Laktafilia

Na czym dokładnie polega laktafilia?

Każdy rodzaj parafilii wiąże się z konkretnym bodźcem, dzięki któremu można osiągnąć satysfakcję seksualną. Niestety sytuacja taka wręcz uniemożliwia uzyskanie orgazm w inny sposób. 

Właśnie tak dzieje się również w przypadku zaburzenia, jakim jest laktafilia. Osoby, które się z nim zmagają, potrzebują kontaktu z mlekiem z piersi kobiety, by móc odczuć jakąkolwiek przyjemność. Dowiedz się, jak leczyć ten problem!

Laktafilia jako zaburzenie 

Tego rodzaju zaburzenie w pewnym sensie upośledza ośrodek przyjemności, a w efekcie chory nie potrafi osiągnąć szczytu przyjemności na tle seksualnym bez kontaktu z mlekiem wytwarzanym np. w okresie laktacji. Nie zawsze można mieć jednak do niego dostęp, co może rodzić poważną frustrację, a nawet prowadzić do patologicznych zachowań. 

Leczenie laktafilii

Jest to problem, który zdecydowanie powinien zostać poddany analizie specjalisty – psychoterapeuty i seksuologa. Odpowiednio dobrane leczenie pomoże ustalić przyczynę zaburzenia i wdrożyć odpowiednie kroki. 

Laktafilia to dość skomplikowany typ parafilii, która wymaga bodźca nie zawsze dostępnego. Może rodzić trudne przeżycia psychiczne, dlatego należy poddać chorego stosownej terapii. 

 


Zobacz także:

Sprawdź!
Co czuje facet podczas wzwodu? Tajemnice erekcji i męskiego orgazmu
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
walking street pattaya

Walking Street Pattaya – co warto wiedzieć? Poznaj uroki nocnego życia w Tajlandii

Next Article
seks po marihuanie

Seks po marihuanie. Czy marihuana może wpływać na intensywność łóżkowych doznań?