywatnym i jakaś osoba postronna będzie tego świadkiem, to policja może to uznać za nieobyczajny wybryk, za który grozi kara do 1500 złotych. Zwykle policjanci nie wystawiają jednak tak wysokich mandatów w takich sytuacjach. Pamiętaj, że policjanci mogą zażądać dokumentów, dlatego zawsze trzeba mieć ważne ubezpieczenie oraz przegląd. Ubezpieczenie samochodu online można wykupić bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Beesafe!

Legalność współżycia w miejscu publicznym

Współżycie w samochodzie nie jest zachowaniem zgodnym z prawem. Może ono wywołać zgorszenie u świadków, dlatego trzeba uważnie wybierać miejsce, gdzie uprawiać się będzie seks. Publiczne zgorszenie może jednak zostać wywołane nie tylko poprzez współżycie w samochodzie. Mandat można dostać nawet podczas seksu w swoim domu lub na podwórku, jeżeli ktoś będzie świadkiem takiego zdarzenia i to zgłosi. Wystarczy, że okna twojego domu będą wychodziły na ulicę i jakiś przechodzień poczuje się zgorszony sytuacją, to może to się skończyć mandatem. 

 

Należy również zaznaczyć, że seks podczas jazdy również może doprowadzić do nałożenia kary. W takiej sytuacji może zadziałać art. 86 Kodeksu wykroczeń, który mówi o zachowaniu należytej ostrożności na drogach i w strefach ruchu. Każda osoba, która powoduje zagrożenie bezpieczeństwa, podlega karze grzywny. Współżycie w jadącym samochodzie zdecydowanie można uznać za nienależytą ostrożność.

Sprawdź!
Powiększanie ust – wypełniaczem czy własnym tłuszczem?

 

We współżyciu w samochodzie nie ma tak naprawdę nic złego. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że nie każda osoba będąca na spacerze chce obserwować parę uprawiającą miłość. Trzeba więc wziąć pod uwagę takie sytuacje i zaniechać działania lub wybrać miejsce odludne.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jak się podniecić

Jak się podniecić? Podniecenie seksualne kobiety i mężczyzny

Next Article
wazektomia

Wazektomia – skuteczna metoda antykoncepcji dla mężczyzn. Poznaj ceny zabiegów i możliwe powikłania po podwiązaniu nasieniowodów