jak podniecic dziewczyne w sms

Jak podniecić dziewczynę w SMS? Dowiedz się, czym jest sexting i czy może ożywić związek na odległość!

Jak podniecić dziewczynę w SMS? Czy to w ogóle możliwe? Sexting jest obecnie bardzo popularną formą gry wstępnej. Sprawdź, na czym polega podniecanie partnerki na odległość, jakie teksty warto zastosować oraz jak wytworzyć napięcie seksualne między wami!

Randka zbliża się wielkimi krokami? Już dzisiaj wieczorem odbędzie się wasze spotkanie? To najlepszy moment na rozpoczęcie uwodzenia swojej partnerki/partnera. Gra wstępna może (a nawet powinna) toczyć się już od samego rana – odpowiednio przeprowadzona zapewni wam niesamowite doznania! Co robić, aby uświadomić partnerce, jak bardzo jej pragniesz? Co powiedzieć lub napisać, aby twój mężczyzna nie potrafił przestać o tobie myśleć przez cały dzień? I w końcu – czym jest znany na całym świecie sexting i jak się w niego bawić? Sprawdźmy to!

Jak podniecić dziewczynę w SMS?

Aby skutecznie podniecić kobietę, wcale nie musisz znajdować się przy niej. Podczas gdy każdy facet jest wzrokowcem, kobiety fenomenalnie potrafią dać ponieść się fantazji dzięki wyobrażeniom o danej sytuacji czy osobie. Właśnie dlatego warto przeprowadzić grę wstępną na odległość. Jak zatem komunikować się przed randką? Świetnie sprawdzi się metoda uwodzenia o nazwie sexting. Daje on znacznie więcej pola do manewru niż rozmowa na żywo. Zaletami erotycznych SMS-ów bez wątpienia jest czas na zastanowienie się i odpowiednie sformułowanie wiadomości. Adresat natomiast może w spokoju przeczytać tekst i zdecydować o kontynuowaniu flirtu.

Czym jest sexting? Rozpoczęcie gry wstępnej przed spotkaniem przez telefon

Sexting polega na wysyłaniu wiadomości z erotycznym podtekstem. Ta forma komunikacji doskonale sprawdzi się w przypadku związków na odległość. Jest to jednak świetny sposób na rozpoczęcie gry wstępnej, zanim znajdziecie się w łóżku. Sexting bez wątpienia doda pikanterii, wzmocni waszą więź oraz uwolni takie emocje, które zapewnią wam niesamowite doznania! Czy warto otworzyć się na tę formę komunikacji? Jakie wysłać wiadomości drugiej połówce? Aby zwiększyć ciekawość i uwieść swojego partnera, można wzbogacić sexting o namiętne zdjęcia i erotyczne filmiki. Chcesz spróbować flirtu na odległość? Poznaj nasze wskazówki, przejmij inicjatywę i zaskocz swoją wybrankę!

Sprawdź!
Kiedy rozpocząć współżycie w nowym związku?

Ekscytujące wiadomości SMS erotyczne – jak pobudzić wyobraźnię partnerki?

Jak podniecić kobietę słowami? Przede wszystkim nie bądź wulgarny – nie chcesz przecież sprawić wrażenia osoby zdesperowanej i niekulturalnej. Subtelne i nieco romantyczne teksty są zdecydowanie bardziej sexy! Nie bądź jednak zbyt grzeczny – możesz pozwolić sobie na lekkie docinki i droczenie się. Jak stosować sexting w praktyce i jakich tekstów warto używać? Możesz zdecydować się na pikantny opis przebiegu waszego spotkania lub postawić na teksty typu:

  • „Chciałbym się dziś z tobą zobaczyć. Myśl o dotykaniu twojego ciała sprawia, że nie mogę skoncentrować się na niczym innym!”;
  • „Oddałbym wszystko, aby być teraz przy tobie…”;
  • „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię pragnę!”;
  • „Uwielbiam cię całować! Szykuj się – dziś wieczorem zrobię ci masaż całego ciała”.

Jakie SMSy wysłać partnerowi? Pamiętaj, aby zadbać o swoją prywatność!

Co kręci mężczyzn? Co mówić i pisać, aby rozpalić swojego partnera? Przykładowymi tekstami o erotycznym zabarwieniu bez wątpienia są poniższe propozycje:

  • „Idę do wanny.. uwielbiam być mokra”;
  • „Którą część ciała kobiety lubisz najbardziej?”;
  • „Czuję się samotna – chciałabym, abyś był teraz przy mnie..”;
  • „Co chciałbyś ze mną zrobić? Opowiedz mi o tym krok po kroku..”.

Możesz również zdecydować się na wysyłanie namiętnych zdjęć lub nagrań video. Pamiętaj jednak, aby chronić swoją prywatność – zadbaj o to, by na zmysłowych zdjęciach twoja twarz była niewidoczna.

Jak podniecić dziewczynę w SMS? Aby uprawiać sexting, musisz zadbaj o równowagę czułości i namiętności. Bądź szczery i uprzejmy, ale również nieco tajemniczy i spragniony.


Zobacz także:

Sprawdź!
Jak wzbudzić zazdrość w kobiecie? Co może wywołać zazdrość w drugiej stronie

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
edukacja seksualna

Edukacja seksualna w Polsce. Jak wygląda model edukacji seksualnej w szkole dzieci i dorosłych?

Next Article
booty call

Booty call, czyli telefon z seksowną propozycją. Przekonaj się, co dokładnie kryje się pod tym terminem.