przedwczesny wytrysk ćwiczenia

Jak opóźnić przedwczesny wytrysk? Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk, które pozwalają mężczyźnie wydłużyć stosunek. Zestaw ćwiczeń!

Jednym z najczęściej spotykanych problemów jest przedwczesny wytrysk. Jest to stan, który zaburza stosunek seksualny w przypadku mężczyzn w bardzo różnym wieku. Sprawdź, jak ćwiczenia mogą pomóc przedłużyć stosunek!

Różnego rodzaju zaburzenia erekcji sprawiają, że penis wchodzi w stan ejakulacji zbyt szybko. Nadmierne podniecenie nawet bez penetracji partnerki może sprawić, że będzie miał miejsce orgazm. Jeśli dowolna stymulacja jest zbyt pobudzająca, dobrym pomysłem jest udanie się do seksuologa. Jednak istnieją również domowe sposoby dające szanse na uzyskanie satysfakcjonującego stosunku. Przede wszystkim kontrolowanie wytrysku to jednak odzyskanie kontroli nad własnym ciałem, co jest celem również młodych mężczyzn.

Przedwczesny wytrysk — ćwiczenia pozwalają na kontrolę ejakulacji?

Co do zasady istnieje możliwość uzyskania kontroli nad tym, jak stymulacja seksualna podczas stosunku z partnerką przeradza się w wytrysk. Wśród stosowanych rozwiązań wskazuje się m.in. różnego rodzaju maści, leki oraz żele. Te produkty faktycznie mogą sprzyjać poprawie współżycia. Jednak skuteczne sposoby opóźniania wytrysku w znacznej mierze polegają na zmianie sposobu doprowadzania do zbliżenia. To, ile stosunek trwa, zależy od wielu czynników, a wytrysk dotyczy również naszej kondycji i zdolności do wstrzymywania własnego podniecenia.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Istnieje wiele powodów, które mogą sprawiać, że dotknął nas problem zbyt wczesnego wytrysku. Tu wyróżnia się m.in. problemy natury somatycznej (zapalenie prostaty lub gruczołu krokowego, a nawet cukrzyca), neurobiologiczne, psychogenne (depresja, nerwice). Źródłem trudnej sytuacji może być również serotonina, a dokładnie niski jej poziom.

Sprawdź!
Fetysz szpilki – kiczowaty dodatek czy niezbędny element stroju? Dlaczego szpilki kręcą mężczyzn?

Kontrolowana erekcja i opóźniony przedwczesny wytrysk — ćwiczenia na opóźnienie wytrysku

Posiadanie pełnej władzy nad swoim ciałem jest bardzo ważne. Badania jasno pokazują, że zestaw odpowiednich ćwiczeń rzeczywiście umożliwia na czerpanie większej satysfakcji z dłuższego współżycia. Oto kilka sposobów na realne wydłużenie czasu, jaki poświęcimy na seks z partnerką.

Dlaczego warto regularnie uprawiać seks?

Podstawą przedłużenia czasu do wytrysku jest regularne uprawianie seksu. Przedwczesny wytrysk jest związany przede wszystkim z osobami niepotrafiącymi utrzymać pod kontrolą swojego stanu wzwodu. Dlatego też mężczyzna zaznajomiony z drugą osobą, dla którego pochwa nie jest źródłem niepodlegającego kontroli wzwodu, będzie w stanie dłużej wytrzymać przed przedwczesną ejakulacją w czasie stosunku.

Problem z przedwczesnym wytryskiem a masturbacja na przedłużenie stosunku

Problem przedwczesnego wytrysku może być również ograniczony dzięki masturbacji. Ta przede wszystkim powinna mieć miejsce przed seksem i może w niej uczestniczyć nie tylko jedna osoba, ale i para. Warto jednak pamiętać o tym, że częsta masturbacja może zaszkodzić, jeśli wyrobimy sobie nawyk jak najszybszej próby osiągnięcia orgazmu. W związku jednak może to być skuteczna gra wstępna. Masturbacja obojga partnerów powinna polegać m.in. na tym, aby przerywać stymulację, jeśli wyczujemy zbliżający się wytrysk. Jeśli jednak dojdzie do niego, warto robić to na kilka godzin przed stosunkiem, aby też pogłębić zdolność kontroli nad wytryskiem.

