dlaczego facet wraca do kochanki

Dlaczego facet wraca do kochanki? Jakie są tego powody?

Dlaczego facet wraca do kochanki? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które nieustannie są zdradzane. Skąd bierze się potrzeba powrotów do kochanki. Co zrobić, żeby mężczyzna przestał zdradzać? Podpowiadamy!

Niejedna żona czy partnerka po zdradzie stara się wybaczyć mężczyźnie w nadziei, że uda się uratować ich związek. Z czasem jednak wszystko zaczyna się od nowa. Dlaczego facet wraca do kochanki i czy w ogóle jest sens próbować zatrzymać to błędne koło? W dalszej części artykułu postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Dlaczego facet wraca do kochanki? Potrzebuje emocjonalnego zaangażowania

Jednym z powodów, dla których facet może wrócić do kochanki, jest potrzeba emocjonalnego zaangażowania i bliskości, której może nie odczuwać w swoim związku. Często zdarza się, że w długotrwałych związkach emocjonalna bliskość i intymność ulegają osłabieniu, a partnerzy tracą poczucie bliskości i zaangażowania. W takich sytuacjach niektórzy ludzie szukają tego rodzaju emocji i bliskości u innych osób, w tym u kochanki lub kochanka.

Dlaczego facet wraca do kochanki? Chce uciec od codzienności

Innym powodem, dla którego facet może wracać do kochanki, jest chęć ucieczki od codziennych problemów i obowiązków. Czasem związek z partnerem lub partnerką może być trudny i pełen konfliktów, co sprawia, że nieuchronnie pojawia się uczucie zmęczenia i frustracji. W takich sytuacjach niektórzy ludzie szukają ucieczki w relacji z kochanką lub kochankiem, gdzie mogą poczuć się zrelaksowani i zadowoleni.

Co zrobić, aby mężczyzna przestał wracać do kochanki?

Wiele kobiet zastanawia się co zrobić, aby odciągnąć swojego męża od kochanki i zatrzymać przy sobie. Może się wydawać, że najskuteczniejsze będą nowe stroje, seksowne komplety bielizny i sypialniane sztuczki spod znaku tego, jak go podniecić, żeby nie mógł wytrzymać.

Sprawdź!
Jak znaleźć dziewczynę? Sprawdź, gdzie można poznać wybrankę serca

Warto jednak pamiętać, że próby zwiększenia zaangażowania w życie erotycznie nie rozwiążą długofalowo problemów w związku, szczególnie jeżeli ich źródło leży w braku bliskości, komunikacji, czy ogólnym niezrozumieniu. Ciągłe próby zaczynania od nowa mogą jedynie pogłębić konflikty i negatywne emocje w relacji. Jeśli facet czuje się niezadowolony ze swojego związku i rozważa powrót do kochanki, warto rozważyć możliwość szukania pomocy u specjalisty lub podjęcie rozmowy z partnerem, aby rozwiązać problemy i nieporozumienia w związku.

To jednak wymaga odpowiedniej komunikacji. Zamiast zastanawiać się co facet myśli o kochance, postaraj się raczej rozpocząć z nim szczerą rozmowę. Być może sami będziecie w stanie dojść do wniosku, czego w waszym związku brakuje. Jeżeli nie, warto skorzystać z porady psychologa lub udać się na terapię dla par.

Pamiętaj, że każdy związek, który stanowi parę, składa się z dwóch osób. Wiele kobiet zastanawia się: mąż mnie zdradza, co mogę zrobić. Tymczasem praca nad naprawą relacji musi być oparta na pracy i chęciach wszystkich zaangażowanych stron.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
ekshibicjonizm

Ekshibicjonizm – rodzaje zaburzenia i sposoby jego leczenia

Next Article
pozycja na raka

Pozycja na raka – popularna „zwierzęca” pozycja seksualna. Dowiedz się, jak wygląda i komu może spodobać się seks na raka