punkt a

Punkt A – jak dobrze znasz ciało kobiety?

Jest to miejsce na kobiecym ciele owiane zdecydowanie mniejszą sławą niż punkt G. Znane jest od stosunkowo niedawna. Seks ze stymulacją punktu A może być niesamowicie przyjemny. Jak odnaleźć to miejsce?

Punkt A został odkryty dopiero w 1989 roku przez niejaką dr Chua Chee Ann. Amerykańska pani naukowiec po raz pierwszy opisała to miejsce. Był to efekt jej wieloletnich badań nad suchością pochwy i innymi kobiecymi problemami natury seksualnej. Odkrycie to było znaczące, bo okazało się, że stymulacja tego miejsca powoduje samoczynne nawilżenie pochwy. Jest to odruch mimowolny – nie jest konieczny stan podniecenia ani pieszczenie innych stref erogennych. Okazuje się, że regularna stymulacja punktu A może pomóc trwale wyeliminować problemy z suchością pochwy!

Co to jest punkt A?

Znalazłaś już swój punkt G i jesteś pewna, że twoje ciało nie może mieć przed tobą więcej tajemnic? Cóż, okazuje się, że jesteś w błędzie! Mapa erogenna kobiecego ciała jest znacznie bardziej skomplikowana niż łechtaczka i pochwa. Bez obaw, pomożemy ci w skuteczniejszym poszukiwaniu rozkoszy – centymetr po centymetrze. Być może rozwiążesz też przy tym męczące cię problemy z nadmierną suchością pochwy.

Punkt A to bardzo silnie unerwiona część ciała kobiety. Warto umieć zlokalizować to miejsce podczas stosunku. Jego stymulacja może doprowadzić do naprawdę wspaniałych wrażeń. Zacznijmy więc od jego umiejscowienia.

Ten niezwykły punkt znajduje się na przedniej ściance pochwy, dość głęboko. Jest to miejsce, w którym sklepienie waginy łączy się z szyjką macicy, niedaleko pęcherza moczowego. Niektórzy nazywają punkt A „trzecią bramą”. Analogicznie pierwsza to samo wejście do pochwy, a druga to punkt G.

Sprawdź!
Seks po marihuanie. Czy marihuana może wpływać na intensywność łóżkowych doznań?

Badacze twierdzą, że lokalizacja punktu A ułatwia osiągnąć orgazm wielokrotny. Najlepiej przekonać się o tym samodzielnie. W tym celu dowiedz się, jak znaleźć ten wrażliwy na pieszczoty punkt.

Jak stymulować punkt A?

Naucz się stymulować punkt A podczas stosunku z partnerem lub masturbacji, aby odkryć nowy poziom intensywnych orgazmów. W przypadku zabaw we dwójkę, w waszym arsenale przydadzą się takie pozycje, jak:

  • na jeźdźca – gdy kobieta siedzi na mężczyźnie;
  • na pieska – gdy kobieta znajduje się w pozycji klęczącej, a partner jest za nią;
  • misjonarska – klasyczna, z mężczyzną na górze. Aby zapewnić kąt, który będzie podrażniał punkt A, kobieta powinna unieść biodra i nogi do góry.

Powyższe układy zapewniają najlepszy dostęp członka do tego magicznego miejsca. Konieczne jest ułatwienie jak najgłębszej penetracji. Gdy już znajdziecie punkt A, możecie sami eksperymentować z pozycjami, by znaleźć tę najlepszą.

Jeśli chodzi o masturbację – tu palce raczej ci nie pomogą. Aby dotrzeć do punktu A trzeba zaopatrzyć się w zabawkę erotyczną. Szczególnie przydatne okazują się specjalnie wyprofilowane wibratory. Powinny być one podłużne i zakrzywione na końcu. Skieruj to zakrzywienie do góry i eksperymentuj, a z pewnością niebawem odnajdziesz swój punkt A.

Orgazm z punktem A

Stymulacja tego obszaru nie dla każdej kobiety zakończy się orgazmem. Mimo wszystko warto stymulować ten wrażliwy punkt – nie tylko dla unikalnych wrażeń, ale też dla lepszego nawilżenia pochwy. Jeśli jednak czujesz, że stymulacja strefy A przybliża cię do szczytowania, warto oddać się temu uczuciu. Najważniejsze, by odpowiednio się rozluźnić. Wyzbądź się oczekiwań i daj się ponieść przyjemności. Ta droga do orgazmu może być nieco dłuższa niż szczytowanie przez stymulację łechtaczki.

Może jednak okazać się, że jest to dla ciebie miejsce zbyt wrażliwe, a jego uciskanie – nie do końca przyjemne. W takiej sytuacji lepiej sobie odpuścić i skupić się na tych obszarach własnego ciała, które sprawiają ci przyjemność.

Sprawdź!
Pozycje na pierwszy raz – jak uczynić seksualny debiut wyjątkowym? Poznaj najlepsze pozycje na pierwszy stosunek

Punkt A to wyjątkowe miejsce, które znajduje się głęboko w pochwie. Odpowiedzialne jest za lepszą lubrykację pochwy. Wiele kobiet dzięki stymulacji tego obszaru osiąga wspaniałe, wielokrotne orgazmy. Nie jest to jednak dla każdego. Odkryj lepiej swoje ciało i sprawdź, czy stymulacja punktu A okaże się lepsza niż cokolwiek dotychczas!


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
seks z trans

Seks z trans – co warto wiedzieć?

Next Article
dieta na potencję

Dieta na potencję – jak wzmocnić erekcję i libido? Jakie suplementy na potencję? Które warzywa i owoce to afrodyzjak?