my dwoje

My Dwoje – oferty matrymonialne dla samotnych. Czy warto założyć konto na portalu?

My Dwoje często opisywane jest jako internetowe biuro matrymonialne, dla osób, które szukają kogoś na stałe. To portal dla wymagających, którzy nie mają czasu ani chęci na przysłowiowe gierki. Czy warto skorzystać z oferty tego serwisu?

W czasie, kiedy jedni szukają kogoś do spotkań natury czysto seksualnej, okraszonych winem i muzyką jazzową, inni wzdychają za idealnym partnerem i prawdziwą miłością do grobowej deski. To właśnie dla tych drugich, samotnych i jednocześnie wymagających powstał serwis randkowy My Dwoje. Czy rzeczywiście można na nim spotkać swoją drugą połówkę? A może niezliczone pozytywne komentarze o serwisie brzmią zbyt pięknie, aby mogły być prawdziwe? Przekonaj się!

Czym jest portal MyDwoje.pl?

MyDwoje to portal randkowy, a właściwie biuro matrymonialne online, które powstało w 2007 r. W ciągu 15 lat działalności zdobył zaufanie tysięcy osób, które prócz chęci znalezienia miłości na całe życie, miały dość wygórowane kryteria co do doboru partnera. Motto MyDwoje.pl zawsze brzmiało, że jest to miejsce dla osób wymagających, które potrzebują kogoś o podobnych wartościach i charakterze.

Rejestracja na portalu randkowym My Dwoje

Sama rejestracja na portal nie jest trudna – można połączyć konto z Facebookiem albo podać swoje imię i adres e-mail. To, co najciekawsze następuje jednak później. Po zarejestrowaniu i logowaniu się na My Dwoje wypełnia się specjalny test doboru partnerskiego. Jego autorem jest Andrzej Rutowski, psycholog i małżeński terapeuta. Taki test pozwala stwierdzić, jaki charakteryzuje nas temperament, podejście do życia oraz wyznawane wartości. Na ich podstawie My Dwoje dobiera osobę, która ma z nami najwięcej wspólnego, a tym samym największe szanse na stworzenie udanego związku.

Sprawdź!
Hogging, pigging – okrutna forma przemocy seksualnej. Sprawdź, co oznacza ten "trend" i kto pada jego ofiarą.

Zalety biura matrymonialnego online

Bardzo wielu użytkowników, którzy korzystali z usług internetowego biura matrymonialnego, zdaje się o nim do powiedzenia dużo dobrego. Spośród najczęściej powtarzających się plusów, wymieniane są:

  • Psychologiczny test doboru partnerskiego – szczegółowe pytania stawiane użytkownikom dają poczucie, że wybrana dla nas osoba rzeczywiście będzie zbliżona do nas temperamentem i charakterem.
  • Przejrzystość celu – autorzy MyDwoje.pl daje użytkownikom jasny sygnał, że celem portalu jest umożliwienie znalezienia drugiej połówki, a nie przelotnej znajomości. Takie podejście zdecydowanie pozwala na “odsianie” kandydatów, którzy akurat związku nie poszukują.
  • Możliwość weryfikacji profilu – portal oferuje tzw. certyfikat wiarygodnego profilu. Aby móc go uzyskać, należy przesłać skan dowodu osobistego i tym samym udowodnić, że jesteśmy tym, za kogo się podajemy.

Wady serwisu My Dwoje

Niestety opinie dotyczące portalu o ogłoszeniach matrymonialnych na My Dwoje nie ograniczają się tylko do tych pozytywnych. Pod adresem serwisu wysuwa się wiele niepochlebnych zarzutów, które ciężko jest zignorować:

  • Wysoka cena za możliwość korzystania z My Dwoje – chociaż sama rejestracja na portal nie jest płatna, korzystanie z niego już owszem. Co więcej, obecnie My Dwoje należy do jednego z najdroższych serwisów randkowych.
  • Bardzo niewielu aktywnych użytkowników – chociaż przez portal przetoczyło się tysiące osób, obecnie można odnieść wrażenie, że mało kto regularnie z niego korzysta. W efekcie trudno jest znaleźć kogoś, kto byłby zainteresowany rozmową, nie mówiąc już o pójściu na randkę.
  • Mało wiarygodne, pozytywne komentarze – niektóre osoby podejrzewają, że, celem przyciągnięcia większej liczby użytkowników, portal zatrudnia ludzi do pisania o nim pozytywnych opinii. Daje się zauważyć, że wiele z nich pisana jest w podobnym stylu, co budzi więcej podejrzeń wobec serwisu, niż zainteresowania nim.
Sprawdź!
Sympatia.pl – jeden z najpopularniejszych portali randkowych. Czy warto założyć na nim konto?

My Dwoje – podsumowanie

Zważywszy na bardzo małą bazę użytkowników portalu My Dwoje oczekiwania co do możliwości poznania kogoś interesującego mogą nie pokryć się z rzeczywistością. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy to portal dla ciebie, załóż najpierw bezpłatne konto – pozwoli ci się to zorientować w jej ofercie i poszczególnych funkcjach.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Jak walczyć z trądzikiem na plecach

Jak walczyć z trądzikiem na plecach? Uporaj się z niedoskonałościami i zyskaj pewność siebie

Next Article

Antykoncepcja na wakacjach – jaką metodę wybrać? Sprawdź, o czym musisz wiedzieć