Wampiryzm seksualny

Wampiryzm seksualny – na co trzeba uważać? Poznaj symptomy

Wiele osób oczekuje od swoich partnerów seksualnych maksymalnego zaangażowania i namiętności w trakcie zbliżenia. Marzeniem każdej kobiety wydaje się być kochanek, który bezwarunkowo doprowadzi ją do rozkoszy. Na co trzeba tu uważać?

Wampiryzm seksualny to zaburzenie, w wyniku którego jeden z partnerów „kradnie” energię do współżycia drugiej osobie, tym samym wzmacniając swoje podniecenie i wchodząc w stan uniesienia. Jak sprawdzić, czy nasz partner boryka się z tym problemem i jak temu zaradzić?

Wampiryzm seksualny. O co tu chodzi?

Wampira seksualnego można rozpoznać po tym, że maksymalnie wyczerpuje nasze siły podczas zbliżenia. To nic innego, jak wysysanie energii seksualnej drugiej osoby przez swoiste miłosne torturowanie, a więc przeżywanie każdego westchnięcia, nadmierne ocieranie się o partnera, wręcz przyklejanie się do jego ciała w celu odczucia jak największych doznań fizycznych. W efekcie prowadzi to do poważnej depresji i utraty sił psychicznych i fizycznych po stosunku.

Przyczyny i leczenie

Wampiryzm seksualny rodzi się prawdopodobnie z powodu obecności wielu blokad psychicznych chorej osoby, która seks próbuje traktować jako remedium na swoje problemy i ograniczenia. W zwalczaniu zaburzenia pomocna może okazać się psychoterapia indywidualnie dopasowana do pacjenta.

Wampiryzm seksualny stanowi przeciwieństwo tantry. To zdobywanie fizycznej przyjemności kosztem partnera, z czym można sobie jednak poradzić dzięki odpowiedniemu leczeniu.

 


Zobacz także:

Sprawdź!
Worarefilia – czerpanie przyjemności z nietypowych wyobrażeń
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
na której randce do łóżka

Na której randce do łóżka? Sekrety udanego seksu z nowym partnerem

Next Article
pozycje na pierwszy raz

Pozycje na pierwszy raz – jak uczynić seksualny debiut wyjątkowym? Poznaj najlepsze pozycje na pierwszy stosunek