Zadbaj o mięśnie Kegla!

W kategorii najpopularniejszych rozwiązań są ćwiczenia mięśni kegla. Zwykło się kojarzyć je z możliwościami, jakie mają kobiety. W praktyce jednak mięśnie te odpowiadają za umiejętność poprawnego oddawania moczu i ćwiczyć je mogą również mężczyźni. Jak to robić? Najlepiej kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie napisać mięśnie dna miednicy. Ćwiczenia te należy powtarzać zwykle po 10 sekund, kiedy to napinamy mięśnie. Następnie powinniśmy je rozluźnić.

Sprawdź!
Punkt A – jak dobrze znasz ciało kobiety?

Domowe sposoby na opóźnienie wytrysku — ćwiczenia APE

W gronie polecanych rozwiązań można znaleźć również metoda APE. Podstawą tych ćwiczeń jest masaż, który odbywa się zarówno w parach, jak i samodzielnie. W ramach ćwiczeń ważna jest wizualizacja, która poprawia życie seksualne i daje szansę na spowolnienie szybkiej ejakulacji podczas zbliżenia.

Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk — jak jeszcze można wydłużyć stosunek?

Skuteczność pieszczot jest szczególnie istotna, jeśli interesuje nas to, jak ograniczyć szybki wytrysk. Tu jedną z metod jest technika uciskania krocza w specjalnym punkcie pomiędzy jądrami a odbytem. Jest to tzw. technika trzech palców. Jej stosowanie ma na celu zmniejszenie podniecenia, a zatem przedłużenie czasu współżycia. Innym rozwiązaniem może być masowanie punktu 4 palców od zgięcia kolanowego. Znajdujący się tu nerw kulszowy w znacznym stopniu odpowiada za wczesny wytrysk.

Na czym polega metoda uciskowa?

Wśród dostępnych opcji warto również spojrzeć na możliwości, jakie daje nam tzw. metoda uciskowa. Stosunek za pomocą tego rozwiązania sprawi, że ruchy frykcyjne nie od razu uruchomią wytrysk. Jak powinna ona przebiegać?

  1. Przed szczytowaniem trzeba wycofać penisa.
  2. Następnie należy naciskać kciukiem delikatnie wędzidełko. Z kolei reszta palców powinna lekko dociskać rowek i żołądź. Dzięki uciskowi zmniejszy się ryzyko przedwczesnego wytrysku.
  3. Przy ćwiczeniu warto doprowadzić do bliskiej ejakulacji przynajmniej 3 razy.

Metoda uciskowa może być z powodzeniem wykonywana zarówno samodzielnie, jak i w parze.

Stosunek seksualny przerywany

Jednym z częściej stosowanych rozwiązań jest tzw. stosunek przerywany. Tu normalnie uprawiamy zwykły seks, ale przed szczytowaniem się wyjmujemy członka z pochwy. W tym sposobie członek nie powinien opaść, zanim ponownie wprowadzimy członka do pochwy.

Czy seksuolog wyleczy zaburzenia erekcji?

Dobre rezultaty rozmaitych działań skupionych na tym, aby kontrolować swój wytrysk, możemy uskutecznić poprzez kontakt z profesjonalistą. Kontrola wytrysku wymaga leczenia przedwczesnego wytrysku zwłaszcza wtedy, gdy przyczyną problemów są właśnie kwestie zdrowotne.


Sprawdź!
Krwawienie po pierwszym razie – co jest jego powodem?

Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
stosunek płciowy

Stosunek płciowy – poznaj rodzaje, przebieg stosunku oraz techniki, dzięki którym osiągniesz maksymalną przyjemność!

Next Article
zakleszczemie ludzi podczas stosunku

Zakleszczenie ludzi podczas stosunku — czym jest penis captivus? Co oznacza zakleszczenie podczas seksu w pochwie?