co facet myśli o kochance

Co facet myśli o kochance? Sprawdź, co siedzi w głowie mężczyzny

Kobiety, które doświadczyły zdrady, często zastanawiają się, co facet myśli o kochance. Czy jest to jedynie przelotny romans bez zobowiązań, czy jednak związek z potencjałem na przyszłość? Zastanawiasz się, co mężczyzna myśli o swojej kochance? Zapraszamy do lektury!

Zdradzone kobiety często podkreślają, że romans męża spowodowany jest tylko rutyną i chęcią odskoczni od codziennych problemów. Czasami bagatelizuje się to, czym jest romans, skupiając się na jego seksualnym charakterze. Podkreśla się, że to właśnie małżeństwo jest trwałą relacją, a skos w bok to jedynie adrenalina i chęć odnalezienia namiętności. Czy tak jest w każdym przypadku? Jak wygląda męski punkt widzenia? I wreszcie – co facet myśli o kochance? Na te pytania szukamy odpowiedzi w naszym tekście.

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Wiele kobiet zastanawia się, dlaczego mężczyźni zdradzają. W momencie, kiedy pojawia się myśl: mąż mnie zdradza, która następnie staje się faktem, dla większości pań świat osuwa się spod stóp. Jest to bardzo trudne doświadczenie. Poniżej prezentujemy najczęstsze powody męskiej zdrady. Warto jednak pamiętać, że nie każdy facet ma skłonności do zdrady – niektórzy nie dopuszczą się jej nawet w najbardziej sprzyjających okolicznościach, a skoki w bok zaliczają także kobiety. Skupmy się jednak na facetach – dlaczego zdradzają?

  • Brakuje seksualnej satysfakcji w związku, seks stał się nudny, przewidywalny lub po prostu go nie ma.
  • Chęć eksperymentów seksualnych i spełnienia swoich potrzeb. Czasami partner wstydzi się powiedzieć o swoich fantazjach lub żona nie chce ich zrealizować.
  • Pragnienie udowodnienia swojej męskości, potwierdzenie, że wciąż jest się atrakcyjnym.
  • Brak spełnienia emocjonalnego, brak rozmów i porozumienia pomiędzy partnerami. Brak wsparcia i bliskości, poczucie samotności i opuszczenia. Liczne wymagania względem partnera, nadmiar obowiązków i zero przyjemności.
  • Chęć przeżycia czegoś nowego z nową partnerką seksualną, obudzenia w sobie ekscytacji, stanu zakochania, upojenia się nowym uczuciem.
  • Pragnienie zemsty, ukarania żony – często pojawia się w toksycznych, dysfunkcyjnych relacjach, w których zdrady dopuszczają się oboje partnerów, którzy jednocześnie nie chcą od siebie odejść.
  • Brak gotowości na związek wraz z wymaganiami i zobowiązaniami, które się z tym wiążą. Jednocześnie brak odwagi do zakończenia relacji.
Sprawdź!
Czy napisać do faceta, który przestał się odzywać? Sprawdź, co robić!

Co facet myśli o kochance?

Czy romans to zawsze przelotna znajomość? Co facet myśli o kochance i jak ją traktuje? Na to pytanie trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedzieć. W niektórych przypadkach faktycznie chodzi tylko o nowe doznania, którym trudno się oprzeć. Pojawia się fascynacja i zauroczenie, a mężczyzna zaczyna korzystać z sytuacji, doprowadzając do intymnych zbliżeń w sypialni z kochanką. Często zdarza się, że taka sytuacja trwa latami i facet nie umie decydować o tym, czy zostać w małżeństwie i zakończyć romans, czy odejść od żony. Powoduje to strach przed konsekwencjami, a także pewnego rodzaju wygoda podwójnego życia. Bardzo często jednak po zdradzie mężczyźni szybko zapominają o kochankach, a wręcz niezmiernie żałują tego, czego się dopuścili. Wówczas jednak może być już za późno na ratowanie małżeństwa.

Dlaczego facet wraca do kochanki?

Czasami zdarza się jednak, że facet zakocha się w kochance. Po pierwszym pożądaniu okazuje się, że to właśnie z nią chce budować dalszą przyszłość. Zastanawiasz się, dlaczego facet wraca do kochanki? Czy to oznacza, że kochanka jest lepsza od żony? Absolutnie nie. Ludzie się zmieniają, zmieniają się ich potrzeby i oczekiwania i czasami związek przestaje być kompatybilne. Nie zmienia to fakty, że zanim dojdzie do zdrady, powinno się zakończyć pierwszą relację.

Nie ma jednej odpowiedzi na to, co facet myśli o kochance, bo każda sytuacja jest inna. Czasami skok w bok jest jednorazowy i związek z kochanką nie wchodzi w grę. Zdarza się jednak i tak, chociaż zdecydowanie rzadziej, że mężczyzna decyduje się odejść i zmienić swoje dotychczasowe życie.


Zobacz także:

Sprawdź!
Dlaczego facet wraca do kochanki? Jakie są tego powody?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jak radzić sobie z zazdrością

Jak radzić sobie z zazdrością? Chorobliwa zazdrość w związku – nadmiernie zazdrosny partner

Next Article
Asfiksja autoerotyczna

Asfiksja autoerotyczna to dość ekscentryczny sposób na zaspokojenie seksualne. Czy może zagrażać życiu lub zdrowiu?