Seks z babcią: tabu czy spełnienie erotycznych marzeń?

Relacje o charakterze matrymonialnym pomiędzy młodymi mężczyznami a dużo starszymi od nich kobietami wciąż wywołują spore kontrowersje. Szczególnie jeśli chodzi o ich seks. Tymczasem wiele badań pokazuje, że w tym obszarze wyraźna różnica wieku może być wręcz zbawienna. Dla wielu mężczyzn erotyczne doznania z „babcią” mogą być gorącą przygodą. Jakie są plusy i minusy takiej relacji i gdzie ją znaleźć? O tym w naszym artykule.

Udany seks jest tylko z osobą w podobnym wieku? Nic bardziej mylnego!

Nasze postrzeganie związków i seksu pomiędzy ludźmi podlega stereotypizacji. Jednym z popularnych stereotypów jest ten dotyczący wieku. Mówi się, że idealnie dobrana para różni się wiekiem o zaledwie 3-5 lat. Być może ma to związek z planami rodzicielskimi i tym, że najlepiej płodzić dzieci, kiedy ma się 20-30 parę lat. Jednak nie o dzieciach tutaj mowa. Badania pokazują, że w kwestii seksu jest całkiem inaczej. Często ludzie młodzi uważają, że starsi ludzie, szczególnie kobiety, nie przejawiają już żadnych zainteresowań łóżkowymi zabawami. Tymczasem chodzi przede wszystkim o dopasowanie seksualnego zegara. Choć postrzega się starsze kobiety jak mimozy bez pożądania, to jednak zdaniem badaczy po menopauzie wiele pań odkrywa swoją seksualność na nowo i ich ochota na seks wybucha niczym gejzer. Jeśli mężczyzna jest zainteresowany figlami z dużo starszą kobietą, to może to być strzał w dziesiątkę. Słynny polski seksuolog, profesor Izdebski prowadził badania, które pokazały, że nawet polskie 70-, 80-latki nie rezygnują z seksu. Wynika to z wielu czynników – na przykład faktu, że dokładnie zna swoje ciało, ma duże doświadczenie w seksie i ma własne sposoby na zapewnienie mężczyźnie totalnego erotycznego odlotu. Kobiecy orgazm jest o wiele bardziej skomplikowany niż męski, stąd wiele kobiet tak naprawdę odkrywa go już w zaawansowanym wieku. A babcie też chcą szczytować! Rozwiązaniem może być znalezienie młodego partnera, który tu i teraz jest gotowy do seksu i preferuje różne jego formy. Taka relacja może zaowocować olbrzymią łóżkową fantazją i wspólnym spełnianiem najskrytszych pragnień. Badacze przekonują, że kobiety po 50. są seksualnie „kompatybilne” nawet z partnerami dwa razy młodszymi od siebie: mają podobne potrzeby co do częstotliwości i intensywności igraszek, i – co ważniejsze – zamiast koncentrować się na długiej grze wstępnej czy wyrafinowanych zabawach wolą po prostu szybki seks. Zarówno dojrzała kobieta jak i młody mężczyzna są zdolni do częstszych i intensywnych orgazmów w krótkim czasie – odmiennie do ich rówieśników przeciwnej płci.

Sprawdź!
Jak dobrać odpowiedni pierścień erekcyjny i jak go zakładać?

Plusy i minusy „seksu z babcią”

Seks z babcią to fetysz niejednego młodego mężczyzny. Poza tym, że młodzi panowie i dużo starsze od nich kobiety są świetnie dopasowani pod względem seksualnych potrzeb, to istnieje dużo więcej plusów takiej gorącej relacji. Może mieć ona zarówno charakter stabilny, jak i niezobowiązujących spotkań na seks. Plusem tego pierwszego wyjścia jest dla mężczyzny satysfakcja seksualna, a ponadto poczucie spokoju i stabilności, którą dać może związek z doświadczoną kobietą. Dzięki temu mężczyzna zyskuje wsparcie osoby, która ma duży bagaż życiowy. Potrafi słuchać, ale też być świetnym doradcą w trudnych sprawach. Do tego starsza kobieta zwykle ma ułożone życie i stabilne życie finansowe. Część mężczyzn docenia także komfort i bezpieczeństwo spotkań z „babcią”, bo nie każdy pragnie szybkiego życia, imprez i innych rozrywek, tak jak to bywa z młodszymi kobietami.

Babcie, które są chętne aktywnym życiem seksualnym mimo wyższego wieku, zwykle są zadbane, pewne siebie i dokładnie wiedzą, co sprawia im przyjemność. Dla wielu mężczyzn to świetny wabik, bo nie ma nic tak podniecającego, jak kobieta, która wie, czego chce.

Sprawą, która również ma wielkie znaczenie: starsze kobiety nie chcą, a najczęściej nawet już nie mogą myśleć o dzieciach. Zwykle ich pociechy są już dorosłe, a one nie są już zaangażowane w codzienne ich życie. Oznacza to, że mają więcej czasu na… seks i kochanka.

Oczywiście relacja z dużo starszą kobietą ma też swoje minusy. Jednym z nich mogą być potencjalne wyzwania zdrowotne. Osoby w starszym wieku mogą doświadczać różnych problemów, a sytuacja ich relacji może zmieniać się dynamicznie. Jednak głównym minusem, jaki powinien tu wybrzmieć, są społeczne uprzedzenia i brak akceptacji ze strony otoczenia. Wynika to właśnie ze stereotypowo pojętych ról, jak i wiąże się z tabu na temat seksualności osób starszych.

Sprawdź!
Dzień Bez Stanika – dlaczego obchodzimy to święto? Powód jest ważny!

Gdzie poznać babcię chętną na seks?

Ponieważ poznanie babci na seks w prawdziwym życiu jest bardzo mało prawdopodobne, miejscem, w którym można bez skrępowania ujawniać swoje zainteresowanie tematem, jest internet. Istnieje mnóstwo serwisów randkowych, na których można poznać starsze kobiety na niezobowiązujący seks. Część z nich będzie chętna na spotkania w realu, inne mogą spotkać się online, a to również może być ekscytującą przygoda. Zależnie od tego, na czym Ci najbardziej zależy, wybrać możesz platformy skierowane do osób, które szukają wyłącznie przygodnych kontaktów i czystego seksu z babcią bez żadnych zobowiązań. Są jednak i takie, w których kontakty nawiązać mogą młodzi mężczyźni zainteresowani dłuższą relacją z ponętną babcią, czy wręcz tacy, którzy szukają wielkiej miłości. Niektóre platformy skupiają wyłącznie starsze kobiety i młodych mężczyzn, przez co dużo łatwiej i szybciej można nawiązać seksualną relację.

Materiał promocyjny


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
muzyka do striptizu

Muzyka do striptizu - jak ją wybrać, żeby wykonać zmysłowy taniec?

Next Article
krwawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Krwawienia w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych – kiedy się pojawiają? W jakich sytuacjach powinny budzić niepokój?