palcowka

Palcówka – rozkosze prac ręcznych. Dowiedz się wszystkiego o manualnej stymulacji

Palcówka jest jedną z aktywności, które nie są w społeczeństwie traktowane zbyt poważnie – a szkoda! To bardzo przyjemna i wartościowa forma zachowań seksualnych, która może wnieść do relacji dużo pozytywnych doznań. Sprawdź, co warto wiedzieć o palcówce.

W naszym społeczeństwie seks to aktywność damsko-męska, w którym najważniejszą rolę odgrywa penetracja. Warto jednak pamiętać, że współżycie rozciąga się także na inne formy intymności, równie przyjemne i ważne w związku. Nie inaczej jest z palcówką, czyli stymulacją genitaliów swojego partnera lub partnerki palcami. Zapoznaj się z poniższym tekstem i dowiedz się, jak sprawić rozkosz swojej drugiej połówce.

Jak przygotować się do palcówki?

Przygotowania do palcówki są tak samo ważne, jak jej wykonanie. Warto przyjrzeć się tym kilku istotnym, ale i niewymagającym wysiłku wskazówkom. Pomogą one uczynić pieszczoty nie tylko przyjemnymi, ale przede wszystkim bezpiecznymi.

  • Dokładnie umyj ręce – nie chodzi tylko o pobieżne obmycie dłoni wodą, ale uważne ich wyczyszczenie, łącznie z obszarem pod paznokciami. Kontakt genitaliów z palcami pokrytymi brudem, wirusami i bakteriami może skończyć się nawet infekcją.
  • Obetnij paznokcie – zadrapania i ukłucia spowodowane posiadaniem zbyt długich paznokci są nie tylko nieprzyjemne, ale mogą także, podobnie jak brud, doprowadzić do zmian chorobowych.
  • Poznaj preferencje partnera/partnerki – czy twoja druga połówka zgadza się na taką aktywność? Jeżeli tak, to, jaki obszar będzie obejmowała palcówka? Czy stymulacja odbytu jest dopuszczalna? Radzimy zrobić to przed samym seksem, a nie w trakcie, kiedy do głosu dochodzi podniecenie.

Pieszczoty palcami – jak zrobić to dobrze?

Palcówkę warto zacząć od pieszczot ciała poza obszarem genitaliów. Głaszcz swoją drugą połówkę po piersiach, udach i biodrach – będzie to przyjemne i pozwoli na powolne rozbudzenie namiętności. Później możesz przystąpić do palcówki:

  1. W przypadku stymulowania sromu rozpocznij od delikatnego gładzenia warg sromowych i łechtaczki. Większość posiadaczek waginy nie przepada za zbyt mocnym, bezpośrednim dotykaniem klitoris, dlatego staraj się raczej pieścić ją po bokach.
  2. Po pewnym czasie, kiedy partnerka będzie już odpowiednio podniecona, możesz przystąpić do delikatnej penetracji pochwy palcami. Spróbuj także odszukać punkt G.
  3. Jeżeli zgodziliście się na pieszczoty analne, postaraj się stymulować go delikatnie, zaczynając od przestrzeni wokół niego. Pamiętaj, aby tego samego palca nie wkładać później ponownie do pochwy – skutkuje to przenoszeniem bakterii.
  4. Pamiętaj, aby cały słuchać swojej partnerki i dostosowywać się do jej wskazówek.
Sprawdź!
Jak podniecić impotenta? Sprawdź, co może zrobić kobieta, jeśli jej partner ma problemy z erekcją!

Manualna stymulacja sromu i odbytu z to zmysłowa i wyjątkowa czynność seksualna, która zdecydowanie powinna na stałe zagościć w twoim erotycznym repertuarze. Na pewno nie pożałujesz!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Dieta na poprawę męskiego libido - co należy jeść?

Next Article
choroba wdowia

Choroba wdowia, czyli syndrom kobiety niezaspokojonej. Czym jest zespół Kehrera i w jaki sposób się objawia?