10 zasad randkowania bez zobowiązań

Wszyscy chcemy poznać tę jedną, właściwą osobę. Jednakże czasami po prostu nie jest to odpowiedni czas na szukanie miłości na całe życie. Po prostu wiesz, że w tej chwili długotrwały związek nie jest dla ciebie. Jest to w pełni zrozumiałe. Jakie są jednak alternatywy?

1. Zapytaj siebie, czy jesteś na to gotowa

Poznajesz kogoś, coś między wami “klika”, ale nie jesteś pewna, dokąd to zaprowadzi. Być może do niczego poważnego, a może po prostu do chwilowej przyjemności. Pamiętaj więc o kilku podstawowych regułach randkowania bez żadnych zobowiązań.

W relacjach nastawionych wyłącznie na sex randki nie ma nic złego. Są one powszechne, akceptowane i najczęściej dają niezwykłą satysfakcję. Zanim jednak na to się zdecydujesz, zadaj sobie pytanie, czy faktycznie jesteś na to gotowa. Być może wpadanie w wir przypadkowych randek po bolesnym rozstaniu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli nie jesteś w pełni przekonana do tego pomysłu, możesz spróbować czegoś pośredniego, np. sex chatu na Erodate.pl. To może być idealny katalizator do zrobienia kroku naprzód lub do przekonania się, że sex spotkania nie są dla Ciebie.

2. Bądź ze sobą szczera

Klucz do każdej zdrowej relacji: szczerość i transparentność. Zanim jednak umówisz się na sex randkę, zadbaj o to, by potencjalny partner już na początku wiedział, na czym stoicie. Wyjaśnij mu, czego ty oczekujesz od waszego związku, co jest dla Ciebie akceptowalne, a co zupełnie nie oraz dokąd ma prowadzić ta relacja. Jeśli będziesz szczera na starcie, unikniesz dzięki temu niepotrzebnych rozczarowań, sprzeczek i nieporozumień.

Sprawdź!
Trans dating – jak znaleźć transseksualną miłość w internecie?

3. Wyznacz granice

Jeśli planujesz skorzystać ze strony internetowej oferującej randki dla dorosłych, zawrzyj jak najwięcej informacji o sobie, twoich pragnieniach, fetyszach i ograniczeniach w profilu. To pozwoli w znacznym stopniu przefiltrować pulę potencjalnych partnerów. Ci, którzy nie podzielają Twoich zainteresowań, lub na starcie szukają czegoś zupełnie innego, nie muszą przecież marnować Twojego czasu.

4. Zadbaj o prywatność i bezpieczeństwo

Najprawdopodobniej najważniejsza zasada randkowania bez zobowiązań. Zanim w ogóle zaczniesz myśleć o sex spotkaniach, zadbaj o to, byś mogła czuć się bezpiecznie w przestrzeni internetowej, a Twoje dane pozostały anonimowe tak długo, jak tego chcesz. To powinien być jeden z najważniejszych czynników przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie portalu randkowe. Dlatego właśnie wybieraj strony takie jak Erodate.pl, które poza olbrzymią bazą użytkowników gwarantują również najwyższy poziom zabezpieczeń i anonimowości.

5. Nie oczekuj niczego

Jeśli nie chcesz zostać skrzywdzona, czy zawiedziona, nie miej wygórowanych oczekiwań. Potraktuj to jako zabawę. Pamiętaj, że seks bez zobowiązań powinien oznaczać to samo dla obu (lub więcej) stron.

6. Potraktuj to jako zabawę

Pamiętaj, że tego typu relacje są nastawione na zabawę i z założenia mają być przyjemne. Nie powinnaś informować swoją sex randkę o Twoich najbardziej mrocznych sekretach. Nie zawsze mówienie o traumie z dzieciństwa komuś, kogo spotykasz w celu pieprzenia, jest najlepszym pomysłem.

7. Nie zamykaj się na możliwości

Czasem zdarza się tak, że stek, którego jemy, wydaje nam się najlepszym stekiem na świecie. Później jednak trafiamy na inny, który okazuje się jeszcze lepszy. Nie sugerujemy, byś traktowała partnerów seksualnych jak mięso, ale pamiętać, by nie zamykać się tylko na jednego kochanka. Spróbuj kilku związków bez zobowiązań. Dzięki temu unikniesz przywiązania i poznasz zupełnie inne rodzaje przyjemności.

Sprawdź!
Jak się całować? Techniki pocałunku dla początkujących

8. Zrezygnuj, jeśli zaczynasz się przywiązywać

Na początku określiłaś, że nie szukasz emocjonalnego związku, tylko dobrej zabawy? Twój partner seksualny ma dokładnie te same wymagania? Jeśli zaczęły się w Tobie rodzić uczucia w stosunku do niego, skonfrontuj to z nim. Jeśli on wciąż nie jest zainteresowany niczym więcej niż seks, zrezygnuj z tej relacji.

9. Nie wybiegaj w przyszłość

Nie zaczynaj tej przygody od planowania kolejnych miesięcy. Skoncentruj się tylko na bieżącym tygodniu i konkretnym czasie, jaki macie oboje. Skup się na tym, co tu i teraz, a dzięki temu zaznasz największej przyjemności.

10. Płyń z prądem

Być może odkryjesz, że randki bez zobowiązań nie są dla Ciebie. A może zdasz sobie sprawę, że to jest ten styl życia, którego poszukiwałaś, a Erodate.pl stanie się Twoją stroną startową w przeglądarce. Niezależnie od tego, co się stanie, najważniejsze jest, abyś szanowała swoje emocje i akceptowała wszystko, co napotkasz na drodze tej seksualnej przygody. Pamiętaj o tych regułach podczas randkowania bez zobowiązań i ciesz się pełną satysfakcją seksualną z nich wynikającą.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
fotka pl

Fotka.pl, czyli dobra zabawa i randki online. Poznaj ponad 20-letni serwis społecznościowy.

Next Article
kazirodztwo

Kazirodztwo, czyli seksualny temat tabu w niejednej kulturze