gejowski pierwszy raz

Gejowski pierwszy raz – z jakimi problemami mierzą się miłośnicy seksu analnego?

Gejowski pierwszy raz związany jest z wielkim stresem. Dlaczego? Ponieważ dotyka nie tylko sfery fizycznej, ale również fizycznej. Wielu homoseksualistów mierzy się z wewnętrznym strachem, który wynika z braku akceptacji. Dowiedz się więcej!

 

Gejowski pierwszy raz jest bardzo wyczekiwany. Homoseksualistów jest zdecydowanie mniej niż osób heteroseksualnych. Wiąże się to z tym, że znacznie trudniej znaleźć odpowiednią osobę do inicjacji seksualnej. Warto pamiętać również o tym, że pierwszy seks sam w sobie jest bardzo stresujący. Niezależnie od tego, jaką płeć posiada partner. Seks gejowski wiąże się często z bólem. Szczególnie na początku, kiedy to mięśnie odbytu nie będą dostatecznie rozluźnione. Zobacz, jak się do tego przygotować!

Gejowski pierwszy raz – specyfikacja seksu analnego

Gejowski pierwszy raz przeważnie wymaga odpowiedniego przygotowania. Wynika to ze specyfikacji seksu analnego. Jest on dość problematyczny pod wieloma względami. Może jednak zapewnić ogromną ilość przyjemności obu stronom. Przede wszystkim tego rodzaju zbliżenie może wiązać się z dyskomfortem psychicznym. Strona pasywna obawia się, że może „dobrudzić” partnera. Czystość seksu analnego jest bardzo ważna. Kontakt z kałem może obrzydzić oraz zniechęcić. Ważne jest, aby przed zbliżeniem zadbać o oczyszczenie jelit. Osoba zdrowa nie musi jednak wykonywać lewatywy. Dlaczego?

Wstydliwa kwestia kału

Nie jest to zbyt romantyczne, ale jednak jest to bardzo ważne w kontekście seksu analnego. Zacznijmy od tego, że odbytnica osoby zdrowej jest fizjologicznie pusta. To właśnie z tego powodu lewatywa nie jest konieczna. Wiele osób jednak preferuje takie rozwiązanie, ponieważ zapewnia ono komfort psychiczny. Niestety w odbytnicy mogą znajdować się niewielkie grudki, które podczas kontaktu seksualnego mogą przeszkadzać. Twój partner powinien być jednak świadomy tego, z czym wiąże się taki rodzaj seksu. Jeżeli się o to obawiasz, porozmawiaj z nim o swoich obawach.

Sprawdź!
Po czym poznać, że facet ma wzwód? Na co zwracać uwagę?

Zachowaj wysoki poziom higieny

Seks analny wymaga również zachowania wysokiego poziomu higieny podczas samego stosunku. Wynika to z faktu, że nasze jelita mają bardzo rozwiniętą florę bakteryjną. Z tego powodu należy zachować ostrożność. Nie powinno się przenosić bakterii do miejsc wrażliwych, czyli np. śluzówek. Dlatego należy uważać. Z odbytem kontakt może mieć penis partnera, ale również jego palce. Dobrze jest więc je dokładnie umyć.

Gejowski pierwszy raz a kwestia bólu

Gejowski pierwszy raz dla wielu nie jest przyjemny. Mają oni liczne obawy, które powodują, że mięśnie się spinają. Tym samym, penetracja będzie bolesna oraz zniechęcająca. Żeby temu zapobiec, należy zadbać o odpowiednią grę wstępną. Jej celem powinno być maksymalne rozluźnienie mięśni odbytu. W tym celu partner może pieścić okolice odbytu dłońmi, zanim przejdzie do penetracji członkiem. Wręcz obowiązkowy jest również lubrykant. Odbyt w przeciwieństwie do pochwy nie wytwarza śluzu, który mógłby pełnić taką rolę. Obtarcia odbytu lub penisa mogą być bardzo nieprzyjemne.

Czy seks analny jest przyjemny?

Osoby heteroseksualne często krytykują seks analny. Jednak wśród nich są również jego zwolennicy. Szczególnie mężczyźni odczuwają znaczną różnicę pomiędzy penetracją pochwy a odbytu. Wynika to z faktu, że odbyt jest węższy oraz mniej rozciągliwy od pochwy. Zapewnia więc mocniejsze bodźce. W przypadku gejów również strona pasywna może odczuwać bardzo dużo przyjemności. Męski punkt G znajduje się właśnie w odbycie. Jego stymulacja może doprowadzić nawet do orgazmu analnego, który podobnie jak klasyczny kończy się wytryskiem

Jakie pozycje wybrać na gejowski pierwszy raz?

Seks analny wymusza dobranie odpowiedniej pozycji. Najczęściej wybierana jest pozycja od tyłu, zwana również na pieska. Strona pasywna staje na czworaka. Strona aktywna klęka z tyłu partnera i penetruje go, dociskając swoje biodra do jego pośladków. Jeżeli pasyw chce ułatwić penetrację, powinien zbliżyć swoją klatkę piersiową do łóżka, tym samym bardziej wypinając pośladki. Na gejowski pierwszy raz często polecana jest pozycja na łyżeczkę. Pasyw kładzie się na boku, a aktyw za nim. Jeżeli pasyw chce zachować pełną kontrolę nad penetracją, może usiąść na partnerze w pozycji na jeźdźca.

Sprawdź!
Masaż erotyczny. Poznaj Nuru, tantrę i inne techniki!

Czy seks analny jest dla każdego?

Nawet osoby homoseksualne nie zawsze chcą uprawiać seks analny. Dla niektórych jest on po prostu nieprzyjemny. W takim wypadku warto przedyskutować z partnerem inne możliwości. Być może dobrym zamiennikiem będzie seks oralny lub inne formy satysfakcjonowania partnera. Przede wszystkim nie należy na nic naciskać. Obie strony muszą wyrażać zgodę na praktyki seksualne.

 

Gejowski pierwszy raz może być niezapomniany. Seks analny na samym początku może wiązać się z bólem. Jednak po chwili odbyt powinien się rozluźnić. Dzięki temu ból się zmniejszy lub przestanie być odczuwalny. Zamiast tego obie strony będą mogły czerpać z niego przyjemność. Pamiętaj o stosowaniu lubrykantu! Pozwoli on odpowiednio nawilżyć odbyt i zmniejszy ryzyko obtarć.


Zobacz także:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
seks trójkąt

Seks trójkąt – czy to fantazja naprawdę warta zrealizowania? Jakie są jego wady i zalety?

Next Article
AIDS

AIDS i HIV – zespół nabytego niedoboru odporności. Objawy zakażenia