jak zrobic dobrze chlopakowi

Jak zrobić dobrze chłopakowi – co warto wiedzieć o robieniu loda chłopakowi?

Jak zrobić dobrze chłopakowi to pytanie, które zadaje sobie wiele osób, szczególnie niewprawionych w sztuce fellatio. Sprawdź, jak doprowadzić swojego faceta do szaleństwa!

Zrobienie chłopakowi lodzika może być zarówno doskonałym elementem gry wstępnej, jak i wyjątkowo satysfakcjonującym, pełnoprawnym stosunkiem. Przekonaj się, jak zrobić dobrze chłopakowi, aby przez długi czas wspominał wasze sypialniane igraszki.

Robienie loda facetowi zacznij od… rozmowy

Każdą nową aktywność seksualną (lub z nowym partnerem) warto zacząć od szczerej rozmowy. Zapytaj swojego faceta, co podnieca go w seksie oralnym, jak lubi być zaspokajany, i co możesz zrobić, aby zapewnić mu intensywne doznania. Przy tej okazji warto dopytać o historię seksualną. Choroby weneryczne mogą przenosić się także podczas robienia loda!

Podczas rozmowy powiedz także o swoich własnych oczekiwaniach. Poinformuj, jeżeli nie lubisz, kiedy partner dochodzi w twoich ustach lub nie czujesz się komfortowo z połykaniem spermy. Wspólnie ustalcie sygnał oznaczający zbliżanie się orgazmu i miejsce, na które facet może się spuścić. Chociaż rozmowa na takie tematy może wydawać się nieco niezręczna, ewentualne granice i obawy zdecydowanie lepiej omówić przed przystąpieniem do pieszczot.

Zadbaj o seksowną atmosferę

Może się wydawać, że seks oralny z zaskoczenia to miła niespodzianka dla każdego faceta. W rzeczywistości może być różnie. Nie każdy mężczyzna będzie z miejsca gotowy do akcji, szczególnie jeśli atmosfera nie sprzyja seksualnym zabawom. Dlatego, zanim przystąpisz do fellatio, postaraj się o miły, intymny nastrój.

Sprawdź!
Krwawienie po pierwszym razie – co jest jego powodem?

W podgrzaniu atmosfery z pewnością pomoże także odpowiedni strój. Wskocz w seksowną bieliznę lub całkowicie zrezygnuj z ubrania. Cokolwiek postanowisz, twój chłopak na pewno ci podziękuje!

Pamiętaj o zabezpieczeniu

Tak jak już wspominaliśmy, seks oralny wcale nie wyklucza zarażenia różnymi groźnymi chorobami wenerycznymi. Zanim przystąpisz do fellatio, porozmawiaj z partnerem o wynikach ostatniego testu na HIV i chlamydię. Możesz także zaproponować seks oralny w prezerwatywie. Jeżeli przy którejś z propozycji twój partner kategorycznie odmówi… być może pora znaleźć nowego chłopaka?

Drażnij się z partnerem

Przed wzięciem penisa do ust możesz spróbować innych pieszczot. Dotykaj partnera przez bieliznę, szepcz mu do ucha nieprzyzwoite słówka, delikatnie się z nim drażnij… Po pewnym czasie powinnaś poczuć pełną gotowość swojego chłopaka! Możesz wówczas zacząć robienie loda facetowi. Rozpocznij od lizania żołędzi koniuszkiem języka, powoli zwiększając tempo oraz intensywność.

Użyj całego języka

Kiedy penis jest wzwiedziony, a twój chłopak wyraźnie podniecony, zmień technikę. Długie ruchy, wykonywane płaskim, całym językiem, są znacznie przyjemniejsze od stałych muśnięć samą jego końcówką. Nie mówiąc o tym, że cały proces będzie mniej męczący dla ciebie!

Penis to nie wszystko, czyli nie zapominaj o jądrach

W trakcie robienia loda wiele dziewczyn zapomina o stymulowaniu jąder, te są natomiast bardzo wrażliwe i podatne na nawet delikatny dotyk. Możesz je ssać lub stymulować rękami, podczas jednoczesnego pieszczenia penisa ustami.

Głębokie gardło – doprowadź faceta do szaleństwa

O technice zwanej jako głębokie gardło marzy wielu mężczyzn. Z kolei kobiety, nawet jeżeli są otwarte na eksperymenty, często obawiają się potencjalnych torsji. Warto jednak spróbować! Na początku zabezpiecz ręką podstawę penisa, aby powstrzymać gwałtowniejsze ruchy partnera. Następnie obejmij członek ustami, tak, aby zęby nie dotykały żołędzia. Zacznij delikatnie poruszać głową, uważnie kontroluj głębokość oraz prędkość. Pamiętaj o stałym oddychaniu przez nos. Jeżeli poczujesz, że zbiera ci się na wymioty, szybko się wycofaj.

Sprawdź!
Jak wygląda orgazm kobiecy, a jak męski orgazm? Fizjologia rozkoszy

Technika głębokiego gardła wymaga praktyki i cierpliwości, jednak efekty są warte tego poświęcenia!

Uważnie obserwuj swojego faceta

Wykorzystaj swoją pozycję i uważnie obserwuj reakcje swojego chłopaka na stymulację. Dzięki temu nauczysz się, jak sprawić mu maksymalną przyjemność, a które pieszczoty nie przynoszą mu satysfakcji.

Jak zrobić loda chłopakowi – podsumowanie

Istnieje przekonanie, że robienie loda swojemu facetowi jest czynnością mechaniczną i każde związane z nim działanie będzie dla niego przyjemne. Prawda jest taka, że ilu mężczyzn, tyle sposobów na ich zaspokojenie. Jeżeli chcesz sprawić partnerowi większą przyjemność, kieruj się jego wskazówkami oraz sygnałami wysyłanymi przez ciało.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
nekrofilia

Nekrofilia - parafilia silnie związana ze śmiercią

Next Article
infantylizm parafiliczny

Odgrywanie ról niemowlęcych w łóżku, czyli infantylizm parafiliczny