jak doprowadzić faceta do orgazmu

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Przyjemność z seksu obojga partnerów powinna być najważniejszą kwestią podczas każdego zbliżenia erotycznego. Warto wiedzieć, co sprawi rozkosz twojemu mężczyźnie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak doprowadzić faceta do orgazmu.

Podstawowy mechanizm stymulacji seksualnej mężczyzn jest raczej prosty. Nie każdy jednak go zna. Co więcej, wzbogacenie seksu o dodatkowe bodźce może doprowadzić do nieznanych dotychczas wyżyn rozkoszy. Z tego artykułu dowiesz się, jak doprowadzić faceta do orgazmu. Nie zapominaj jednak, że każdy człowiek jest inny. Warto więc porozmawiać ze swoim partnerem na temat tego, co uwielbia, a za czym nie przepada.

Orgazm u mężczyzn

Odpowiednia gra wstępna pobudza ciało mężczyzny, powoduje wzwód i prowadzi do produkcji preejakulatu. Gdy jego stopień podniecenia wzrasta, a jednocześnie kontynuowana jest nieprzerwana stymulacja penisa, prowadzi to do osiągnięcia orgazmu. Najczęściej (lecz nie zawsze) prowadzi to do wytrysku. Kontrolowany jest on przez współczulny układ nerwowy, który wytwarza nasienie i plemniki. Nasienie wyrzucane jest przez cewkę moczową. Towarzyszą temu rytmiczne skurcze, które są nieodłączną częścią męskiego szczytowania.

Czy mężczyzna może doświadczać wielokrotnego orgazmu?

Nie każdy o tym wie, lecz możliwe jest też wielokrotne szczytowanie przez facetów. Jak doprowadzić mężczyznę do orgazmu kaskadowego? Cóż, potrzeba do tego wiele praktyki także ze strony samego faceta. Konieczna jest duża siła woli, aby powstrzymać wytrysk. Orgazm bez ejakulacji można powtórzyć kilkukrotnie bez przerywania stosunku.

Strefy erogenne mężczyzn

Najbardziej oczywistą, lecz nie jedyną strefą erogenną jest penis. Można pieścić go oralnie, dłońmi, klasyczną penetracją, ale też różnymi gadżetami erotycznymi. Warto jednak skupić się też na innych częściach ciała mężczyzny. Zalicza się do nich:

 • uszy;
 • usta;
 • jądra;
 • uda;
 • brzuch;
 • krocze;
 • odbyt;
 • sutki;
 • szyję.
Sprawdź!
Dlaczego warto sprawdzić erotyczny gadżet na lepszy seks analny? Silikonowe, stalowe i wibrujące korki analne!

Nie bagatelizuj też podniecenia psychicznego. Często to właśnie umysł jest w seksie ważniejszy od ciała. Porozmawiaj ze swoim partnerem o jego fantazjach. Komplementuj go i nie bój się opowiadać mu różnych sprośności podczas wspólnego zbliżenia!

Najlepsze pozycje seksualne dla męskiego orgazmu

Warto urozmaicić bodźce i próbować różnych pozycji seksualnych. Nie istnieje jedna najlepsza pozycja, która zawsze zapewni mu najlepsze wrażenia. Każda z nich ma swoje zalety:

 • na jeźdźca – daje wspaniały widok na twoje ciało i reakcje;
 • odwrócony jeździec – pozycja podobna do powyższej, lecz dająca nieco inne wrażenia wzrokowe i fizyczne;
 • na pieska;
 • księżyc w pełni – podobna do misjonarskiej, przy czym należy objąć mężczyznę swoimi nogami. Pozwala to na głęboką penetrację i regulację tempa przez mężczyznę.

Potencjalne przyczyny braku orgazmu podczas stosunku

Jeżeli mężczyzna odczuwa trudność w osiąganiu orgazmu – warto się tym zainteresować. Przyczyna może być błaha, taka jak zmęczenie, stres, nagromadzenie napięcia w ciele lub trudność z odprężeniem się. Próbujesz wszystkiego, a wciąż nie możesz doprowadzić faceta do orgazmu? Być może powód jest poważniejszy. Mogą to być traumy lub zaburzenia psychiczne, które wymagają terapii. Czasem przyczyna leży też w poważnych chorobach – w takich sytuacjach niezbędne jest specjalistyczne leczenie.

Teraz wiesz już, jak doprowadzić faceta do orgazmu. Męskie szczytowanie wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Jednocześnie też znając odpowiednie techniki, nietrudno do niego doprowadzić. Nie bój się rozmawiać ze swoim partnerem o tym, co lubi a czego nie. Być może taka szczera dyskusja jest dokładnie tym, czego potrzebujecie. Odkrywajcie wzajemnie swoje ciała i wewnętrzne pragnienia, aby doznać szczytowania intensywniejszego niż kiedykolwiek.


Zobacz także:

Sprawdź!
Jak zrobić dobrze chłopakowi – co warto wiedzieć o robieniu loda chłopakowi?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
fetysz skarpetek

Fetysz skarpetek? Czy czyste, białe skarpetki fetysz ten w pełni realizuje? Jaka skarpeta może pobudzać?

Next Article
squirting

Squirting – jak wygląda kobiecy wytrysk? Sprawdź, co nauka ma do powiedzenia o squircie i jak wywołać kobiecą ejakulację