Jak komplementować dziewczynę

Jak komplementować dziewczynę? Jak prawić i używać oryginalnych komplementów? Najlepsze komplementy dla dziewczyny – TOP 10

Jak komplementować dziewczynę? Z pozoru trudne pytanie, ale odpowiedź na nie wcale nie musi być taka skomplikowana, jak ci się wydaje. Dowiedz się, jak w naturalny i niewymuszony sposób komplementować kobietę.

Sztuka prawienia komplementów kobiecie to bardzo ważna część flirtu i nawiązywania relacji. Miłe i szczere słowa dobrane w odpowiedni sposób potrafią sprawić, że kobieta poczuje się pewniejsza siebie i doceniona. Z naszego artykułu dowiesz się jak komplementować dziewczynę i sprawić, aby poczuła się wyjątkowa. Przeczytaj!

Jak komplementować dziewczynę? Postaw na szczerość!

Miłe słowa wymyślić i powiedzieć może każdy, niemniej fałsz da się wyczuć na kilometr. A nic bardziej nie zniechęca jak fałszywy lub oklepany komplement. Dlatego zawsze zwracaj uwagę na walory partnerki, te, które faktycznie uważasz za wyjątkowe. Nie bój się podkreślać zalet, które w niej dostrzegasz. Słowa, które chcesz wypowiedzieć do dziewczyny, powinny wypływać z serca. Zapewne teraz się zastanawiasz co w takim razie ze zwyczajnym „ładnie wyglądasz”? Czytaj dalej.

Czy powiedzieć dziewczynie, że ładnie wygląda?

Tak! Ale nie tak po prostu, wysil się na coś więcej. Zauważ, że ma ładną torebkę, albo dobrze, że wyjątkowo dobrze jej w kolorze tego płaszcza. Większość kobiet lubi ładnie wyglądać, nie tylko dla mężczyzn, ale również dla koleżanek, to poprawia jej samopoczucie i podnosi samoocenę. Zatem jeżeli chcesz postawić na klasykę to śmiało, tylko rób to z głową.

Czy prawić oryginalne komplementy własnymi słowami?

Oczywiście, że tak! Było już o tym trochę wcześniej, ale to wymaga podkreślenia, otóż kobiety kochają oryginalne komplementy. Oryginalne, czyli takie, które dotyczą tylko ich. Najbardziej ucieszą je słowa, których nikt wcześniej ich od ciebie nie usłyszał, np. bezpośrednio odnoszące się do jej cech charakteru. Oczywiście w pozytywnym kontekście, bo na sprzeczki przyjdzie jeszcze pora. Pamiętaj, że komplementy dla dziewczyny nie muszą być napisane przez Szekspira, mało tego, kobiety nie oczekują od facetów wymuskanych wierszyków, jeżeli nie leży to w ich naturze. Interesują się mężczyznami, którzy są sobą.

Sprawdź!
Jak się całować? Techniki pocałunku dla początkujących

Komplementy na temat figury

Jeżeli nie wiesz, jak komplementować dziewczynę i nie czujesz się pewny w materii prawienia komplementów, może na wszelki wypadek unikaj tego tematu. I naprawdę nie ma to znaczenia, że ona nosi rozmiar XS, albo że ma nogi jak supermodelka. Badania jednoznacznie dowodzą, że większość kobiet ma kompleksy na temat swojego wyglądu i nie jest zadowolona ze swojej figury. Zatem jeżeli zdecydujesz się na taki krok, miej na uwadze, że ona może z twojego komunikatu może zrozumieć coś całkowicie niezgodnego z twoimi intencjami. Na przykład, tekst o zgrabnej figurze, dziewczyna, która ma na tym punkcie dużo kompleksów może odebrać, jako pocieszenie lub przytyk do nadprogramowych kilogramów, lub nóg, które uważa za krzywe, chociaż nie są. W tym temacie zawsze zachowuj dużą ostrożność.

Czego nie mówić dziewczynie?

Tak naprawdę lista jest bardzo długa. Przede wszystkim uważaj z żartami. Pamiętaj, że to, co tobie wydaje się zabawne, dziewczynę może wprawić w zakłopotanie, złość albo może nawet poczuć się ośmieszona. Jeżeli tak się stanie, to długo będziesz musiał przepraszać, bo z pewnością to zapamięta i wypomni przy pierwszej stosownej okazji. A potem przy drugiej, trzeciej…

Jeżeli masz delikatne przeczucie, że to, co chcesz powiedzieć, może nie do końca ją zadowolić, to lepiej nie eksperymentuj z prawieniem komplementów kobiecie w grupie innych osób. Jeżeli w towarzystwie powiesz coś, co nie spotka się z okrzykami zachwytów, a z wymowną ciszą, albo co gorsza, stanie się pożywką do tworzenia żartów bądź uszczypliwości to jesteś, może nie na przegranej, ale naprawdę trudnej pozycji.

Najlepsze komplementy dla dziewczyny

Nie wiesz, jak komplementować dziewczynę? Poniżej znajduje się lista komplementów, które mogą ułatwić ci naukę trudnej sztuki komplementowania, bo są na tyle uniwersalne i sprawdzone, że z pewnością przypadną do gustu większości osobniczek płci pięknej.

  1. Uwielbiam, kiedy się śmiejesz.
  2. Kiedy się złościsz, masz rozkosznie zadarty nos.
  3. Pięknie pachniesz.
  4. Z nikim się tak dobrze nie rozmawia jak z tobą.
  5. Imponujesz mi.
  6. Z tobą zawsze świetnie się bawię.
  7. Nie wiedziałem, że jesteś taka w tym dobra!
  8. Kocham cię za to, że taka właśnie jesteś.
  9. Jestem dumny, że mnie wybrałaś.
  10. Jestem najszczęśliwszy na świecie, bo jestem z tobą.
Sprawdź!
Push and pull – kontrowersyjna metoda uwodzenia dziewczyny. Jak zdobyć kobietę za pomocą push-pull?

Kwiaty

Pamiętaj, że jeżeli coś palniesz, nawet niechcący, to zawsze zostają tłumaczenia w towarzystwie ciętych kwiatów (no, chyba że dziewczyna jest fanką doniczkowych). Ponadto kwiaty znacznie zmiękczają przekaz, więc jeżeli nie jesteś pewien czy twoje pomysły na komplementy są ok, to zawsze możesz wręczyć dziewczynie bukiet kwiatów i dopiero powiedzieć coś miłego. Nie ma możliwości, żeby nie była zadowolona.

Czy już wiesz, jak komplementować dziewczynę? Mamy nadzieję, że po tej lekturze nieco ci się rozjaśniło, nabrałeś pewności siebie w tej materii i mówienie komplementów nie będzie budzić u ciebie niepokoju i ciarek na plecach. Niezależnie od tego, które komplementy wybierzesz, pamiętaj, że to tylko pomoc, która mimo wszystko wymaga od ciebie kreatywności do tworzenia oryginalnych wypowiedzi na temat jej pięknych oczu. Pamiętaj, że słowa wypowiadane szczerze mają wielką moc i z pewnością ci się opłacą.Zobacz także:
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
orgazm

Orgazm kobiecy – czym jest, jakie są jego rodzaje i co wpływa na zaburzenia szczytowania u kobiet?

Next Article
promiskuityzm

Promiskuityzm – zaburzenie psychiczne, czy dobra zabawa z wieloma partnerami? Dowiedz się więcej o charakterze tych kontaktów seksualnych.